Esenyurt Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Esenyurt ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri esenyurt

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde yer alan Esenyurt, 957,398 kişilik nüfusu ile İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasında yer almaktadır. Büyükçekmece’den ayrılarak 2008 yılında ilçe olan Esenyurt,  insanların yerleşim yeri olarak en çok tercih ettiği alanlardan biridir. Bünyesinde çok fazla tarihi yapı bulunmayan Esenyurt’ta en sık rastlanan yapılar arasında site ve konut projeleri gelmektedir. Nüfusla doğru orantılı olarak artış gösteren site ve konut projeleriyle beraberinde gelen alışveriş merkezi ve iş merkezi projeleri, Esenyurt özel güvenlik şirketleri tarafından sunulan hizmet ağını oldukça genişletmektedir.

Esenyurt özel güvenlik şirketleri, hizmet verdikleri site projelerinde en çok giriş ve çıkış denetimine önem vermektedir. Bunun temel sebebi istenmeyen durumların yaşanmasında en büyük faktörün, site sakini olmayan kişilerin siteye girişi ile gerçekleşmesidir. Bu sebeple özel güvenlik şirketleri çalışanlarının giriş ve çıkış noktalarını boş bırakmaması, kontrolsüz girişlere müsade etmemesi ve gelen ziyaretçileri ziyaretçi defterine kaydederek ilgili site sakiniyle iletişime geçtikten sonra site alanı içine alması oldukça önemlidir. Aynı zamanda özel güvenlik personellerinin otopark güvenliğini sağlamak maksadıyla, belirli aralıklarla kritik noktalarda devriye hizmeti gerçekleştirmesi ve herhangi bir şüpheli durumda genel kolluk kuvvetleri ile anında iletişime geçmesi, site güvenliğini sağlama konusunda oldukça önem arz eden bir durumdur.

Yalnızca site projelerinde değil ilçe sınırları içerisinde yer alan Akbatı, Eskule, Torium, Marmara Park, Bauhaus, Işık ve City Center alışveriş merkezleriyle de özel güvenlik şirketleri hizmetlerine ilginin büyük olduğu Esenyurt’ta, bu konuda hizmet veren birçok kurumsal özel güvenlik firmaları bulunmaktadır. Giriş ve çıkış denetimi, X-Ray ve dedektörle üst arama, devriye hizmetleri, otopark güvenliği, mağaza güvenliği, market güvenliği gibi birçok konuda koruma hizmeti veren özel güvenlik şirketleri Esenyurt ve çevre ilçeleri olan Küçükçekmece, Büyükçekmece, Başakşehir, Arnavutköy, Avcılar ve Beylikdüzü gibi bölgelerde hizmet ağını genişletmiştir.

Büyük özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen markalardan biri olan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, 25 yılı aşkındır var olduğumuz bu sektörde İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin dijitalleşen ilk güvenlik firması olarak kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz ile saha ve merkez ekibimiz arasında sürekli ve kesintisiz iletişimi mümkün kılmaktayız. Özellikle gece vardiyalarında olacak şekilde 7/24 denetim faaliyetlerimizi sesli ve görüntülü olarak gerçekleştirmekte ve herhangi bir istenmeyen durumla karşılaşıldığında merkez ekibimiz ile koruma hizmeti verilen alana anında müdahale etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için denetim sonunda oluşturduğumuz raporları, iş ortaklarımıza 365 gün olacak şekilde sunmakta ve kendilerini aldıkları hizmet konusunda bilgilendirmekteyiz. Siz de dijital operasyon birimimiz ve iş ortaklarımıza sunduğumuz fırsatlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilir, iş ortaklarımızın arasına katılmak ve şirketimizden özel güvenlik hizmet teklifi almak istiyorsanız teklif formumuz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım