Şişli Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Şişli ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri şişli

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri hizmet alanı içerisinde yer alan Şişli, 266,793 kişilik nüfusuyla İstanbul’un orta kalabalık ilçelerinden biridir. Kağıthane’nin 1987 yılında kendisinden ayrılıp ilçe olmasıyla büyük bir nüfusunu kaybedenŞişli, tarihi eserleri, ticaret merkezleri, iş merkezleri, kültür ve sanat merkezleri ile özel güvenlik şirketleri tarafından oldukça önem arz etmektedir. Özellikle Harbiye Açık Hava Tiyatrosu, Cemal Reşit Rey Konser Salonu ve Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Şişli özel güvenlik şirketleri tarafından sunulan hizmetlere en çok ihtiyaç duyulan alanlar arasında ilk sıralarda gelmektedir. Aynı zamanda Askeri Müze ve Atatürk Müzesi’nin yer aldığı ve toplam 55000 eserin bulunduğu müzelerin varlığı da Şişli özel güvenlik şirketleri hizmet ağını oldukça genişletmektedir.

Eğitime verilen önemle dikkat çeken Şişli’de Marmara, İstanbul Bilgi, Beykent, Bahçeşehir, Haliç, İstanbul Bilim, Nişantaşı ve Okan üniversiteleri ile çok sayıda lise ve ilköğretim yapılanması bulunmaktadır. Özellikle öğrenci sayısının yoğun olduğu bu alanlar koruma hizmetlerini sağlama bakımından büyük önem arz etmektedir. Özellikle giriş çıkış denetiminin titizlikle gerçekleştirilmesi gereken eğitim kurumlarında çalışan özel güvenlik şirketleri personellerinin, yeterli donanım ve tecrübeye sahip kişiler arasından seçilmesi oldukça önemli bir konudur.

Yalnızca ikamet eden nüfusla sınırlı kalmayan Şişli’ye gün içinde gelen ziyaretçilerin bir kısmını da farklı etnik kökenlilerin oluşturduğu görülmektedir. Bunun temel sebebi Şişli’de 33 caminin yanı sıra 1 cemevi, 17 kilise ve 2 sinagogun yer almasıdır. Bu durum Şişli’ye gelen yabancı turist sayısını da doğrudan etkilemekte ve gündüz nüfusunda artış yaşanmasına vesile olmaktadır. Bu durum, Şişli özel güvenlik şirketleri tarafından verilen hizmetlerde kalabalık ve kriz yönetimi konusunda eğitimli ve tecrübeli kişilerle çalışmanın önemini göz önüne sermektedir.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri tarafından verilen hizmetlere yoğun bir talebin oluştuğu Şişli’de hizmet veren büyük güvenlik şirketlerinden biri de Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi’dir. Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak 25 yılı aşkındır var olduğumuz güvenlik sektöründe başta merkez ofisimizin yer aldığı Ataşehir olmak üzere, İstanbul’un Anadolu yakası ve Avrupa yakasının tamamında hizmet vermekteyiz. Özellikle Şişli ve çevresinde yer alan Beşiktaş, Kağıthane ve Beyoğlu bölgelerinde en çok tercih edilen özel güvenlik firmaları arasında bulunmaktayız. Ulaşmış olduğumuz konuma gelebilmemizi sağlayan temel etken, şirket politikalarımızın başında müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve sürekli gelişim ilkesi ile standart çalışma esaslarından uzaklaşmaktır. Bu uğurda yapmış olduğumuz çalışmalar ile Türkiye’nin dijitalleşen ilk güvenlik firması olarak hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, merkez ekibimiz ve saha personellerimiz arasında kesintisiz ve sürekli iletişimi mümkün kılmakta ve vardiyalarda görev yapan çalışanlarımızı 7/24 olacak şekilde takip edebilmekteyiz. Böylece denetim faaliyetlerini sürekli kılmakta ve iş ortaklarımıza yılın 365 günü aldıkları hizmet konusunda sunduğumuz raporlarla bilgilendirme yapabilmekteyiz. Siz de dijital operasyon birimimiz ve iş ortaklarımıza sunduğumuz fırsatlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilir, iş ortaklarımızın arasına katılmak ve şirketimizden özel güvenlik hizmet teklifi almak istiyorsanız teklif formumuz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım