Çekmeköy Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Çekmeköy ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri çekmeköy

İstanbul Anadolu Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanları içerisinde önemli bir yere sahip olan Çekmeköy, 135,603 kişilik nüfusu ile İstanbul’un kalabalık sayılmayan ilçelerinden bir tanesidir. 2009 yılından önce Ümraniye’ye bağlı olan Çekmeköy, 2009 yılında Ömerli, Alemdağ, Taşdelen’in ve buralara bağlı küçük köylerin de katılımıyla ilçe haline gelmiştir. Ümraniye, Beykoz, Şile, Sancaktepe ve Pendik ile komşu olan Çekmeköy ulaşım konusunda Anadolu yakasının önemli bir noktasında yer almaktadır.

Özel güvenlik şirketleri Çekmeköy hizmet ağı oldukça geniş çaplı olmakla beraber bu konuda bölgede hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Gerek AVM, gerek lüks site projelerinin yer aldığı Çekmeköy’de en büyük hizmet alanını Alemdağ ve Ömerli bölgesinde yer alan lüks villalar oluşturur. Kırsal kesimin yüksek olduğu ve İstanbul’un kalabalık şehir hayatından uzaklaşmak isteyen kişilerin tercih sebebi olan Alemdağ, Reşadiye, Ömerli alanları, içerisinde bulunan villalar ile koruma hizmetine en çok ihtiyaç duyulan alanların başında gelmektedir. Bunun temel sebebi, özel mülk alanlarının geniş bir alana sahip olması, özel mülkün kırsal kesimin içinde yer alması ve bahse konu mülkün yılın belirli dönemleri kullanılırken çoğu zaman kapalı kalmasıdır. Bu ve benzeri sebeplerin fazlalığı, Çekmeköy özel güvenlik şirketlerine olan talebi arttırmaktadır.

Şehir merkezinden uzak ve kırsal alana yayılmış olan yerleşim yerlerinin güvenliğini sağlarken özel güvenlik firmalarının dikkat etmesi gereken temel unsur, özel güvenlik personellerinin birbirleriyle olan koordinasyonu ve iletişim gücüdür. Bu sebeple personeller arası iletişimi kuvvetlendirecek teknolojilerin kullanılması ve mülk alanı içerisinde kör nokta kalmayacak şekilde kamera konumlandırılarak alanın CCTV uzmanlarınca 24 saat izlenmesi önemli unsurlar arasındadır.

Yalnızca lüks villalar ile değil, AVM ve site projeleri ile de özel güvenlik firmalarına talebin yoğun olduğu Çekmeköy’de, özel güvenlik personellerinin dikkat etmesi gereken temel unsur giriş çıkış denetimidir. Giriş çıkış denetimlerinin kontrollü şekilde gerçekleştirilmesi, alarm sistemlerinin düzenli olarak denetlenmesi, kamera kontrolleri ile kör nokta bırakılmayacak şekilde kayıt alınması, düzenli ve kontrollü devriye hizmetinin gerçekleştirilmesi gibi konular, özel güvenlik şirketleri kapsamında çalışan personellerin dikkat etmesi gereken temel hususlardır.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak Çekmeköy özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen markalardan biri olmamızın temel sebebi, kurumsal güvenlik şirketleri prensibi ile hareket etmemiz ve iş disiplinini her şeyden üstün tutmamızdır. Büyük güvenlik şirketleri arasındaki konumumuzu sağlamlaştırırmamızda başarımızın temel sebebi, teknolojiyi yakından takip ederek denetim faaliyetlerimizi 7/24 olacak şekilde gerçekleştirmemiz ve personellerimizle sürekli ve kesintisiz iletişim kurabilmemizdir. Siz de özel güvenlik hizmetleri konusunda iş ortaklarımıza sunduğumuz ayrıcalıklar hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilir, özel güvenlik teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım