Gaziosmanpaşa Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Gaziosmanpaşa ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri gaziosmanpaşa

Avrupa yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Gaziosmanpaşa, 487,778 kişilik nüfusu ile İstanbul’un kalabalık semtlerinden biridir. 2008 yılında Arnavutköy ve Sultangazi’nin Gaziosmanpaşa’dan ayrılması ile Gaziosmanpaşa “Türkiye’nin en kalabalık ilçesi” unvanını kaybetmiştir. Genç nüfus oranının oldukça yüksek olduğu Gaziosmanpaşa’da okuryazarlık oranının yüksek olduğu gibi ekonomik hayata atılım yaşının da düşük olduğu görülmektedir. Özellikle 90’lı yıllarda nüfusu olağanüstü büyüyerek 60 kat artan Gaziosmanpaşa’da bu durumun bir neticesi olarak çarpık kentleşme meydana gelmiştir. Son zamanlarda Belediyenin altyapı, ulaşım ve peyzaj projeleri ve aynı zamanda gayrimenkul sahiplerinin yatırımları ile Gaziosmanpaşa kentleşme yolunda büyük adımlar atmıştır. Bu durum Gaziosmanpaşa özel güvenlik şirketleri hizmet ağını gayrimenkul şirketlerinin olduğu bölgelere doğru  yoğunlaştırmıştır.

Gaziosmanpaşa özel güvenlik şirketleri tarafından hizmet verilen en önemli bir diğer alan üretim tesisleridir. Küçük, orta ve büyük ölçekli bir çok üretim tesisinin bulunduğu Gaziosmanpaşa’da sektörel çeşitlilik avize, oto motor tamir, metal işleri, konfeksiyon, torna-tesviye ve elektronik tesisatçılığı olarak gözlemlenmektedir. Özel güvenlik şirketleri Gaziosmanpaşa ve çevresinde hizmet verirken özellikle üretim ve şantiye güvenliği yoğunluğu sebebi ile risk analizi ve raporlamasına büyük öncelik vermekte ve bu doğrultuda hazırladıkları koruma ve güvenlik planı ile hareket etmektedir. Böylece hizmet verilen alanlarda her türlü güvenlik tedbiri alınmakta ve risk unsuru taşıyan tüm olumsuzluklar ortadan kalkmaktadır.

Yüksek güvenlik tedbirlerinin alınması gereken bu bölgelerde özel güvenlik şirketlerinin dikkat ettiği başlıca hususlar; giriş çıkış denetimlerinin kontrollü şekilde gerçekleştirilmesi ve koruma alanında çalışmayan kişilerin alana girişinin engellenmesi, 7/24 kamera kaydı alınması ve CCTV odaları çalışanları ile bu kayıtların sürekli olarak izlenmesi, yüzölçümünün geniş olması sebebi ile mevcut alanda kritik noktaların belirlenmesi ve bu güzergaha uygun olarak devriye hizmetlerinin gerçekleştirilmesi gibi örnekler verilebilmektedir.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen markalardan biri haline gelen Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Gaziosmanpaşa ve çevresinde yer alan Bayrampaşa, Esenler, Eyüpsultan ve Sultangazi gibi tüm semtlerde hizmet vermekteyiz. Hizmet ağımızı genişlettiğimiz bu alanlarda, özellikle kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz ile bünyemizde çalışan tüm personelleri sesli ve görüntülü olarak takip etmekteyiz. Denetim faaliyetlerinin özel güvenlik hizmetleri kapsamında sahip olduğu önemin farkında olarak, özellikle gece vardiyalarında olmak üzere projelerimizi 7/24 denetlemekte ve merkez ekibimizle saha personellerimiz arasında kesintisiz iletişimi mümkün kılmaktayız. Yılın 365 günü olacak şekilde, denetim raporlarımızı iş ortaklarımıza sunmakta ve iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya önem vermekteyiz. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım