Büyükçekmece Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Büyükçekmece ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri güngören

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Büyükçekmece, 257,736 kişilik nüfusu ile İstanbul’un orta kalabalık semtleri arasında yer almaktadır. Yazlık kentler arasında yer alan Büyükçekmece, uzun sahili, alışveriş merkezleri, otelleri, çarşıları, tiyatroları, spor salonları, su parkları ve tarihi eserleri ile Büyükçekmece özel güvenlik şirketleri faaliyetlerine en çok ihtiyaç duyulan bölgelerden biridir. Türkiye’nin 1., Avrupa’nın 3. en yüksek TV kulesine ve ülkenin en büyük sergi alanına sahip olan Büyükçekmece, özellikle fuarların kurulduğu dönemlerde yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yapmakta ve koruma hizmetlerine yoğun bir ihtiyaç duymaktadır.

Büyükçekmece özel güvenlik şirketleri tarafından hizmet verilen en önemli alanlardan bazıları Sokullu Mehmet Paşa Camii, Fatih Sultan Mehmet Çeşmesi, Enver Paşa Köşkü gibi tarihi yapıların yakın çevresinde yer alan iş merkezi ve yerleşim birimleridir. Bunun temel sebebi, tarihi yapıt ziyareti için gelen insanların oluşturduğu kalabalığın mevcut alanın güvenliği konusunda risk teşkil etmesidir. Aynı zamanda Büyükçekmece’de her yıl gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük 3. festivali olma özelliğine sahip olan Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’de, Büyükçekmece özel güvenlik şirketleri için büyük önem arz etmektedir. Her yıl yaklaşık 35.000 kişinin katılımı ile gerçekleşen festivalde, koruma ve güvenlik hizmetlerini eksiksiz yerine getirmek ve herhangi olumsuz durumun vuku bulmasını engellemek özel güvenlik şirketleri için oldukça meşakkatli bir durumdur.

Özel güvenlik şirketlerinin Büyükçekmece’de hizmet verdiği en önemli alanlardan biri de siteler ve AVM’lerdir. Özellikle giriş çıkış denetiminin titizlikle yapılması ve devriye hizmetlerinin eksik nokta kalmayacak şekilde gerçekleştirilmesi bu konuda oldukça önemlidir. Bunun yanında AVM girişlerinde yer alan X-Ray kullanımı ve el dedektörü ile üst aramak da özel güvenlik personellerinin birincil sorumluluları arasında yer almaktadır. Site projelerinde çalışan personeller ise bu durumu ziyaretçi defterini düzenli tutarak gerçekleştirmektedirler. Aynı zamanda her iki alanda da var olan otopark, özel güvenlik personellerinin koruma hizmetlerini gerçekleştirmeleri konusunda önem vermeleri gereken alanlardan bir tanesidir.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer alan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, büyük özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Özellikle Türkiye’nin dijitalleşen ilk güvenlik şirketi olarak kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz ile saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında kesintisiz ve sürekli iletişimi mümkün kılmaktayız. Kurmuş olduğumuz özel yazılımımız ile sahada bulunan personellerimizi 7/24 sesli ve görüntülü olarak denetliyor ve denetim sonucu oluşturduğumuz raporlarımızı yılın 365 günü olacak şekilde iş ortaklarımıza sunuyoruz. İş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya önem veriyor ve bu hususta kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Siz de dijital operasyon birimimiz ve iş ortaklarımıza sunduğumuz fırsatlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilir, iş ortaklarımızın arasına katılmak ve şirketimizden özel güvenlik hizmet teklifi almak istiyorsanız teklif formumuz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım