Kağıthane Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Kağıthane ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri kağıthane

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde yer alan ve 1980’li yıllarda Şişli’den ayrılarak ilçe olan Kağıthane, 437,026 kişilik nüfusu ile Türkiye’nin kalabalık semtlerinden biridir. Özellikle kentsel dönüşüm ve diğer emlak projeleri ile yerleşim alanlarının geniş yer kapladığı Kağıthane; metro, Kağıthane ve Dolmabahçe tünelleri, 3. Köprü, 3. Havaalanı, üç katlı tüp geçit gibi yapılar ile de ulaşım alanında ön plana çıkan semtlerden biridir. Osmanlı döneminde kâğıt imalathanelerinin ve baruthanelerin bulunduğu ve üretime dayalı bir ekonominin söz konusu olduğu Kağıthane’de, bugün iş merkezleri ve konut projelerinin varlığı dikkat çekmektedir. Kağıthane özel güvenlik şirketleri de daha çok iş merkezi ve site projelerine yönelmiş ve bu alanda sundukları hizmet ağını oldukça genişletmişlerdir.

Kağıthane özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan sektörlerden bazıları da hastaneler, eğitim kurumları, bankalar ve alışveriş merkezleridir. Özellikle nüfusun yoğun olduğu alanlarda sayıca fazla olan bu kurumların güvenlik ve koruma ihtiyacını karşılamak, kalabalık kitleleri kontrol etme zorluğu sebebi ile meşakkatli bir iş olmaktadır. Özel güvenlik şirketleri Kağıthane ve çevresinde yer alan Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Eyüpsultan gibi tüm bölgelerde hizmet verirken, özellikle kalabalık yönetimi ve kriz yönetimi konusunda branş eğitimleri almış ve oryantasyonunu başarı ile tamamlamış özel güvenlik personelleri ile çalışmayı tercih etmektedirler. Bunun temel sebebi hizmet verilen alanda en iyi şekilde koruma ihtiyacını gidermek ve herhangi bir güvenlik zafiyetine mahal vermemektir.

Site projeleri başta olmak üzere hizmet verilen alanlarda güvenlik ihtiyacını karşılarken en çok dikkat edilmesi gereken husus kuşkusuz ki mevcut alana giriş ve çıkış denetimidir. Özellikle mevcut alanın güvenliğini sağlamak için korunan alana gelen ziyaretçilerin, alan özelliklerine göre X-Ray cihazından geçirilmesi, dedektörle üst aramasının gerçekleştirilmesi veya ziyarete geldiği kişi ya da kişilerle temas kurularak kontrollü şekilde alan içerisine alınması başlıca güvenlik tedbirleri arasında gelmektedir. Bunun yanında mevcut alanın 7/24 kamera görüntüsünün alınması ve izlenmesi, düzenli ve kontrollü şekilde devriye hizmetlerinin gerçekleştirilmesi, otopark alanlarında ekstra kontrol noktalarının oluşturulması, personeller arasında kesintisiz iletişimin mümkün kılınması başlıca güvenlik tedbirleri arasında yer almaktadır.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer alan ve büyük özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, kurulduğumuz günden bu yana en büyük prensibimizi düzenli ve sistemli çalışmalarla kendimizi sürekli geliştirmek olarak belirledik. Bu uğurda kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz ile Türkiye’nin dijitalleşen ilk güvenlik şirketi olmayı başardık. Özel güvenlik hizmetlerinde denetim faaliyetlerinin öneminin farkında olarak geliştirdiğimiz özel yazılımımız sayesinde, merkez kadromuz ve saha personellerimiz arasında kesintisiz iletişimi mümkün kıldık ve 7/24 denetim faaliyetleri gerçekleştirmeyi başardık. Denetim sonucu oluşturduğumuz denetim raporlarımızı yılın 365 günü iş ortaklarımıza sunarak, iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmeye önem verdik. Özel güvenlik personellerimizi titizlikle seçerek, hizmet verdiğimiz alanlara konumlandırdığımız tüm personellerimizin oryantasyonunu yakından takip ettik. Siz de özel güvenlik hizmetleri kapsamında iş ortaklarımıza sunduğumuz ayrıcalıklar hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilir, özel güvenlik şirketleri teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım