Özel Güvenlik Şirketlerinin Pendik ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri pendik

Anadolu Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde önemli bir yere sahip olan Pendik, geniş bir coğrafi alana ve 726,599 kişilik nüfus yapılanmasına sahiptir. Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan Pendik, 3-4 bin yıllık bir yerleşim alanı geçmişine sahiptir. Özellikle Marmara Denizi’ne kıyısının bulunması ve Osmanlı döneminde balıkçılık faaliyetlerinin oldukça yüksek olması, Pendik’te yerleşim alanına duyulan ilginin artmasına etki eden temel unsurlardan birkaçıdır. İstanbul’un önemli su kaynaklarından olan Ömerli Barajı’nı bünyesinde barındıran Pendik, ormanlık alanları ve piknik alanları ile de vatandaşlar tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Tuzla ve Kartal ile sınır komşusu olan Pendik, özellikle sanayi bölgelerinde çalışan emekçilerin ikamet etmek için tercih ettiği bir ilçe olma özelliği göstermektedir. Bunun sonucu olarak Pendik’te hem üretim tesisleri hem de konut projelerinin sayısı oldukça yüksektir. Özel güvenlik şirketleri Pendik ve çevresinde özellikle bu iki sektörde varlığını göstermekte ve hizmet ağını genişletmektedir. Nüfusun yüksek olduğu Pendik’te, hastane, okul, eğlence ve gösteri merkezi, AVM gibi yapılar da oldukça fazladır. Bu kapsamda özel güvenlik şirketleri Pendik ve çevresinde hizmet ağını oldukça genişletmiş ve özel güvenlik görevlisi istihdamı yaratmıştır.

Hastane, okul, AVM gibi alanlarda hizmet veren özel güvenlik şirketlerinin en çok dikkat etmesi gereken husus, giriş ve çıkış denetimleridir. Özellikle X-Ray ve dedektörle üst aramasının yapıldığı AVM’lerde devriye hizmetleri de önemli bir yere sahiptir. Korunan alanın yüzölçümüne göre gerçekleştirilen devriye hizmetlerinin ne sıklıkla yapıldığı oldukça önem arz eden bir konu olmanın yanı sıra, personellerin devriyeyi araçlı ya da yaya olarak gerçekleştirmesi de devriye hizmetlerinden alınan verimi etkileyen bir unsurdur.

Kültür ve gösteri merkezlerinin de yer aldığı Pendik'te kısa süreli organizasyonlar için özel güvenlik şirketlerine olan ihtiyaç gün geçtikçe artış göstermektedir. Kısa süreli organizasyonlarda büyük özel güvenlik şirketleri tarafından dikkat edilmesi gereken en önemli konu salonda huzursuzluk yaratacak faaliyetlerin önüne geçme ve davetsiz kişilerin salona girişini engellemektir. Bu hususta özellikle kriz ve kalabalık yönetimi konusunda branş eğitimi almış personeller ile çalışmak, özel güvenlik hizmetlerinin sağlanması konusunda alınan verimi arttımaktadır.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak, Pendik ve çevresinde yer alan Tuzla, Gebze, Şile, Çekmeköy, Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli gibi tüm ilçelerde kurumsal özel güvenlik şirketlerine karşı duyulan ihtiyaca çözüm olmaktayız. Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında tercih edilen firmalar arasında yerleşmiş olmamızın en büyük sebebi, dijitalleşme yolunda atmış olduğumuz adımlar ve iş disiplinimizdir. Özellikle saha personellerimiz ve merkez ofis personellerimiz arasında dijital bir köprü oluşturmamızı sağlayan yazılımımız sayesinde, hizmet verdiğimiz alanlardaki tüm personellerimizi 7/24 olacak şekilde denetleyebiliyoruz. Bu denetimlerden elde ettiğimiz rapor çıktılarını iş ortaklarımıza 365 gün olacak şekilde sunuyor ve iş ortaklarımızın memnuniyetini üst düzeyde sağlamaya önem veriyoruz. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN