Sultangazi Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Sultangazi ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri sultangazi

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Sultangazi 537,488 kişilik nüfusu ile İstanbul’un kalabalık nüfus yapısına sahip semtleri arasında yer almaktadır. Gaziosmanpaşa, Esenler, Eyüpsultan ve Başakşehir ilçeleri ile komşu olan Sultangazi, genel anlamda yerleşim birimi olarak tercih edilen semtler arasında yer almaktadır. Sanayi ya da ticaret merkezi sayılacak kadar üretim hizmetlerinin gerçekleştirilmediği Sultangazi’de, Sanko Sanayi Sitesi ve Sultangazi Küçük Sanayi Sitesi adında iki tane sanayi sitesi bulunmaktadır. Bu sanayi siteleri, semtin içerisinde yer alan küçük üretim atölyelerinin tek bölgede toplanmasına büyük oranda katkı sağlamaktadır. Sultangazi özel güvenlik şirketleri faaliyetleri de başta sanayi siteleri olmak üzere, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri ve lüks site projelerinde kendini göstermektedir.

Sultangazi özel güvenlik şirketleri, hizmet verdikleri alanlarda müşteri memnuniyetini sağlamak ve koruma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için bir çok hususa dikkat etmektedir. Bu hususların başlıcaları; korunan alana giriş ve çıkışların denetiminin kontrollü şekilde gerçekleştirilmesi, otopark güvenliğinin sağlanması, park ve açık alanlarda ekstra kontrol noktalarının belirlenmesi, devriye hizmetlerinin düzenli ve sürekli şekilde gerçekleştirilmesi, mevcut alanın kör nokta kalmayacak şekilde 7/24 kamera kaydının tutulması, kayıtların saklanması ve CCTV odaları kurularak CCTV personelleri aracılığı ile sürekli olarak izlenmesi gibi çalışmalardır.

Özellikle site projelerinin yoğunluk gösterdiği Sultangazi semtinde, özel güvenlik şirketleri giriş çıkış denetiminde oldukça hassasiyet göstermektedir. Bu hususta gelen ziyaretçiler için ziyaretçi defteri tutulması, ziyaretçilerin giriş çıkış saatlerinin denetimli şekilde kontrol edilmesi ve ziyaretçinin ziyarete geldiği site sakini ile irtibat kurularak kontrol sağlanması özel güvenlik personellerinin başlıca sorumlulukları arasındadır. Aynı zamanda özel güvenlik personellerinin kalabalık yönetimi, kriz yönetimi, afet yönetimi gibi konularda branş eğitimlerini almış kişiler arasından seçilmiş olması da görev ve sorumluluklarını en doğru şekilde gerçekleştirmesi hususunda oldukça önem arz etmektedir.

Kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer alan ve büyük güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Sultangazi ve çevresinde yer alan Gaziosmanpaşa, Esenler, Eyüpsultan ve Başakşehir gibi tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. Gerek küçük, gerek büyük tüm işletme ve yerleşim yerlerinde, kişilerin güvenlik ihtiyacına çözüm üretmekteyiz. Kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz ile mevcut projelerimizin tamamında 7/24 sesli ve görüntülü denetim hizmeti gerçekleştirmekte ve bu denetim sonucu oluşturduğumuz raporları iş ortaklarımızla paylaşarak iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya önem göstermekteyiz. Türkiye’nin dijitalleşen ilk güvenlik şirketi olarak, saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında kesintisiz ve sürekli iletişimi mümkün kılmakta, böylece personellerimiz arasındaki koordinasyonu ve iş bilincini yüksek tutmaktayız. Siz de dijitalleşme yolunda yapmış olduğumuz çalışmaları daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilir, özel güvenlik hizmetleri konusunda fiyat teklifi almak ve Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ailesine katılmak için ise teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

 

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım