Özel Güvenlik Şirketlerinin Beylikdüzü ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri beylikdüzü

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde yer alan Beylikdüzü, 331,525 kişilik nüfusu ile İstanbul’un orta kalabalık ilçelerinden biridir. İstanbul’un gecekondu yapılaşmasının bulunmadığı ve toplu konut projeleri, lüks site projeleri gibi projeler ile konut ihtiyacının giderildiği Beylikdüzü’nde ikamet eden yabancı vatandaş sayısı diğer ilçelere nazaran oldukça yüksektir. Eğitim durumunun İstanbul ortalamasının üstünde olduğu Beylikdüzü, Avrupa standartlarında bir ilçe olma özelliğine sahiptir.

Sanayi bölgesinin bulunduğu ve ekonominin ticarete dayalı olduğu Beylikdüzü’nde, dünyanın en büyük konteyner limanlarından biri olan Ambarlı Limanı bulunmaktadır. Bunun yanında, Birlik Sanayi Sitesi, Bakırcılar Sanayi Sitesi, Mermerciler Sanayi Sitesi ve Beysan Sanayi Sitesi’nin de yer aldığı Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi ise Beylikdüzü özel güvenlik şirketleri bakımından oldukça önemli bir hizmet alanıdır. Öyle ki bu alanda yer alan üretim tesisleri ve işletmelerin sayıca çokluğu, özel güvenlik firmalarının da bölgeye olan ilgisini arttırmaktadır.

Özel güvenlik şirketleri Beylikdüzü ve çevresindeki hizmet ağını yalnızca sanayi bölgeleri ve siteler ile sınırlı tutmamış ve her sektöre yayılmıştır. Bunlara AVM, fuar ve kongre merkezleri, müzeler vs. de örnek olarak gösterilebilmektedir. Özellikle her sene İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı’nın yapıldığı Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, özel güvenlik şirketleri için oldukça önemli bir hizmet noktasıdır. Bunun yanında “alışveriş cenneti” olarak nitelendirilen Beylikdüzü’nde ki AVM sayısının fazlalığı da özel güvenlik firmaları için büyük bir hizmet ağı oluşturmaktadır.

AVM güvenliğinin sağlanması hususunda, büyük güvenlik şirketleri hizmetlerine duyulan talebin yüksek olduğu Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren özel güvenlik şirketlerinin dikkat etmesi gereken temel konu, giriş çıkış denetimi ile devriye hizmetleridir. Özellikle sık sık ve eksik nokta kalmayacak şekilde devriye hizmetinin gerçekleştirilmesi ve kamera kayıtlarının kesintisiz şekilde kaydedilerek izlenmesi, özel güvenlik firmalarının hizmet kalitesi açısıdan oldukça önem arz etmektedir. Aynı zamanda kalabalığın bulunduğu yerlerde güvenlik ve koruma hizmetini gerçekleştirmenin zorlaşması da özel güvenlik şirketlerinin iş akışını etkileyen unsurlardan bir tanesidir. Bu sebeple özel güvenlik firmaları tarafından çalıştırılan personellerin, kalabalık ve kriz yönetimi gibi konularda branş eğitimini tamamlamış kişiler arasından seçilmesi oldukça önem arz etmektedir.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında ilk akla gelen tercihlerden biri olan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak, Beylikdüzü ve çevresi olan Avcılar, Büyükçekmece, Esenyurt gibi tüm bölgelerde özel güvenlik hizmetleri kapsamında faaliyet göstermekteyiz. Özellikle dijital operasyon merkezimiz sayesinde, saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında kurmuş olduğumuz dijital köprüler ile hizmet verdiğimiz her noktada 7/24 denetim faaliyetleri gerçekleştirmekte ve iş ortaklarımıza bu kapsamda yılın 365 günü raporlama yapmaktayız. İş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedefleyerek çıkmış olduğumuz bu yolda, sürekli gelişim ilkesi ile hareket etmekte ve teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN