Özel Güvenlik Şirketlerinin Arnavutköy ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri arnavutköy

İstanbul Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde yer alan Arnavutköy, 296,709 kişilik nüfusu ile orta kalabalık olarak nitelendirilebilecek bir ilçedir. Özellikle sanayi bölgelerinin varlığı ile yoğun bir özel güvenlik hizmetleri talebinin bulunduğu Arnavutköy, İstanbul Havalimanı’nın 2018 yılında faaliyete açılması ile de turistik ve ekonomik anlamda büyük gelişme kaydetmiştir. ASKOOP Sanayi Bölgesi, Deliklikaya Organize Sanayi Bölgesi, HASİAD Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Sanayi Bölgesi gibi sanayi bölgelerinin varlığı ile mevcut sınırları içerisinde birçok fabrika ve üretim tesisi barındıran Arnavutköy, özel güvenlik şirketleri hizmetlerine duyulan ihtiyaç konusunda yoğun talebin bulunduğu bir bölgedir.

Sanayi bölgeleri başta olmak üzere, iş merkezlerinin de yoğun talep gösterdiği kurumsal özel güvenlik şirketleri, Arnavutköy ve çevresinde oldukça yaygın bir hizmet alanına sahiptir. Büyük özel güvenlik şirketleri konusunda hizmet talebinin yoğun olduğu Arnavutköy bölgesinde, kurumsal firma arayışının yüksek olmasının temel sebebi korunacak bölgelerin yüksek risk faktörleri taşıyor olmasıdır. Özellikle organize sanayi bölgeleri başta olmak üzere, fabrika ve üretim tesislerinin bulunduğu alanlarda özel güvenlik hizmetleri konusunda çalışmalar yürütmek oldukça meşakkatlidir. Bunun temel sebebi, mevcut alanın genişliği, üretilen ürünün çeşidi, giriş çıkış yoğunluğun fazla olması gibi etkenlerdir.

Risk faktörlerinin yüksek olduğu ve sanayi bölgelerinin bulunduğu Arnavutköy ve çevre alanlarda özel güvenlik şirketlerinin dikkat etmesi gereken temel unsurlar, kör nokta kalmayacak şekilde kamera sistemi kurulumu ve 24 saat CCTV izleme, giriş çıkış denetimlerinin titizlikle yerine getirilmesi, alanın büyüklüğüne göre devriye hizmetlerinin araçlı veya yaya olacak şekilde gerçekleştirilmesi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarınca sunulan raporlar doğrultusunda ortak çalışma planının belirlenmesi ve uygulanması, saha ekibi ve merkez ekibi ile koordineli çalışmayı mümkün kılma, eğitim faaliyetlerine öncelik verme gibi temel unsurlardır.

Bunun yanında, havalimanının faaliyete geçmesi ile turistik olarak da yol kat eden Arnavutköy’de gün geçtikçe otel ve gösteri merkezi ile AVM gibi eğlence mekanları sayısı artmaktadır. Bu kapsamda Arnavutköy özel güvenlik şirketleri tarafından bölgede sunulan hizmet çeşitliliği de artış göstermektedir. Bu alanlar için görevlendirilen personellerin de özel güvenlik hizmetleri kapsamında kalabalık yönetimi ve kriz yönetimi gibi branş derslerini başarıyla tamamlamış kişiler arasından seçilmesi oldukça önemli bir husustur. Aksi bir durumla karşılaşıldığı anda, olayın büyümesini engelleyerek müdahalede bulunmak ve gerektiği takdirde kolluk kuvvetleri ile iletişime geçmek, özel güvenlik personelinin öncelikli sorumluluğudur. İlgili konuda branş eğitimi almamış olan özel güvenlik firmaları çalışanları, güvenlik ve koruma hizmetinin gerçekleştirilmesi konusunda yetersiz kalacaktır.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak, Arnavutköy ve çevre bölgeler olan Eyüpsultan, Başakşehir, Esenyurt, Büyükçekmece, Çatalca gibi alanlarda, özel güvenlik hizmetlerini sağlama konusunda en çok tercih edilen şirketler arasında yer almaktayız. Başarımızın temelinde, insan kaynakları ve operasyon birimimizin iş disiplininin büyük bir etkisi olduğunu ve teknolojiyi yakından takip ederek oluşturduğumuz dijital operasyon birimimizin gücünün olduğunun bilincindeyiz. Daima gelişim prensibi ile çıkmış olduğumuz bu yolda, edindiğimiz tecrübelere dayanarak geliştirmiş olduğumuz yazılımımız sayesinde 7/24 denetleme ve raporlama çalışmalarımızı yürütmemizin iş ortaklarımızın bizlerle çalışma isteğinin temel sebebi olduğunu biliyoruz. Bu kapsamda, siz de dijital operasyon merkezimizin çalışmalarını daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN