Küçükçekmece Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Küçükçekmece ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri küçükçekmece

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde yer alan Küçükçekmece, 789,633 kişilik nüfusu ile İstanbul’un en kalabalık semtlerinden biridir. 1990’lı yıllardan itibaren konut projelerinde hızlı bir artışın yaşandığı ve sanayi bölgelerinin kurulması ile işçi sınıfı tarafından göç almaya başlayan Küçükçekmece, yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yapmaktadır. 200’ün üzerinde fabrika, belediyeye kayıtlı yaklaşık 10.000 atölye ve sanayi sitelerini bünyesinde barındıran Küçükçekmece, özellikle İkitelli Organize Sanayi Bölgesinin de kurulması ile tamamen bir sanayi semtine dönmüştür. Küçükçekmece'de görev alan özel güvenlik şirketleri ise hizmet ağını sanayi bölgelerinin tamamını kapsayacak şekilde genişletme fırsatı bulmuştur.

Sanayinin yüksek oranda gelişmesi işçi sınıfının da Küçükçekmece’ye yönelmesine sebep olmuş ve ikamet eden kişi sayısı düzenli olarak artış göstermeye başlamıştır. Özellikle 1. derece deprem bölgesi olan Küçükçekmece’de bilinçsiz yapılanma sayısı artmış ve deprem anında oluşan risk faktörü yükselmiştir. Son zamanlarda yapılan tüm toplu konut projelerinin sıkı bir denetim ile inşa edilmesi ve kentsel dönüşüm alanlarının çoğaltılması, bu durumu düzeltmek için alınan başlıca önlemler arasında yer almaktadır. Konut projelerinin artış göstermesi ile özel güvenlik şirketleri Küçükçekmece ve çevresindeki tüm konut alanlarında varlığını göstermeye başlamıştır. Bunun temel sebebi son zamanlarda konut projelerinde özel güvenlik şirketlerine duyulan talebin artış göstermesidir.

Sanayi ve konut projelerinin yanı sıra kültür merkezleri ve alışveriş merkezleri ile de öne çıkan Küçükçekmece, özellikle son dönemde yapımı tamamlanan Atatürk Olimpiyat Stadyumu ile de dikkat çekmektedir. Kurumsal özel güvenlik şirketleri hizmetlerine ihtiyaç duyulan bu alanlara gelen ziyaretçi sayısı oldukça yüksektir. Bu durum özellikle Atatürk Olimpiyat Stadyumu için koruma hizmetlerinin ne denli önemli olduğunu göz önüne sermektedir. Öyle ki giriş çıkış denetimlerinin titizlikle yapılması, kesintisiz iletişimin personeller arasında etkin kılınması, devriye hizmetlerinin son derece dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi gibi tedbirler, bu alanların koruma hizmetini sağlamak için oldukça önem arz etmektedir.

Büyük özel güvenlik şirketleri arasında ilk tercih edilen markalar arasında yer alan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Küçükçekmece ve çevresinde yer alan Avcılar, Başakşehir, Bahçelievler, Bağcılar, Bakırköy gibi tüm bölgelerde koruma ve güvenlik hizmeti sağlamaktayız. Türkiye’nin dijitalleşen ilk güvenlik şirketi olarak, oluşturmuş olduğumuz özel yazılımımız ile projelerimizdeki tüm personellerimiz ile kesintisiz iletişim kurabilmekteyiz. Denetim faaliyetlerinin önemini bilen bir firma olarak, saha personellerimizi merkez ekibimiz tarafından 7/24 sesli ve görüntülü olacak şekilde denetlemekte ve herhangi bir istenmeyen durumla karşılaşıldığı takdirde anında merkez ekibimizi harekete geçirmekteyiz. Denetimler sonucu oluşturduğumuz raporları yılın 365 günü olacak şekilde iş ortaklarımıza sunmakta ve kendilerinin memnuniyetini en üst düzeyde sağlayabilmek için durmadan çalışmaktayız. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım