Bayrampaşa Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Bayrampaşa ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri bayrampaşa

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde yer alan Bayrampaşa, 269,950 kişilik nüfusu ile İstanbul’un çok kalabalık olmayan semtleri arasında yer almaktadır. 1950 itibariyle ilçe içerisine kurulan fabrikalar ve üretim tesisleri ilçenin sanayileşmesinde büyük rol oynamış ve işçi sayısına duyulan ihtiyaç ile bölgeye yerleşen işçiler de nüfusun artmasına sebep olmuştur. Yılların geçmesiyle birlikte eğitim kurumları, sağlık kurumları, alışveriş merkezleri gibi alanlardaki yapılanmalar çoğalmış ve Büyük İstanbul Otogarı, sebze hali, metro merkezi, otobüs terminali gibi oluşumlar da semt merkezinde öne çıkmaya başlamıştır.

Üretimin ağır sanayiye dayalı olmadığı ve yedek parça, otomobil tamiri, kalıpçılık, elektrik elektronik parça üretimi, hırdavat alet üretimi, plastik döküm, soğuk demir işlemesi, talaşlı üretim, tekstil gibi alanların öne çıktığı semtte Bayrampaşa özel güvenlik şirketleri hizmet ağı oldukça geniştir. Özellikle üretim alanları ve fabrikalar tarafından tercih edilen kurumsal özel güvenlik şirketleri, bu gibi alanlarda koruma hizmeti verirken birçok konuyu titizlikle ele almaktadır. Giriş çıkış denetimi ve devriye hizmetlerinin koruma alanının yüzölçümü sebebiyle dikkatle gerçekleştirilmesi gereken bu alanlarda, özel güvenlik personellerinin sorumluluğu oldukça fazladır. Fabrika, üretim tesisi, şantiye gibi risk faktörünün yüksek olduğu alanlarda koruma hizmetlerini gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken öncelikler; giriş çıkışların kontrollü yapılması, devriye hizmetlerinin düzenli ve eksiksiz gerçekleştirilmesi, varsa otopark alanlarında ekstra nöbet noktalarının bulundurulması, mevcut alanın harekete duyarlı yüksek teknolojik kameralar aracılığıyla 7/24 kaydedilmesi ve CCTV odasında sürekli olarak izlenmesi, alarm sistemlerinin düzenli olarak kontrol edilerek sorunsuz çalıştığından emin olunması, personeller arası kusursuz iletişimin kurulması, gece vardiyalarında güvenlik eğitimi almış köpekler aracılığı ile personellerin sürekli olarak aktif olmadığı noktalarda kontrolün sağlanması ve benzeri örnek verilebilir.

Bayrampaşa özel güvenlik şirketleri hizmetlerinin bir diğer faaliyet alanı semt içerisinde yer alan alışveriş merkezleridir. Özellikle geniş bir alana yayılmış olan IKEA ve Forum İstanbul Alışveeriş Merkezi, her gün binlerce ziyaretçi almakta ve koruma hizmetine ihtiyaç duyulan alanlar arasında baş sırada gelmektedir. Alışveriş merkezlerinde can ve mal güvenliğini sağlamak özel güvenlik firmaları açısından oldukça meşakkatli bir iştir. Bunun temel sebebi içerisinde yer alan dükkan sayısının fazlalığı ve malların korunması konusunda yaşanan zorluktur. Bu sebeple alışveriş merkezlerinde hizmet veren özel güvenlik firmalarının çoğu, alışveriş merkezinde sivil bir şekilde ziyaretçi gibi gezen ve şüpheli bir durumda müdahalede bulunan özel güvenlik personelleri çalıştırma yoluna giderler. Böylece yalnızca üniformalı personellerin bulunduğu alanlarda değil alışveriş merkezinin tamamında güvenlik ve koruma hizmetleri üst düzeyde gerçekleştirilebilmektedir.

Avrupa yakası kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer alan ve büyük özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Bayrampaşa ve çevresinde yer alan Gaziosmanpaşa, Eyüpsultan, Zeytinburnu, Esenler gibi tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin dijitalleşen ilk özel güvenlik firması olarak, kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz ile saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında kesintisiz iletişim sağlamakta ve 7/24 olacak şekilde denetim faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Özellikle bas konuş sistemimiz aracılığı ile anında haberleşme imkanını sunduğumuz yazılımımız sayesinde, özel güvenlik personellerimizi sesli ve görüntülü olarak takip edebilmekteyiz. İş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlama gayesi ile çıkmış olduğumuz bu yolda, iş ortaklarımıza yılın 365 günü olacak şekilde raporlama yapakta ve kendilerini aldıkları hizmet konusunda bilgilendirmekteyiz. Siz de dijital operasyon birimimiz ve iş ortaklarımıza sunduğumuz fırsatlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilir, iş ortaklarımızın arasına katılmak ve şirketimizden özel güvenlik hizmet teklifi almak istiyorsanız teklif formumuz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım