Başakşehir Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Başakşehir ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri başakşehir

İstanbul Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanları içerisinde yer alan Başakşehir, 469,924 kişilik nüfusu ile İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biridir. Tarihi yapı, iş merkezi ve fabrika yönünden çok zengin olmayan Başakşehir’de genel anlamda site projeleri yoğunluk göstermektedir. Özellikle Millet Bahçesi ve Sular Vadisi etrafında lüks site projelerinin fazla olduğu Başakşehir, Türkiye’nin en büyük yapay gölüne sahiptir. Yine TOKİ tarafından geliştirilen ve Türkiye’nin en büyük uydukent projesi olan 65,000 konutun yapıldığı Kayaşehir Projesi’de bu alan içerisinde yer almaktadır.

Başakşehir özel güvenlik şirketleri hizmet verdikleri site projelerinde birçok konu üzerine yoğunlaşmakta ve her türlü risk durumunu hesaplayarak çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle giriş çıkışın yüksek olduğu ve otopark alanında güvenliği sağlamanın zor olduğu siteler içerisinde, özel güvenlik firmaları tarafından alınan önlemler birbirine benzerdir. Gelen ziyaretçileri ziyaretçi defterine kaydetme ve site sakinine haber verme, kurye ve postaları gerekli güvenlik tedbirlerini sağlayarak site içerisine alma, kameraların kesintisiz izlenmesini sağlama, otoparklarda ve site alanı içerisinde sık sık devriye hizmeti gerçekleştirme ve benzeri Başakşehir özel güvenlik şirketleri hizmetlerinin başlıca özellikleri arasındadır.

Site projeleri ile birlikte AVM ve park projelerinin de yoğunluk gösterdiği Başakşehir’de özel güvenlik firmaları tarafından en çok dikkat edilen husus personellerin birbiri ile olan iletişim kuvvetidir. Bunun temel sebebi, hizmet verilen alanın yüzölçümü büyüklüğü ve alan içerisinde hizmeti gerçekleştiren birkaç ekibin bulunmasıdır. Bu sebeple kesintisiz iletişim sağlamak ve herhangi bir noktada güvenlik ihlalinin oluşması durumunda diğer ekiplerce anında müdahale gerçekleştirmek oldukça önem arz etmektedir. Bu sebeple özellikle AVM alanlarında büyük güvenlik şirketlerine duyulan talep artış göstermektedir.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer alan Ataşehir merkezli Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Başakşehir ve çevresinde yer alan Küçükçekmece, Esenler, Büyükçekmece, Sultangazi, Arnavutköy, Eyüpsultan, Esenyurt, Avcılar ve Bağcılar’da her alanda hizmet vermekteyiz. Özellikle denetim faaliyetlerimizi 7/24 olacak şekilde gerçekleştirmek için kurmuş olduğumuz dijital operasyon merkezimiz ve akıllı devriye sistemimizle, saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında kurmayı başardığımız kesintisiz iletişim sayesinde müşteri menuniyetini en üst düzeyde sağlamayı başarmış bulunmaktayız. Aynı zamanda yılın 365 günü iş ortaklarımıza sunmuş olduğumuz denetim raporlarımız ile şeffaf ve güvenilir güvenlik şirketi sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda sözümüzün her zaman arkasındayız. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım