Sancaktepe Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Sancaktepe ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

sancaktepe özel güvenlik şirketleri

Anadolu yakası özel güvenlik şirketleri hizmet noktalarından biri olan Sancaktepe, 414,143 kişilik nüfusu ile kalabalık bir kitleye ev sahipliği yapmaktadır. Özel güvenlik hizmetleri konusunda firma arayanlar için oldukça dikkatli davranılması gereken bir semt olan Sancaktepe özel güvenlik şirketleri konusunda oldukça kalabalık bir yapılanmaya sahiptir. Bunun temel sebebi, Sancaktepe’nin Ümraniye’ye bağlı Sarıgazi ve Yenidoğan ile Kartal’a bağlı Samandıra’nın birleştirilmesiyle 2008 yılında 5747 sayılı kanun ile ilçe olmuş olmasıdır.

Henüz 13 yıldır ilçe statüsünde olan Sancaktepe’de, özel güvenlik hizmetleri konusunda var olan talepler Ümraniye ve Kartal ilçesinde bulunan özel güvenlik şirketleri tarafından sağlanırken, Sancaktepe’nin ilçe olması ile bu durum tamamen değişmiştir. Yeni bir hizmet noktasının oluşumu ile birlikte mevcut sınırlar içerisinde birçok butik özel güvenlik şirketi türemiş ve hizmet alacak müşteriler için tercih edilebilir seçenek sayısı çoğalmıştır. Bu durumun en büyük dezavantajı, özel güvenlik hizmetleri konusunda yeterli bilgi ve birikime sahip olmayan kişilerin ticaret maksadı ile kurmuş oldukları şirketler olmuştur.

Özel güvenlik hizmetleri adı altında yapılan faaliyetler her ne kadar ticari nitelikli görünse de asıl amaç ticaret değil güvenlik olmalıdır. Bu sebeple mevcut hizmet alanı içerisinde güvenliğin sağlanması konusunda kurumsal özel güvenlik şirketleri ile ortak çalışma yürütmek oldukça önemli bir husustur. Unutulmamalıdır ki büyük özel güvenlik şirketleri, güvenlik sektöründe yıllarca tecrübe kazanmış, bilgi ve birikim konusunda yeterli donanıma ulaşmış kimseler tarafından belirli bir vizyon ve misyon doğrultusunda hizmet vermekte ve tüm faaliyetlerini kanun ve yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştirmektedir. Bu sebeple can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda, ekonomik sebepleri göz önünde bulundurarak butik özel güvenlik firmalarıyla yapılan ortak çalışmalar riskli bir seçenek olarak değerlendirilmektedir.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 1998 yılından beri özel güvenlik sektöründe edindiği tecrübeler ve kazanımlarla bugünkü gücüne ulaşmış ve büyük özel güvenlik şirketleri arasında tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Özel güvenlik sektöründe yeniliklerin öncüsü olma amacı ile çıktığımız yolda, Türkiye’de ilk kez dijitalleşme yolunda adımlar atan özel güvenlik firması olmayı başardık. Özellikle, dijital operasyon merkezimizin ve saha ekibimizin koordineli çalışmaları ile 7/24 denetim faaliyetlerinin mümkün olduğunu kanıtladık ve bu konuda iş ortaklarımıza 365 gün boyunca denetim raporu teslim etme taahhütümüzü geerçekleştirdik. Yalnızca merkez ofisimizin bulunduğu Ataşehir’de değil çevre ilçeler olan Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Çekmeköy ve Sancaktepe özel güvenlik şirketleri arasında da ilk tercih edilen özel güvenlik firmalarında biri haline geldik. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım