Silivri Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Silivri ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri silivri

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Silivri 200,215 kişilik nüfusu ile İstanbul’un seyrek nüfusa sahip semtlerinden biridir. İstanbul il merkezine oldukça uzak konumda olan Silivri, Tekirdağ ilinin Çorlu, Çerkezköy ve Marmaraereğlisi ilçeleriyle komşu olma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda Büyükçekmece ve Çatalca ilçeleri ile de komşu olan Silivri, Marmara Denizi’ne kıyısı olan semtler arasında yer almaktadır. Silivri sanayi bölgesi olmaktan ziyade tarım alanlarıyla ön plana çıksa dahi, semt sınırları içerisinde Silivri Küçük Sanayi Sitesi bulunmakta ve burada küçük işletmeler faaliyet göstermektedir. Fabrika sayısının oldukça az olduğu ilçede öne çıkan işletmeler arasında Derkim Kimya, Plastkart, Erse Kablo, Şölen, Eryap gibi markalar bulunmaktadır. Silivri özel güvenlik şirketleri de faaliyetlerini fabrikalara ve üretim yapılan küçük atölyelere yönlendirmektedir.

Silivri özel güvenlik şirketleri semt içerisindeki hizmet ağını genellikle site projelerine ve okul, hastane gibi hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumsal yapılanmalara yönlendirmektedir. Bunun temel sebebi, bu alanlarda özel güvenlik ve koruma hizmetlerine duyulan ihtiyacın fazla olmasıdır. Kalabalık kitlelerin bulunduğu bu alanlarda güvenlik ve koruma hizmeti gerçekleştirmek oldukça meşakkatli bir iştir. Özellikle korunan alana giriş ve çıkışların yapıldığı kapılarda kontrol noktası oluşturmak ve hizmet verilen alan içerisine kontrollü ziyaretçi almak özel güvenlik hizmetlerini gerçekleştirmekte birinci ve en önemli adımdır. Bu sebeple giriş çıkış denetimlerinin titizlikle gerçekleştirilmesi, gelen ziyaretçi ve kuryelerin gerekli güvenlik kontrollerinden sonra ilgili alana alınması ve ziyarete gelen kişi için site ya da kurum yetkilisi ile iletişime geçilerek kontrol sağlanması, özel güvenlik hizmetlerini layığı ile yerine getirmek için oldukça önem arz etmektedir.

Özel güvenlik şirketleri tarafından sunulan koruma hizmetinin en doğru şekilde yerine getirilmesinde özel güvenlik personellerinin rolü oldukça büyüktür. Özellikle koruma hizmetleri konusunda gerekli eğitimleri almış, oryantasyonunu tamamlamış ve kalabalık yönetimi, afet yönetimi, kriz yönetimi gibi kritik branşlarda meslek içi eğitimini tamamlamış personellerle çalışmak özel güvenlik firmaları için operasyonel başarıyı sağlamak adına oldukça önem arz etmektedir. Böylece özel güvenlik şirketlerince saha operasyonlarında gösterilen başarı arttırılmakta ve müşteri memnuniyeti en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer alan ve büyük güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen markalar arasında bulunan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Silivri ve çevresinde yer alan Tekirdağ, Büyükçekmece, Çatalca gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Bölgesel olmaktan çıkarak başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi ve çevresinde hizmet ağını genişleten firmamız, tek bir sektöre bağlı kalmaktan ziyade eğitim, sanayi, sağlık, site ve konut projeleri gibi tüm sektörlere hizmet vermektedir. 25 yılı aşkın süredir var olduğumuz güvenlik sektörüne getirdiğimiz yeniliklerle Türkiye’nin ilk dijitalleşen güvenlik şirketi olarak kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz ile hizmet verdiğimiz tüm alanlarda saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında kesintisiz iletişimi mümkün kılmaktayız. Denetim faaliyetlerine verdiğimiz önem ile özellikle gece vardiyalarında olacak şekilde 7/24 sesli ve görüntülü denetim gerçekleştirmekte ve denetim sonucu tutmuş olduğumuz raporlar doğrultusunda projelerimizde iyileştirme çalışmaları yürütmekteyiz. Aynı zamanda denetim sonucu oluşturduğumuz raporları iş ortaklarımıza sunarak, iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya önem vermekteyiz. Bünyemizde yer alan tüm özel güvenlik personellerini titizlikle seçmeye özen göstermekte ve hizmet verdiğimiz alanlara konumlandırdığımız tüm personellerimizin oryantasyonunu yakından takip etmekteyiz. Siz de özel güvenlik hizmetleri kapsamında iş ortaklarımıza sunduğumuz ayrıcalıklar hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilir, özel güvenlik şirketleri teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım