Zeytinburnu Özel Güvenlik Şirketleri ve Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Zeytinburnu ve Çevresinde Sundukları Hizmetler

özel güvenlik şirketleri zeytinburnu

Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri faaliyet alanı içerisinde yer alan Zeytinburnu, 293,574 kişilik nüfusu ile özel güvenlik hizmetlerine ihtiyaç duyulan alanlardan biridir. Kurulduğu zamandan beri yoğun göç alan ilçelerden biri olan Zeytinburnu’nda Kazak, Uygur, Afganistan ve Bulgaristan kökenli bir çok yabancı uyruklu vatandaş ikamet etmektedir. İskanın düşük olması ve yerleşim alanlarının dar olması sebebi ile Zeytinburnu, Osmanlı döneminden itibaren sanayiye ve ticarete dayalı bir gelişim göstermiştir. Özellikle Kazlıçeşme tabakhaneleri sanayi faaliyetlerinin gelişmesinde etki etmiş ancak 1996 yılında tabakhanelerin Tuzla Organize Sanayi Bölgesine taşınması ile sanayi faaliyetlerinde düşüş yaşanmıştır. Ancak halen daha üretim faaliyetlerinin gerçekleştirildiği deri konfeksiyon atölyeleri, aksesuvarcılık gibi üretim tesislerinin var olması Zeytinburnu özel güvenlik şirketleri faaliyetlerine duyulan ihtiyaçta büyük rol oynamaktadır.

Zeytinburnu, bünyesinde Kazlıçeşme Fatih Camii, Tekkeci İbrahim Ağa Camii gibi birçok tarihi camiiyi barındırmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk fabrikalarından olan Bakırköy Pamuklu Dokuma Fabrikası da tarihi yapılar arasında sayılmaktadır. Zeytinburnu’nun önemli alanlarından biri de tarihi önem taşıyan mezarlıklarıdır. Başta müslüman mezarlıkları olmak üzere, Balıklı Ermeni, Balıklı Rum ve Kadim Süryani mezarlıkları Zeytinburnu’nda yer alan tarihi alanlar arasında sayılmaktadır.

Tüm bunların yanında ilçenin merkezinde bulunan konut alanları ve lüks site projeleri, Zeytinburnu özel güvenlik şirketleri hizmetlerinin yoğunlaştığı alanların başında yer almaktadır. Bu alanlar içerisinde Zeytinburnu özel güvenlik şirketleri görevlilerinin en çok dikkat ettikleri husus korunan alana giriş ve çıkış denetimidir. Site ve toplu konutlarda, korunan alana giren yabancı kimselerin varlığı en büyük güvenlik ihlalidir. Bu sebeple gelen ziyaretçilerin kontrollü bir şekilde içeri alınması ve ziyaretçi defterine kaydedilmesi, aynı zamanda ilgili site sakinine haber verilmesi oldukça önemli bir husustur. Aynı zamanda mevcut ortak alanlarda gerekli devriye hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve koruma hizmetinin sürdürülebilir şekilde gerçekleştirilmesi, özel güvenlik şirketlerinin ehemmiyet verdiği konular arasında yer almaktadır.

Avrupa yakası kurumsal özel güvenlik şirketleri arasında yer alan ve büyük özel güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, Zeytinburnu ve çevresinde yer alan Fatih, Eyüpsultan, Bayrampaşa, Güngören, Bakırköy, Esenler gibi tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin dijitalleşen ilk özel güvenlik firması olarak, kurmuş olduğumuz dijital operasyon birimimiz ile saha personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında kesintisiz iletişim sağlamakta ve 7/24 olacak şekilde denetim faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Özellikle bas konuş sistemimiz aracılığı ile anında haberleşme imkanını sunduğumuz yazılımımız sayesinde, özel güvenlik personellerimizi sesli ve görüntülü olarak takip edebilmekteyiz. İş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlama gayesi ile çıkmış olduğumuz bu yolda, iş ortaklarımıza yılın 365 günü olacak şekilde raporlama yapakta ve kendilerini aldıkları hizmet konusunda bilgilendirmekteyiz. Siz de dijital operasyon birimimiz ve iş ortaklarımıza sunduğumuz fırsatlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilir, iş ortaklarımızın arasına katılmak ve şirketimizden özel güvenlik hizmet teklifi almak istiyorsanız teklif formumuz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım