İstanbul Anadolu Yakası Özel Güvenlik Şirketleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin İstanbul Anadolu Yakasında Sundukları Hizmetler

istanbul anadolu yakası özel güvenlik şirketleri

İstanbul Anadolu Yakası özel güvenlik şirketleri, birçok sektöre ev sahipliği yapan geniş bir hizmet ağına sahiptir. Gerek tarihi yapıt ve özel koruma gerektiren alanların varlığı, gerekse site ve fabrika gibi giriş çıkış denetimlerinin titizlikle sağlanması gereken tüm alanlarda hizmet veren Anadolu Yakası özel güvenlik şirketleri, özellikle son dönemdeki talep artışı nedeni ile hizmet ağını tüm coğrafyaya yaymıştır. Geniş bir coğrafyaya sahip olan Anadolu Yakasının Beykoz, Üsküdar, Kadıköy gibi sahil kesimlerinde tarihi yapıt ve müze korumaları ön plana çıkarken, İstanbul’un çıkışı sayılan ve Gebze sınırına yakın olan Tuzla, Pendik, Kartal bölgelerinde ise sanayi bölgelerinin varlığı ile fabrika ve üretim alanlarının koruması ön plana çıkmıştır. Aynı zamanda hem kırsal kesim hem de sahil kesiminde varlığını gösteren lüks site projeleri de özel güvenlik firmaları hizmetlerine olan talebi arttırmıştır.

Özel güvenlik şirketleri İstanbul ve çevresinde hizmet verirken birçok farklı unsuru göz önünde bulundurur ve çalışmalarını bu doğrultuda şekillendirir. Özellikle operasyon hızının hizmet kalitesini belirlemesi, özel güvenlik firmalarının operasyonel faaliyetlere gösterdiği önemin artmasında büyük rol oynamaktadır. Özel güvenlik firmalarının başarısı esasen yasal uyuma, operasyonel gücüne ve nihayetinde personel kalitesine dayanmaktadır. Bu kapsamda özel güvenlik şirketleri, sahada çalıştırmakta olduğu tüm personelleri eğitimini tamamlamış ve gerekli donanımı kazanmış kişiler arasından seçmeye gayret gösterir.

Özellikle AVM, gösteri merkezi, fabrika, lüks site gibi giriş ve çıkışın fazla olduğu ve yoğun kalabalığın oluştuğu alanlarda çalışan özel güvenlik personelleri, ziyaretçileri varsa X-Ray cihazından geçirerek yoksa el dedektörü ile üst aramasını gerçekleştirerek koruma sağlanan alana almalıdır. Bunun yanında özellikle sitelerde gelen ziyaretçilerin bilgilerini ziyaretçi defterine işleme ve geldiği kişiye haber verme oldukça önem verilen bir konudur. Yalnızca giriş çıkış denetimlerinde değil devriye hizmetlerini gerçekleştirme konusunda da titiz bir çalışma yürütmesi gereken özel güvenlik personelleri, herhangi bir aksilikte nasıl bir yol izlemesi gerektiğini bilen ve soğukkanlılığını koruyan kişiler arasından seçilmelidir. Bu kapsamda, kalabalık yönetimi, kriz yönetimi, ilk yardım gibi konularda branş eğitimlerini tamamlamış personeller ile çalışmak özel güvenlik şirketleri tarafından oldukça önem arz eden bir konudur.

Büyük özel güvenlik şirketleri sayısının artış gösterdiği ve kurumsal özel güvenlik firmaları hizmetlerine duyulan talebin yüksek olduğu İstanbul ve çevresinde, Anadolu Yakası özel güvenlik şirketleri ön plana çıkmakta ve tüm sektörler için hizmet vermektedir. Bu kapsamda hizmet veren firmalar arasında yer alan ve merkez ofisi Ataşehir’de bulunan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, özel güvenlik hizmetlerine ihtiyaç duyulan her alanda faaliyet göstermekteyiz. Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olarak, müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamaya önem vermekte ve bu kapsamda kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Özellikle kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz sayesinde, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda 7/24 denetim faaliyetleri gerçekleştirmekte ve saha personellerimiz ile merkez ekibimiz arasında kesintisiz iletişim sağlamaktayız. Aynı zamanda denetim sonucu oluşturduğumuz ve yılın 365 günü olacak şekilde iş ortaklarımıza sunduğumuz denetim raporlarımızla da marka farkımızı ortaya koymakta ve sürekli gelişim ilkesi ile çıkmış olduğumuz bu yolda hedeflerimizi gerçekleştirmek için durmadan çalışmaktayız. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım