Özel Güvenlik Şirketlerinin Bahçelievler ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri bahçelievler

İstanbul Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Bahçelievler, 602,040 kişilik nüfusu ile İstanbul’un yoğun kalabalığa sahip ilçeleri arasında yer almaktadır. Tarihi yapı yoğunluğu bakımından fakir olan ilçede, Havuzlu Köşk, Çobançeşme Köprüsü, Soğanlı Çeşmesi, Viran Saray gibi birkaç sayılı tarihi eser bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk sanayi siteleri arasında yer alan Yenibosna Doğu Sanayi Sitesi ve Türkiye’nin ilk kola fabrikalarından Coca Cola İncirli Fabrikası gibi yapılanmalar, Bahçelievler’in sanayileşme yönündeki zenginliğini ortaya koymaktadır.

Özel güvenlik şirketleri Bahçelievler bölgesinde oldukça çeşitli sektörlerde hizmet sunmakta ve birçok firma ile ortak çalışma yürütmektedir. İhlas Holding, TGRT Haber, İstanbul Vizyon Park, Nish İstanbul gibi önemli kuruluşların yanı sıra birçok vergi dairesinin yer aldığı kamu kuruluşlarının varlığı da Bahçelievler'de yer alan özel güvenlik şirketleri hizmet alanları için büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda ilçe sınırları içerisinde birçok AVM bulunması da özel güvenlik firmaları için önemli bir hizmet alanı yaratmaktadır.

Bahçelievler özel güvenlik şirketleri hizmet alanlarından bir diğeri ise okul ve üniversitelerdir. Marmara Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Aydın Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi gibi İstanbul’un önemli üniversitelerinin yer aldığı Bahçelievler’de ilköğretim ve lise sayısı da oldukça fazladır. Bu durum eğitim kurumlarının özel güvenlik firmalarına duyduğu talebi arttırmakta ve özel güvenlik firmaları için yeni bir hizmet ağının ortaya çıkmasını sağlamaktadır.
Özellikle okul, hastane, AVM gibi kalabalık ortamların oluştuğu alanlarda hizmet vermek, özel güvenlik şirketleri tarafından oldukça zor bir durumdur. Bunun temel sebebi, kalabalıkta kontrol sağlamanın zorlaşması ve güvenlik açığı meydana gelmesidir. Bu duruma en basit örnek, hırsızlık faaliyetlerinin kalabalık ortamlarda gerçekleştirilmesi olarak verilebilir. Bunun temel sebebi, kalabalığın yoğun olduğu alanlarda güvenlik görevlilerinin herkesin üstünde kontrol sağlamaya çalışması ve kalabalıkla mücadelesinin zorlaşmasıdır. Bu sebepten ötürü özel güvenlik personellerinin branş eğitimleri almış ve kendilerini kriz yönetimi, kalabalık yönetimi gibi konularda geliştirmiş kişiler arasından tercih edilmesi oldukça önemli bir husustur. Böylece personellerin kalabalık üzerindeki kontrolü oldukça profesyonel şekilde gerçekleştirilir. Kurumsal özel güvenlik şirketleri tarafından özellikle dikkat edilen bu husus, personel donanımını arttırmakta ve verilen hizmetin kalitesini doğru orantılı olarak yükseltmektedir.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak, insan kaynakları departmanımızın özverili çalışmaları doğrultusunda seçmiş olduğu personellerimiz ve özel güvenlik sektörüne getirmiş olduğumuz yenilikler ile büyük özel güvenlik şirketleri arasındaki yerimizi sağlamlaştırmış ve ilk tercih edilen markalardan biri haline gelmiş bulunmaktayız. Özellikle dijital operasyon merkezimiz sayesinde oluşturmuş olduğumuz dijital köprüler ile saha personelimiz ve merkez ekibimiz arasında kesintisiz iletişimi mümkün kılabiliyor ve 7/24 denetim faaliyetleri gerçekleştirebiliyoruz. Denetim sonucu oluşturduğumuz raporlarımızı, yılın 365 günü olacak şekilde iş ortaklarımıza sunuyor ve iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya önem gösteriyoruz. Siz de Bahçelievler, Bakırköy, Küçükçekmece, Bağcılar, Güngören gibi bölgeler için dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN