Bağcılar Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Bağcılar ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri bağcılar

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde yer alan Bağcılar, 734,369 kişilik nüfusu ile İstanbul’un en kalabalık 3. semtidir. Özellikle Karadeniz ve Güneydoğu bölgelerinden aldığı göç ile nüfusun hızlı şekilde arttığı Bağcılar’da, son 15 yıldır fazla nüfus artışı ve semt kapasitesinin dolması nedeni ile imar projelerinin yoğunluğu azaltılmıştır. Tarih boyunca geçimin bağ ve bahçe ile sağlandığı Bağcılar’da plansız büyüme ve çarpık kentleşme sonucu ekonomik faaliyetler sanayi ve üretime kaymış, özellikle tekstil sektöründe büyük bir ilerleme kat edilmiştir. Bunun dışında gıda, metal işleri ve taşımacılık sektörünün de üretim kapsamında geliştiği Bağcılar’da, iş merkezi ve holding sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Bu durum Bağcılar özel güvenlik şirketleri hizmet ağını genişletmiş ve özellikle atölyeler ve üretim tesislerinde güvenlik hizmetlerine duyulan ihtiyacı arttırmıştır.

Önemli basın merkezlerinin ve bankacılık birimlerinin yer aldığı Bağcılar’da sağlık hizmetleri kapsamında kurulmuş olan hastane sayısı da oldukça fazladır. 20’nin üstünde sağlık kuruluşunun, 2 üniversitenin ve çok sayıda ilk ve ortaöğretim kurumunun yer aldığı semtte, Bağcılar özel güvenlik şirketleri faaliyetlerine duyulan ihtiyaç da oldukça fazladır. Bu kapsamda semtte faaliyet gösteren özel güvenlik firmaları eğitim, sağlık, turizm, sanayi gibi birçok farklı sektöre hizmet vermekte ve hizmet verdiği alanlarda genel kolluk kuvvetleri ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

Özel güvenlik hizmetlerinin verildiği alan ve özelliklerine göre; özel güvenlik şirketleri çalışanları tarafından giriş çıkış denetiminin kontrollü şekilde gerçekleştirilmesi, kurye ve kargo şirketleri çalışanlarının korunan alana tedbirli şekilde alınması, devriye hizmetlerinin gerekli tedbirler göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmesi, kör nokta kalmayacak şekilde 7/24 kayıt alan kamera sistemi kurulumu ve bunun için bir CCTV izleme odasının hazırlanması, alarm sistemlerinin sürekli olarak kontrolünün sağlanması ve çalıştığından emin olunması, otopark güvenliğini sağlamak için ikinci bir kontrol noktasının oluşturulması gibi tedbirler özel güvenlik şirketleri yetkililerinin en dikkat ettiği hususlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda ilgili alanda çalışacak olan güvenlik personelinin gerekli bilgi ve donanıma sahip kişiler arasından seçilerek sürekli eğitime tabî tutulması da özel güvenlik şirketlerinin korunan alana personel tahsis ederken dikkat ettiği hususlar arasında önem teşkil etmektedir.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer alan ve büyük güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen markalardan biri haline gelen Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Bağcılar ve çevresinde yer alan Bahçelievler, Küçükçekmece, Başakşehir, Güngören ve Esenler bölgelerinin tamamında hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin dijitalleşen ilk güvenlik firması olarak, hizmet verdiğimiz alanların tamamında saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında kesintisiz iletişimi mümkün kılmakta ve dijital operasyon birimimiz sayesinde hizmet verdiğimiz tüm noktalarda, 7/24 sesli ve görüntülü olacak şekilde denetim faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda denetim sonucu oluşturduğumuz raporlarımızı yılın 365 günü olacak şekilde iş ortaklarımıza sunmakta ve iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya önem vermekteyiz. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım