Çatalca Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketleri Tarafından Çatalca ve Çevresinde Sunulan Hizmetler

özel güvenlik şirketleri çatalca

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Çatalca, yüzölçümü olarak İstanbul’un en büyük ilçesi olma özelliğine sahiptir. Çatalca 74,975 kişilik nüfusu ile İstanbul’un en az nüfuslu semtleri arasında üçüncü sırada yer almaktadır. Yerleşim bölgesi olarak çok fazla tercih edilmeyen Çatalca, büyük ormanları ve yeşil alanları ile köy görünümüne sahiptir. Ekonomisi hayvancılık ve sanayiye bağlı olan Çatalca’da çeşitli sebze ve meyce üretiminin yanı sıra hayvansal gıda üretimi de oldukça fazladır. Tarımın yanında sanayileşme ile de dikkat çeken Çatalca ilçe sınırları içerisinde İstanbul-Trakya Serbest Bölgesi bulunmaktadır. Tekstil üretiminin önemli bir yere sahip olduğu Çatalca’da Harput Tekstil, Dünya Tekstil, Akdaş Tekstil gibi önemli işletmelerin fabrikaları faaliyet göstermektedir. Çatalca özel güvenlik şirketleri de semt içerisindeki faaliyetlerini genel anlamda tekstil fabrikalarına ve diğer üretim tesislerine yönlendirmiştir.

Çatalca özel güvenlik firmaları faaliyet alanlarından bir tanesi de ilçe sınırlarında yer alan 100 megawatt gücüne sahip olan 30 adet rüzgar türbinli elektrik santralidir. Bu santral sayesinde ilçede azımsanamayacak bir elektrik üretimi söz konusu olmaktadır. Özel güvenlik şirketleri tarafından hizmet verilen santrallerde dikkat edilen birçok husus bulunmaktadır. Özellikle iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ve özel güvenlik firmaları tarafından ortak çalışmaların yürütüldüğü elektrik santrallerinde öncelik her zaman personelin can güvenliğini sağlamak olmuştur. Birçok çalışanın bulunduğu bu tesislerde hem çalışanların can güvenliğinden hem de tesisin tamamının güvenlik hizmetlerinden sorumlu olmak ve bu kapsamda tedbir almak oldukça meşakkatli bir iştir. Bu sebeple bu alanda çalışan Çatalca özel güvenlik firmaları, uzman ekipler öncülüğünde fizibilite çalışması gerçekleştirmekte ve bu çalışma kapsamında güvenlik ve koruma planı hazırlayarak kolluk kuvvetleri ile ortaklaşa çalışma yürütmektedir.

Yalnızca santral ve sanayi güvenliği ile değil tarihi yerleri ile de dikkat çeken Çatalca’da koruma hizmetine ihtiyaç duyulan birçok alan bulunmaktadır. Özellikle onlarca ülkeyi birbirine bağlayan Doğu Ekspesi Çatalca Garı, turistlerin oldukça yoğun olduğu yerlerden biridir. Bunun yanında Mübadele Müzesi, Georgios Kilisesi, Kurşunlugerme Su Kemeri, İnceğiz Mağaraları gibi alanlar da turistler tarafından yoğun ilgi gören yerler arasında baş sıralarda gelmektedir. Bu sebeple bu alanlarda özel güvenlik şirketleri tarafından sunulan koruma hizmetlerine yoğun bir ihtiyaç duyulmaktadır.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer alan ve büyük güvenlik şirketleri arasında ilk tercih edilen markalardan biri haline gelen Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Çatalca ve çevresinde yer alan Büyükçekmece, Silivri, Arnavutköy, Tekirdağ gibi tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. Kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz sayesinde hizmet verdiğimiz alanların tamamında saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında kesintisiz ve sürekli iletişimi mümkün kılmaktayız. Denetim faaliyetlerine verdiğimiz önem sebebi ile projelerimizin tamamında 7/24 sesli ve görüntülü denetim gerçekleştirmekteyiz. Denetim sonucu oluşturmuş olduğumuz raporları yılın 365 günü olacak şekilde iş ortaklarımıza sunmakta ve iş ortaklarımızı aldıkları hizmet konusunda bilgilendirmekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanlara yönlendirdiğimiz personellerimizi titizlikle seçmekte ve oryantasyon eğitimlerini yakından takip etmekteyiz. Siz de özel güvenlik hizmetleri kapsamında iş ortaklarımıza sunduğumuz ayrıcalıklar hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilir, özel güvenlik şirketleri teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım