Özel Güvenlik Şirketlerinin Sultanbeyli ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri sultanbeyli

Anadolu Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Sultanbeyli, 327,798 kişilik nüfusu ile İstanbul’un orta kalabalık nüfus yapısına sahip ilçelerinden biridir. Genellikle yerleşim alanlarının bulunduğu Sultanbeyli semtinde tarihi yapıt ve esere rastlanmamaktadır. Özellikle, site projelerinin yoğun olduğu Sultanbeyli’de özel güvenlik şirketleri okul, hastane, AVM ve site projelerinde yoğun bir çalışma performansı göstermektedir.

Özel güvenlik şirketleri Sultanbeyli ve çevresinde hizmet verirken temel olarak dikkat ettikleri birkaç husus vardır. Bunlar mevcut yerin giriş ve çıkış denetimini sağlama, düzenli devriye hizmetleri gerçekleştirme, kesintisiz kamera kaydı alarak izleme ve otopark güvenliği konusunda hassasiyet göstermektir. Özel güvenlik firmaları tarafından önem verilen bu konuları fiilen gerçekleştiren personellerin donanımı ve iş disiplini de güvenlik hizmetlerini gerçekleştirme kapsamında önemli bir husustur. Bu sebeple, özel güvenlik şirketleri tarafından tahsis edilen personellerin, gerekli eğitimi almış ve yeterli donanıma sahip kişiler arasından seçilerek gerçekleştirilmesi oldukça önem arz etmektedir.

AVM, site, okul ve hastane gibi günün her saati kalabalığın var olduğu alanlarda hizmet veren özel güvenlik firmaları personellerinin en çok dikkat etmesi gereken durum kontrol hizmetleridir. Bu kapsamda X-Ray bulunan alanlar dışındaki tüm alanlarda el dedektörü ile arama yapmak ve giriş çıkış denetimlerinde ihmale yer vermemek mevcut yerin güvenliği için oldukça önem arz etmektedir. Aynı zamanda site projelerinin çokça yer aldığı Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Sultanbeyli özel güvenlik firmaları da hizmet verdikleri alanlar için özel bir ziyaretçi defteri oluşturmalı ve gelen ziyaretçilerin bilgilerini eksikliğe mahal vermeden kaydetmelidir. Bunun yanında, özellikle otoparkı bulunan hizmet alanlarında otopark giriş ve çıkışını kontrol ederek, otopark içerisinde düzenli aralıklarla devriye hizmeti gerçekleştiren bir ekip oluşturulması da özel güvenlik şirketleri tarafından oldukça önemli bir durumdur.

Büyük güvenlik şirketleri arasında yer alan ve kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen marka haline gelen Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak, Sultanbeyli ve çevresinde yer alan Kartal, Pendik, Sancaktepe ve Ümraniye bölgelerindeki her sektöre hitap eden geniş bir hizmet ağımız bulunmaktadır. Özellikle, özel güvenlik hizmetlerini gerçekleştirme hususunda en çok önem verdiğimiz konular arasında yer alan denetim faaliyetleri için kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz, iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlama konusundaki çalışmalarımızda en büyük güvencemizdir. 7/24 gerçekleştirmiş olduğumuz denetim faaliyetlerimiz ve denetim faaliyetlerinin sonucunda oluşturularak yılın 365 günü iş ortaklarımıza sunulan raporlamalar, özel güvenlik hizmetleri sektöründeki marka farkımızı ortaya koyan temel unsurlardır. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN