Eyüpsultan Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Eyüpsultan ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri eyüpsultan

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde yer alan Eyüpsultan, 405,845 kişilik nüfusu ile İstanbul’un yoğun kalabalığa sahip ilçeleri arasında yer almaktadır. Yüzölçümü oldukça geniş olan Eyüpsultan, Osmanlı’nın İstanbul’u fethedişinin ardından halkın yerleşim yeri olarak ilk konumlandığı bölge olma özelliğine sahiptir. Bu durum Eyüpsultan sınırları içerisinde oldukça fazla tarihi yapı ve eserin bulunmasına vesile olmuştur. Başta Eyüp Sultan Camii olmak üzere, tarihi Eyüp Sultan Mezarlığı, Karyağdı Ali Baba Tekkesi, Feshane, Pierre Loti Tepesi, Surp Asdvandzadzin Apostolik Ermeni Kilisesi, Surp Yeghia Apostolik Ermeni Kilisesi ilçe içerişinde yer alan ve Eyüpsultan Özel Güvenlik Şirketleri tarafından önem arz eden yapılar arasında yer almaktadır.

Endüstriyel devrim sırasında birçok fabrika ve üretim tesisine ev sahipliği yapan Eyüpsultan, son dönemlerde fabrikaların kaldırılması ve kapatılması ile sanayileşmeden uzaklaşmaya başlamıştır. Özellikle Haliç ve etrafının düzenlenmesi ve Eyüp Sultan Camii ve etrafının yeniden yapılandırılması ile yerli ve yabancı turistlerin ziyaret alanlarından biri olan Eyüpsultan, yerleşim anlamında da yapılan site projeleri ile özel güvenlik şirketlerinin hizmet alanını genişletmiştir. Aynı zamanda bünyesinde yer alan hastane, okul, alışveriş merkezi, gösteri merkezi gibi yapılanmalar ile de özel güvenlik firmaları hizmetine duyulan ihtiyacın arttığı Eyüpsultan, özel güvenlik şirketleri tarafından sunulan hizmet çeşitliliğinin yüksek olduğu alanlar arasında yer almaktadır.

Özellikle site projeleri ile dikkat çeken Eyüpsultan’da özel güvenlik şirketlerinin dikkat etmesi gereken temel konu, saha personellerinin giriş ve çıkış denetimlerinde hassasiyetle çalışmaları ve devriye hizmetlerini eksik nokta kalmayacak şekilde düzenli olarak gerçekleştirmeleridir. Özellikle gece vardiyalarında görev alan personeller arasında kesintisiz iletişimin mümkün kılınması ve personellerin herhangi bir güvenlik ihlalinde koruma planına sadık kalarak derhal genel kolluk kuvvetleriyle iletişime geçmesi, özel güvenlik firmalarınca oldukça önem arz eden konular arasında yer almaktadır.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak Eyüpsultan ve çevresinde yer alan Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Sarıyer, Kağıthane, Beyoğlu, Zeytinburnu, Fatih, Arnavutköy, Sultangazi ve Başakşehir bölgelerinde ilk tercih edilen kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer almaktayız. Türkiye’nin dijitalleşen ilk güvenlik firması olarak sahip olduğumuz dijital operasyon birimimizle, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında sürekli ve kesintisiz iletişimi mümkün kılarak 7/24 olacak şekilde denetim faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. İş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlama gayesi ile yılın 365 günü olacak şekilde, iş ortaklarımıza raporlama yapıyor ve kendilerini aldıkları hizmet konusunda bilgilendiriyoruz. Personel kalitesinin özel güvenlik şirketleri hizmetlerinin gerçekleştirilmesi konusunda sahip olduğu önemi biliyor ve bünyemize kattığımız her personeli özel bir işe alım sürecinden geçirerek İnsan Kaynakları ve Operasyon birimimizin koordineli çalışmaları doğrultusunda belirliyoruz. Siz de dijital operasyon birimimiz ve iş ortaklarımıza sunduğumuz fırsatlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilir, iş ortaklarımızın arasına katılmak ve şirketimizden özel güvenlik hizmet teklifi almak istiyorsanız teklif formumuz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım