Özel Güvenlik Şirketlerinin Kartal ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri kartal

Anadolu yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanları arasında önemli bir yere sahip olan Kartal, 470,626 kişilik nüfusu ile Anadolu Yakasının kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Tarihi eser yoğunluğu olarak yoksul bir semt olan Kartal’da bulunan Aydos Tepesi yani diğer adı ile İstanbul’un Balkonu, bünyesine fazlaca ziyaretçi çeken bir alandır. Tarihi ya da turistik dokusunun bu denli az olmasının temel sebebi, Kartal’ın Cumhuriyet’in ilk yıllarında endüstri bölgesi olarak ilan edilmesi ve bu bölgede üretim faaliyetlerine yoğunluk verilmesidir.

Özel güvenlik şirketleri Kartal ve çevresinde hizmet verirken birçok farklı sektör ile ortak çalışma yürütse de kuşkusuz ki bu sektörlerin en büyüğü endüstri-sanayi sektörüdür. Sanayi bölgelerinde özel güvenlik hizmetlerine duyulan talebi karşılamak, özel güvenlik şirketleri tarafından oldukça meşakkatli bir iştir. Bu durumun başlıca birkaç sebebi vardır. Bunlar; hizmet verilen alanın yüzey alanı olarak büyüklüğü, hizmet verilen alan içerisinde üretim tesisi, depo, yönetim ofisi gibi birden fazla yapının yer alması, hizmet verilen alanda birden fazla giriş-çıkış kapısının yer alması, hizmet verilen alan içerisindeki demirbaş sayısı ve önemi ile yüksek koruma gerektirmesi vb.

Özel güvenlik şirketlerinin hizmet verdikleri alanda gerekli sorumluluklarını yerine getirmesi için disipilinli bir çalışma sistemine ve profesyonel bir kadroya ihtiyacı bulunmaktadır. Özellikle, sanayi bölgelerinde kurumsal özel güvenlik şirketleri ile çalışma arzusunun yüksek olmasının temel sebebi budur. Kurumsal özel güvenlik şirketleri hem fabrikalarda önemli bir yeri olan iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ile ortak çalışma yürütmekte hem de 5188 sayılı kanun kapsamında tüm yasal kurallar çerçevesinde verdiği hizmetin kalitesini ortaya koymaktadır. Kartal ve Dudullu, Tuzla, Beylikdüzü, Esenyurt gibi sanayi bölgelerinde büyük özel güvenlik şirketleri ile çalışma arzusunun temel sebebi budur.
Sanayinin gelişmesi ile konut sayısının ve yerleşimin de artış gösterdiği Kartal’da, özel güvenlik firmaları site projelerinde de tercih sebebi olmaya başlamıştır. Özellikle çok bloklu sitelerde giriş-çıkış denetimlerini sağlama, gelen ziyaretçileri ziyaretçi defterine işleyerek ilgili kişiye yönlendirme, otopark ve çocuk parklarında güvenliği sağlama gibi sebeplerle tercih edilen özel güvenlik firmaları Kartal bölgesinde hizmet ağını genişletmiştir.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak Kartal ve çevresinde bulunan Ümraniye, Pendik, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli gibi tüm bölgelerde, büyük özel güvenlik şirketleri arasındaki konumumuzu koruyarak en çok tercih edilen firmalardan biri haline geldik. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda önceliğimizi müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak olarak belirledik ve bu doğrultuda sunduğumuz hizmet kalitesini daima arttırma yoluna gittik. Özel güvenlik sektöründe dijitalleşen ilk özel güvenlik şirketi olarak, dijital operasyon merkezimizi kurduk ve projelerimizi 7/24 sesli ve görüntülü olacak şekilde denetledik. İş ortaklarımızın memnuniyetine vermiş olduğumuz değer doğrultusunda, kendilerine denetim raporlarımızı 365 gün olacak şekilde ilettik ve hizmet detaylarımızı her ayrıntısı ile iş ortaklarımızla paylaştık. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN