Beyoğlu Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Beyoğlu ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri beyoğlu

İstanbul Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde yer alan Beyoğlu, 226,396 kişilik nüfusu ile İstanbul’un küçük yüzölçümüne sahip ilçelerinden biridir. Yerleşik nüfusu az görünse dahi, sabah nüfusu yerli ve yabancı turistler sayesinde oldukça yükselen Beyoğlu, İstanbul’un köklü ilçeleri arasında yer almaktadır. Müzeleri, kiliseleri, kültür merkezlerinin yanı sıra cadde, sokak, park ve pasajları ile de tarih kokan bir semt olan Beyoğlu’nda özel güvenlik firmaları hizmetlerine duyulan ihtiyaç oldukça yüksektir.

Beyoğlu, bünyesinde barındırdığı 18 müze, 17 kültür merkezi, 17 tarihi okul, 29 tarihi pasaj, 41 tarihi camii, 32 tarihi kilise ve 15 tarihi sinagog ile Beyoğlu özel güvenlik şirketleri hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan ilçeler arasında yer almaktadır. Tarihi eser ve tarihi yapı koruması, özel güvenlik firmaları tarafından hizmet verirken en çok zorluk çekilen alanların başında gelmektedir. Bunun sebebi hem yapının ya da eserin uzun yıllardır yaşamasından kaynaklı olarak hassas bir dokuya sahip olması hem de bu alanlara gösterilen ilgi nedeniyle yoğun bir kalabalığın var olmasıdır. Bu kapsamda özel güvenlik personelleri hem yapıyı koruma hem de kalabalığı yönetme konusunda titiz bir çalışma gerçekleştirmek zorundadır.

Beyoğlu yalnızca tarihi yapı yoğunluğu ile değil, sınırları içerisinde bulunan Büyükelçilik binalarıyla da bürokratik olarak önemli bir alandır. Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda, Birleşik Krallık, İsveç, Japonya, Rusya ve İtalya Başkonsolosluklarının bulunduğu Beyoğlu’nda kurumsal özel güvenlik şirketleri hizmetlerine duyulan ihtiyaç oldukça yüksektir. Bu yapıların hem bürokratik anlamdaki önemi hem de eski dönemlerde kendi ülkelerince yaptırılan ve saray olarak nitelendirilen tarihi dokusu, özel güvenlik firmalarınca koruma hizmetinin gerçekleştirilmesinin ne kadar meşakkatli olduğunu göz önüne sermektedir. Bürokratik öneme sahip yapıların korunmasında en çok önem arz eden konu personel kalitesidir. Özellikle birkaç yabancı dile sahip olan personeller ile koruma hizmetini gerçekleştirmek, iletişimin doğru şekilde sağlanması ve gelen ziyaretçilerin doğru yönlendirilmesi için oldukça önemlidir.

Beyoğlu özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen ve büyük özel güvenlik şirketleri arasındaki yerini koruyan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Şirketi olarak, Beyoğlu ve yakın çevresi olan Şişli, Kağıthane, Beşiktaş, Haliç gibi tüm alanlarda koruma hizmeti vermekteyiz. Özellikle diğer özel güvenlik şirketlerinden farklı olarak kurmuş olduğumuz dijital operasyon merkezimiz ile 7/24 denetim faaliyetleri gerçekleştirmekte ve personellerimiz ile kesintisiz iletişim kurabilmekteyiz. Yalnızca fiziki denetimin değil uzaktan görüntülü ve sesli denetiminde gerçekleştirildiği şirketimizde, müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlanmakta ve iş ortaklarımıza yılın 365 günü olacak şekilde raporlama yapılmaktadır. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım