Avcılar Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Avcılar ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri avcılar

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Avcılar, 448,822 kişilik nüfusu ile İstanbul’un kalabalık yerleşim alanlarından biridir. Avcılar, madeni eşya, giyim eşyası, dokuma gibi 250’den fazla sanayi tesisine sahiptir ve nüfusunun %45’i işçilerden oluşmaktadır. Sanayinin gelişmesi ile iş gücünün yüksek olduğu bu alan içerisinde konaklama ihtiyacını karşılamak için yapılan site proje sayısı da oldukça fazladır. Bunun yanında yerleşim sayısının yüksekliği ile doğru orantılı olarak kurulan AVM ve eğlence merkezi sayısı da Avcılar özel güvenlik şirketleri faaliyet alanlarından biridir.

Sanayi bölgelerinde koruma hizmetini gerçekleştirmek özel güvenlik firmalarını oldukça zorlayan bir durumdur. Özellikle korunan alanın yüzölçümünün büyüklüğü ve sanayi tesisi içerisindeki demirbaşların fazlalığı, güvenlik görevlilerinin sorumluluklarını arttıran etkenler arasında yer almaktadır. Avcılar özel güvenlik şirketleri, hizmet verdikleri sanayi kuruluşlarında öncelikle risk analizi yapmaya ve oluşturdukları raporla doğru orantılı bir koruma planı oluşturmaya öncelik vermelidir. Böylece oluşabilecek her türlü güvenlik riski bertaraf edilir ve tüm tedbirler eksiksiz olacak şekilde alınır. Sanayi bölgelerine koruma hizmeti verilirken dikkat edilmesi gereken hususlar; 24 saat kesintisiz olacak şekilde kamera kaydı tutulması, alarm sistemlerinin düzenli olarak kontrol edilmesi, devriye hizmetlerinin kesintisiz ve eksik nokta kalmayacak şekilde gerçekleştirilmesi, giriş çıkış kontolünde titizlikle hareket edilmesi ve benzeridir.

Bunun yanında yerleşim alanlarının ve site projelerinin de oldukça yüksek olduğu Avcılar’da, özel güvenlik şirketleri personellerinin giriş çıkış denetimlerine gösterdikleri dikkat oldukça önemlidir. Özellikle yabancıların siteye girişini engellemek için önem arz eden bu durum için alınabilecek önlem, ziyaretçilerin bilgilerini ziyaretçi defterine kaydetme ve misafirliğe geldiği daire sakini ile iletişime geçmektir. Aynı zamanda gelen kuryelerin kontrollü şekilde siteye girmesi ve çıkış saatinin takip edilmesi de site alanı koruması için oldukça önem arz etmektedir.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer alan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Avcılar ve çevresi olan Küçükçekmece, Esenyurt, Başakşehir, Beylikdüzü bölgelerinin tamamında hizmet vermekteyiz. Büyük güvenlik şirketleri arasında ilk tercih edilen firmalar arasında yer alan şirketimiz, özellikle kurmuş olduğu dijital operasyon merkezi ile tercih sebebi olmaktadır. İş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ve denetim hizmetlerimizi 7/24 olacak şekilde gerçekleştirmek için kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz sayesinde, merkez ekibimiz ve saha personellerimiz arasında kesintisiz iletişim kurulmasını mümkün kılıyoruz. Aynı zamanda yılın 365 günü olacak şekilde iş ortaklarımıza sunduğumuz raporlarla da güvenlikte şeffaflık ve dürüstlük ilkesine bağlılığımızı ortaya koyuyoruz. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım