Sarıyer Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Sarıyer ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri sarıyer

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Sarıyer semti, 337,681 kişilik nüfusu ile İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir. Bizans döneminden bu yana yerleşik nüfusun varlığını gösterdiği Sarıyer’de en önemli geçim kaynaklarından biri balıkçılıktır ancak bu durum günümüz şartlarında eski önemini yitirmiştir. Doğal ve tarihi değerler ele alındığında oldukça önemli bir değere sahip olan Sarıyer semtinde var olan orman ve su kaynaklarının bolluğu İstanbul için büyük öneme sahiptir. Özellikle İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi ve Atatürk Arboretumu, bilimsel araştırmalar konusunda önemli bir yere sahiptir. Sarıyer özel güvenlik şirketleri faaliyet alanları arasında bulunan konsolosluk binaları, kasırlar, köşkler, yalılar, iskeleler ve kiliseler gibi yapılar da koruma hizmetlerinin sağlanması konusunda oldukça önem arz etmektedir.

Özellikle tarihi alanların başında gelen ve bünyesine çokça yerli ve yabancı turist çeken Ceneviz Kalesi, Emirgan Camii, Maslak Kasırları, Rumeli Hisarı, Sakıp Sabancı Müzesi, Telli Baba Türbesi, Sultaniye Sarayı gibi yapılar, Sarıyer özel güvenlik şirketleri faaliyetlerine en çok ihtiyaç duyulan alanlar arasında yer almaktadır. Bu alanlarda güvenlik ve koruma hizmeti sağlanırken dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Özellikle hem yapının güvenliğini hem de ziyaretçilerin güvenliğini sağlamak özel güvenlik personellerini oldukça zorlayan durumlar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda tarihi alan ve yapıların korunmasında en önemli konu, alanında uzman ve tecrübe sahibi personeller ile çalışmaktır. Özellikle kalabalık ve kriz yönetimi konusunda meslek içi eğitimini almış ve turistler ile iletişim kurabilecek düzeyde yabancı dile sahip personellerle çalışmak, özel güvenlik ve koruma hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için oldukça önemli hususlardır.

Yalnızca tarihi yapılarıyla değil müstakil konutlar ve lüks site projeleri ile de dikkat çeken Sarıyer’de, kurumsal özel güvenlik şirketleri faaliyetlerine duyulan ihtiyaç oldukça fazladır. Kurumsal özel güvenlik şirketlerinin bu alanlarda verdiği hizmetler arasında yer alan giriş çıkış denetimi, ziyaretçi kayıt defteri tutma, gelen ziyaretçi için konut sahibini bilgilendirme, 7/24 kamera kaydı alma ve saklama, otopark güvenliğini sağlama, devriye hizmetlerini gerçekleştirme gibi hususlar, kişilerin özel güvenlik firmalarına duydukları güveni arttırmakta ve büyük özel güvenlik şirketleri ile çalışma arzusu duymalarını sağlamaktadır.

25 yılı aşkındır bu sektörde faaliyet gösteren Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Sarıyer ve çevresinde bulunan Beşiktaş, Kağıthane, Eyüpsultan gibi tüm bölgelerde ilk tercih edilen güvenlik firmaları arasında yer almaktayız. Özellikle Türkiye’nin ilk dijitalleşen güvenlik firması olarak kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz ile saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında sürekli ve kesintisiz iletişimi mümkün kılmaktayız. Denetim faaliyetlerinin önemini bilen bir firma olarak, denetim faaliyetlerimizi 7/24 sesli ve görüntülü olacak şekilde merkez ekibimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda denetimler sonucu oluşturmuş olduğumuz raporlarımızı yılın 365 günü iş ortaklarımızla paylaşmakta ve iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya önem vermekteyiz. Siz de dijital operasyon birimimiz ve iş ortaklarımıza sunduğumuz fırsatlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilir, iş ortaklarımızın arasına katılmak ve şirketimizden özel güvenlik hizmet teklifi almak istiyorsanız teklif formumuz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım