Özel Güvenlik Şirketlerinin Beykoz ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri beykoz

Anadolu yakası özel güvenlik şirketleri tarafından hizmet verilen alanlar arasında yer alan Beykoz, 248,071 kişilik nüfusu ile önemli yerleşim alanlarından biridir. Uzun yıllardır süregelen sanayi çalışmalarının etkisi ile fabrika ve üretim tesislerinin fazla olması her ne kadar bölgedeki işçi yerleşmelerinin sayısını arttırıyor olsa da Beykoz son dönemde üst gelir seviyesinde bulunani kişiler için de ilgi çekici olmaya başlamıştır. Özellikle sahil kesiminde yer alan tarihi köşklerin ve yerleşim alanlarının üst gelir grubuna mensup kişiler tarafından tercih edilmesi, Beykoz özel güvenlik şirketlerine olan talebin de artmasında etkili olmuştur.

Yerleşim alanı olarak uzun yıllardır tercih edilen Beykoz, tarihi eser olarak da yoğun bir yapı çeşitliliğine sahiptir. Özellikle Anadolu Hisarı, Küçüksu Kasrı ve Anadolu Feneri ile dikkat çeken Beykoz, Hidiv Kasrı, İshak Ağa Çeşmesi, Kaymakdonduran Çeşmesi gibi birçok tarihi yapıyı da bünyesinde barındırmaktadır. Düğün, davet gibi organizasyonlara ev sahipliği yapan Küçüksu Kasrı, özel güvenlik şirketleri tarafından alınan hizmetin en çok tercih edildiği alanlardan bir tanesidir. Gerek alan genişliği, gerek tarihi dokusu, gerekse giriş çıkış kontrolleri konusunda özel bir çalışma gerektiren Küçüksu Kasrı’nda hizmet veren özel güvenlik firmaları, son derece sıkı güvenlik tedbirleri ve en üst düzeydeki koordinasyon çalışmaları ile alanında profesyonel personellerle çalışmalıdırlar.

Tarihi yapılar dışında lüks site projelerinin de oldukça fazla olduğu Beykoz’da hizmet veren Beykoz özel güvenlik şirketleri, hizmet verdikleri alanlarda özellikle giriş çıkış kontrollerine ve ziyaretçi defterine veri işlemeye önem vermelidir. Aynı zamanda kamera sayısı ve CCTV izleme konusunda da titiz bir çalışma yapılması gereken sitelerde, özel güvenlik personellerinin devriye hizmetlerini doğru ve sürekli olarak gerçekleştirmesi de önemli bir unsurdur.
Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak, Beykoz ve çevre ilçeleri olan Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir gibi tüm bölgelerde kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen marka haline geldik. Özellikle büyük özel güvenlik şirketleri arasındaki konumumuzu sağlamlaştırarak ve sürekli gelişim prensibi ile markamızı büyüterek ilerlediğimiz özel güvenlik sektöründe, dijitalleşme yoluna giden ilk güvenlik firması olduk. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda kurmuş olduğumuz özel yazılımımız aracılığı ile merkez ekibimiz ve saha ekibimiz arasına dijital köprüler kurduk. Denetim faaliyetlerini arttırarak 7/24 denetimin mümkün olduğunu kanıtladık ve özellikle gece vardiyalarında personellerimiz üzerinde gerçekleştirmiş olduğumuz saat başı denetim faaliyetleri raporlarını 365 gün boyunca iş ortaklarımıza sunduk. Özel güvenlik hizmetlerini profesyonel anlamda gerçekleştirme yolunda hizmet verirken önceliğimizi iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak olarak belirledik. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN