Esenler Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Esenler ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri esenler

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri arasında yer alan Esenler, 444,561 kişilik nüfusu ile İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biridir. Esenler, çevresinde bulunan Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Bağcılar ve Başakşehir’den farklı olarak sanayi merkezi olmaktan ziyade yerleşim merkezi olma özelliğine sahip bir semttir. Esenler tarihi eser yoğunluğu açısından zengin sayılmamakla birlikte, Atışalanı Su Kemeri, Hünkar Karı, Davutpaşa Kışlası ve Litros Aya Yorgi Kilisesi ile sayılı birkaç tarihi alana ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanında özellikle Merkez Camii’nin karşısında yer alan Kilise kalıntısının restorasyon işlemi gördükten sonra dijital kütüphaneye çevrilmesi, semte gelen ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi çekmektedir. Esenler özel güvenlik şirketleri de bu kapsamda tarihi alanlar başta olmak üzere semtin tamamında hizmet ağını genişletmiştir.

Özel güvenlik şirketleri Esenler ve çevresinde özellikle yerleşim alanlarında yoğun faaliyet göstermekte ve site projeleri başta olmak üzere özel mülk ve iş merkezlerinde yoğun bir mesai harcamaktadır. Bu durumun temel sebebi çevre semtlerde sanayi bölgelerinde çalışan emekçilerin Esenler’i yerleşim merkezi olarak tercih etmesi ve semte yerleşmesidir. Yerleşimin artmasına bağlı olarak semt merkezinde gittikçe sayısı artan alışveriş merkezi, hastane, okul gibi kültürel yapılanmalar da Esenler özel güvenlik şirketleri hizmet ağının genişlemesine katkı sağlamıştır. Bunun yanında zaman içerisinde iş merkezi sayısının artış göstermesi de Esenler ve çevresinde kurumsal özel güvenlik şirketleri faaliyetlerine duyulan ihtiyacı doğrudan arttırmıştır.

Site, alışveriş merkezi, okul gibi ziyaretçi sayısının yüksek olduğu alanlarda özel güvenlik hizmetlerine duyulan ihtiyacın karşılanması oldukça meşakkatli bir iştir. Özellikle giriş çıkış denetiminin titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bu yerlerde hizmet verilen alanın özelliğine göre, ziyaretçileri X-Ray cihazından geçirme, dedektörle üst arama, ziyaretçileri ziyaretçi defterine kaydetme ve ilgili kişilerle iletişime geçme özel güvenlik şirketleri personellerinin başlıca sorumlulukları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda koruma hizmetinin sağlandığı alanda 7/24 kamera kaydı alınması, düzenli ve eksik nokta kalmayacak şekilde devriye hizmeti gerçekleştirilmesi ve alarm sistemlerinin düzenli kontrolünün sağlanarak doğru çalıştığından emin olunması da özel güvenlik firmaları çalışanlarının başlıca görevleri arasında yer almaktadır.

25 yılı aşkındır sektörde hizmet veren Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, kurulduğumuz günden bu yana büyük güvenlik şirketleri arasındaki yerimizi her zaman koruma başarısı gösterdik. Türkiye’nin dijitalleşen ilk özel güvenlik şirketi olarak kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz ile saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında kesintisiz ve sürekli iletişimi mümkün kıldık. Özellikle gece vardiyalarında olmak üzere 7/24 denetim faaliyeti esası ile personellerimizi sürekli olarak sesli ve görüntülü şekilde denetledik ve denetim sonucu oluşturduğumuz raporları yılın 365 günü olacak şekilde iş ortaklarımıza sunarak iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya önem verdik. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım