Özel Güvenlik Şirketlerinin Beşiktaş ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri beşiktaş

İstanbul Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde yer alan Beşiktaş, yüzölçümü küçük olmakla beraber, 182,649 kişilik nüfusu ile yoğun kalabalığın olmadığı ilçelerden biridir. Her ne kadar nüfusu çok görünmese de iki kıtayı birbirine bağlayan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün bağlantı yollarında bulunması, deniz ulaşımının bulunması, Levent-Maslak hattındaki iş yerlerinin varlığı ve üniversite yoğunluğunun olması sebebi ile semtin gündüz nüfusu normal nüfusa göre birkaç kat artmaktadır. Aynı zamanda tarihi eser yoğunluğunun yüksek olduğu Beşiktaş semti, Yıldız Sarayı, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ihlamur Kasrı, Ortaköy Camii, Yıldız Camii gibi önemli yapıtlara ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul’un en önemli tarihi yapılarını ve tarihi yerlerine ev sahipliği yapan Beşiktaş, özel güvenlik şirketleri açısından oldukça geniş bir hizmet ağının oluşmasını sağlamıştır.

Tarihi yapıların yanında refah düzeyi ve yaşam standartları yüksekliği ile en üst sırada bulunan ve yaşam alanı olarak tercih edilen Beşiktaş, iş merkezi olarak da oldukça yoğun bir yapılanmaya sahiptir. Özellikle büyük bankalardan Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Akbank ve Fibabanka’nın genel müdürlük binalarının ilçe sınırları içerisinde yer alması ve kamu kuruluşlarından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İstanbul İl Müdürlüğü, TÜİK, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, TRT, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Jandarma Bölge Komutanlığı gibi önemli kuruluşların ilçe içerisinde yer alması buna örnek olarak gösterilebilir. Aynı zamanda, Azerbeycan, Bulgaristan, İspanya gibi toplam on tane konsolosluk binasının ilçe sınırları içerisinde yer alması da şehrin özel güvenlik şirketleri ve koruma hizmetleri bakımından önemini açıkça ortaya koymaktadır.

Müze, tiyatro, gösteri merkezi, alışveriş merkezi gibi sosyo-kültürel alan çeşitliliği ve Boğaziçi, Yıldız Teknik, Galatasaray, Bahçeşehir, Beykent, Kadir Has, İstanbul Teknik ve Mimar Sinan gibi üniversitelerin merkez ve ek binalarının ilçe sınırları içerisinde yer alması Beşiktaş özel güvenlik şirketleri hizmet alanının genişlemesine etki etmiş ve bu bölgede özel güvenlik personeli istihdamı oluşmasını sağlamıştır.

Şişli, Kağıthane, Beyoğlu ve Sarıyer semtleri ile komşu olan Beşiktaş’ta özel güvenlik şirketleri hizmet verirken dikkat etmesi gereken birçok önemli nokta bulunmaktadır. Özellikle kurumsal özel güvenlik şirketleri tarafından sunulan hizmetlere yoğun talebin bulunduğu Beşiktaş semtinde, özel güvenlik personellerinin en önemli donanımı, almış oldukları branş eğitimleri olmalıdır. Kalabalık yönetimi, kriz yönetimi gibi branş eğitimlerinin yanı sıra, iş merkezi ve konsolosluklarda çalışan personeller için ikinci ve üçüncü bir dil bilmek oldukça önemli bir konudur. Gelen ziyaretçilerin yüksek oranda turist olduğu iş merkezi, müze, konsolosluk gibi yapılarda çalışan özel güvenlik personellerinin, yabancı dile sahip olmamasının iletişim aksaklıklarına sebep olması ve kurum adına dezavantaja sebebiyet vermesi oldukça yüksek bir ihtimaldir. Bu sebeple bu alanlarda tahsis edilen personellerin, kurumun itibarı açısından yüksek mesleki donanımlı ve tahsilli kişiler arasından seçilmesi oldukça önem arz etmektedir.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak, Beşiktaş ve çevresinde özel güvenlik hizmetleri kapsamında yürütmekte olduğumuz tüm projelerde üstün bir başarı gösteriyor ve en çok tercih edilen firmalar arasında geliyoruz. Özellikle denetim faaliyetlerine vermiş olduğumuz önem doğrultusunda kurduğumuz dijital operasyon birimimizin varlığı ile saha personelleri ve merkez ekibimiz arasında oluşturduğumuz dijital köprüler ile 7/24 denetim faaliyetleri gerçekleştiriyor ve denetim raporlarımızı iş ortaklarımızla yılın 365 günü paylaşıyoruz. Bu kapsamda iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya önem veriyor ve özel güvenlik şirketleri arasında kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN