İstanbul Avrupa Yakası Özel Güvenlik Şirketleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin İstanbul Avrupa Yakasında Sundukları Hizmetler

avrupa yakası özel güvenlik şirketleri

İstanbul Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri, İstanbul’un geniş bir coğrafyasında hizmet veren firmalardan oluşmakta ve her sektöre hitap etmektedir. Özellikle müze ve tarihi yapıt korumasıyla öne çıkan bu bölgede, fabrika, üretim tesisi, lüks site projeleri, okul, üniversite gibi kurumlara da yüksek oranda hizmet sağlanmaktadır. Özellikle Beşiktaş ve Fatih gibi köklü ilçelerde tarihi yapıt ile müze koruması ön plana çıkarken, Arnavutköy, Beylikdüzü gibi bölgelerde ise sanayi kuruluşları koruması ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda sahile yakın olan ilçelerin hemen hemen hepsi üniversite bakımından zengin olması sebebi ile bu alanlarda da Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmetlerine duyulan ihtiyaç oldukça fazladır.

Özellikle giriş çıkış yoğunluğunun olduğu ve yoğun kalabalıkların vuku bulduğu AVM, müze, gösteri merkezi, fabrika gibi alanlarda özel güvenlik hizmetleri kapsamında çalışma gerçekleştirmek, özel güvenlik firmaları için oldukça zor bir durumdur. Bu kapsamda en çok dikkat edilmesi gereken husus, sahada çalışan personelin bilgi ve birikimidir. Bu nedenle eğitimini başarı ile tamamlayan ve branş eğitimleri ile donanım sahibi olan personellerle çalışmak kalabalık yönetimi ve kriz yönetimi konusunda özel güvenlik şirketlerinin işini kolaylaştırmaktadır. Özel güvenlik hizmeti alacak olan kurum ve kişilerin de çalışacakları firmayı belirlerken göz önünde bulundurması gereken en önemli konu, şirketin personel seçiminde göstermiş olduğu hassasiyet olmalıdır.

Büyük özel güvenlik şirketleri hizmet verdikleri alan içerisinde şirket misyonuyla doğru orantılı olacak şekilde belirlenmiş birçok kriter ile çalışma yürütmektedir. Bu durumun temel sebebi, koruma hizmetlerini sağlarken gerçekleşebilecek tüm olumsuzlukları minimalize etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Özellikle 7/24 hizmet verilmesi özel güvenlik şirketleri çalışanlarını oldukça zorlayan ve iş akışında sarkmalar yaratan bir durumdur. Bu sebeple Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri tarafından alınan önlemlerin bazıları, koordinasyonu sağlamakla görevli bir amir bulundurmak, telsiz ile iletişim kurmak, gece vardiyalarında habersiz ve aralıklı olacak şekilde denetim gerçekleştirmek ve benzeridir. Ancak bu ilkel yöntemlerin birçoğu, özel güvenlik hizmetlerinde tam korumayı gerçekleştirme konusunda yeterli olmamakta ve güvenlik açığına sebebiyet vermektedir.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer alan ve merkez ofisi Ataşehirde bulunan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Şirketi olarak, özel güvenlik hizmetlerini sağlama konusunda birçok yeniliğe adım attık ve sektörde dijitalleşen ilk güvenlik firması olma özelliğini kazandık. Özellikle alışılmış yöntemlerden uzaklaşarak, koordinasyonun en üst düzeye ulaştığı ve merkez ofisimiz ile saha çalışanlarımız arasında dijital köprülerin kurulmasını sağlayan yazılımımız ile özel güvenlik hizmetlerinde 7/24 denetimin mümkün olduğunu ortaya koyduk. Özellikle gece vardiyalarında denetim çalışmalarının sesli ve görüntülü olarak merkez ekibimiz tarafından gerçekleştirilmesini ve herhangi bir olumsuz durumda anında müdahale edilmesini kolaylaştıran yazılımımızın etkisi ile son on yılda imzalamış olduğumuz sözleşmelerin %95’inde sözleşme yenileme yoluna gittik ve iş ortağı portföyümüzü genişlettik. Aynı zamanda, yılın 365 günü iş ortaklarımıza sunduğumuz denetim raporlarımız ile iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı başardık. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım