Güngören Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Güngören ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri güngören

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Güngören, 289,299 kişilik nüfusu ile İstanbul’un orta kalabalık ilçelerinden biridir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı’nın ortak çalışmaları sonucunda düzenledikleri rapora göre, olası bir depremde İstanbul’un en tehlikeli ikinci semti Güngören olarak açıklanmıştır. Bu kapsamda Güngören'de kentsel dönüşüme alınan alan sayısı oldukça yüksek bir orana sahiptir. Aynı zamanda yeni ve depreme dayanıklı konut alanlarının yapılması Güngören özel güvenlik şirketleri hizmet ağını da genişleten faktörler arasında yer almaktadır. 

Güngören özel güvenlik şirketleri tarafından sunulan hizmetlerin en yoğun olduğu alan konut ve iş merkezi güvenliğidir. Konut ve lüks sitelerde koruma hizmeti sağlanırken özel güvenlik şirketlerinin en çok dikkat ettikleri husus giriş ve çıkış denetimidir. Kontrollü giriş ve çıkışın sağlanmasının yanı sıra ziyaretçi defterinin düzenli ve eksiksiz doldurulması ve ziyaretçi hakkında ilgili site sakiniyle iletişime geçilmesi özel güvenlik personellerinin birincil görevidir. Bunun yanında düzenli devriye hizmetleri ile otopark ve açık ortak alanların denetlenmesi de özel güvenlik şirketleri personelleri için önem arz eden bir iştir.

İş merkezlerinde koruma hizmeti sağlanırken özel güvenlik şirketlerinin dikkat ettiği hususlar konut ve lüks sitelerde alınan tedbirler ile neredeyse aynıdır. Giriş ve çıkışlarda dedektörle üst aramasının yapıldığı iş merkezlerinde, özel güvenlik personellerinin bir diğer sorumluluğu gelen kurye ve kargoları denetledikten ve güvenilirliğinden emin olduktan sonra ilgili alana almaktır. Aynı zamanda yönlendirme faaliyetlerini de gerçekleştiren özel güvenlik personelleri, sürekli ve kesintisiz iletişimin sağlanması için telsiz gibi teknolojik aletlerden yararlanmaktadır. İş merkezlerinde görev alan özel güvenlik personellerinin bir görevi de CCTV izlemek ve 7/24 kontrol sağlamaktır.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak Güngören ve çevresinde yer alan Zeytinburnu, Esenler, Bakırköy ve Bahçelievler’de kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen markalar arasında gelmekteyiz. Özellikle büyük özel güvenlik şirketleri hizmetlerine duyulan taleplerde sektörün öncüsü olmamızın ve ilk tercihler arasında gelmemizin temel sebebi dijital operasyon birimimizin varlığıdır. Denetim faaliyetlerini 7/24 gerçekleştirebilmemizi ve saha personellerimiz ile merkez ekibimiz arasında sürekli iletişim kurmamızı sağlayan dijital operasyon birimimiz ile sürekli denetimi mümkün kılmaktayız. Aynı zamanda bu denetimlerin sonucu oluşturduğumuz raporları yılın 365 günü olacak şekilde iş ortaklarımıza sunmakta ve iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktayız. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım