Şile Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Şile ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri şile

Anadolu Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Şile, 37,904 kişilik bir nüfusa sahiptir. İstanbul’un Karadeniz’e bağlı kıyısında olan Şile, uzun yıllardır yerleşim alanı olarak kullanılsa da genel olarak bu semtteki yerleşim geçici olmakla birlikte turizme bağlıdır. Bunun temel sebebi Şile’nin kıyı kesiminde yer alması, şehrin bir ucunda bulunması ve nemli bir iklime sahip olmasıdır. Bu durum Şile’de inşa edilen yapıların yazlık niteliğinde olmasını ve insanların bu alanlara geçici bir süreliğine tatil amacı ile gelmesini beraberinde getirmektedir. Özel güvenlik şirketleri Şile bölgesinde genel olarak turizm alanlarında yaygın olarak görülse de lüks villaların koruma hizmetini gerçekleştirmek için görev yaptıkları alanların olduğu da bir gerçektir.

Özel güvenlik şirketleri Şile bölgesinde Şile Kalesi ve Şile Feneri başta olmak üzere, tarihi alanların bir çoğunda hizmet vermektedir. Yerleşimin Antik Yunan dönemine kadar uzandığı Şile’de yıkıntı olarak da nitelendirilen bir çok tarihi yapı bulunmaktadır. Özellikle klise kalıntılarının oldukça fazla olduğu Şile’de bu gibi yapıların güvenliğinden sorumlu şirketler yer almaktadır. Bu kapsamda kilise kalıntıları, Sarıkavak Kalesi, Heciz Kalesi gibi alanlarda hizmet veren özel güvenlik şirketleri sayısı da oldukça fazladır. Aynı zamanda her yıl gelenekselleşen ve kutlanan Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali de özel güvenlik şirketlerinden alınan koruma hizmetine en çok ihtiyaç duyulan alanlar arasında gelmektedir.

Tüm bunların yanında Şile’de gezilecek yerler arasında gelen ve turizmi canlandıran Değirmençayırı Şelalesi, Hacıllı Şelalesi, On Bir Göller Vadisi, Kumbaba Tepesi, Saklıgöl gibi alanların birçoğunda yer alan otel ve tatil köyleri de özel güvenlik şirketlerine duyulan ihtiyacı arttırmaktadır. Bu kapsamda bu alanlarda çalışan özel güvenlik şirketleri personellerinin sayısı da gün geçtikçe artmaktadır.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Şile ve çevresinde yer alan Kandıra, Derince, Körfez, Pendik ve Gebze gibi tüm bölgelerde en çok tercih edilen kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer almaktayız. Türkiye’nin dijitalleşen ilk güvenlik şirketi olarak, kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz ile saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında sürekli ve kesintisiz iletişimi mümkün kılmakta ve oluşturmuş olduğumuz özel yazılımımız sayesinde projelerimizde sesli ve görüntülü olacak şekilde 7/24 denetim faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Denetim sonucunda oluşturmuş olduğumuz denetim raporlarımızı yılın 365 günü olacak şekilde iş ortaklarımıza sunmakta ve iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya önem vermekteyiz. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım