Fabrika ve Sanayi Kuruluşları İçin Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketleri Tarafından Fabrika Güvenliği Nasıl Sağlanır?

fabrika ve sanayi tesisleri için özel güvenlik hizmetleri

Özel güvenlik şirketleri açısından, fabrika ve sanayi kuruluşları istihdam açısından en fazla fırsatın olduğu alanlardır. İş yükünün fazla olmasından kaynaklı, büyük-küçük işletme demeden pek çok çalışana ihtiyaç vardır. Fabrikaların güvenliği kapsamında, giriş-çıkış kontrolünden, çalışan personelin kontrolüne kadar pek çok husus ciddi öneme sahiptir. Fabrika ve sanayi kuruluşlarının özel güvenlik kapsamında yer alan çevre güvenliği, yangın önlemleri ile müşteri istek ve talepleri doğrultusunda kapsamlı bir güvenlik ihtiyacı vardır. Bu tesislerin güvenliği firmamız tarafından, özel donanımlı ve alanında uzman olarak yetiştirilmiş personellerle sağlanmaktadır.

Fabrika ve sanayi kuruluşları gibi kapsamlı işletmelerin yıllar süren emek ve çaba sonucu oluşturduğu sermaye ve birikimi korumayı amaçlayan bir uygulama geliştirilmelidir. Bu özel güvenlik şirketleri uygulamasında ise son derece temiz ve titiz çalışılmalıdır. Ciddi bir sektör olan fabrika ve sanayi kuruluşları güvenliği alanında uzman ekiple ve yaptığı bölge analizi ile en iyi hizmeti veren güvenlik şirketlerinden biri olan Ro Grup Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak sizlere destek sağlamaktayız.

Fabrika güvenliği kapsamında geliştirdiğimiz sistem içerisinde endüstriyel tesis güvenliği, depo güvenliği ve sanayi kuruluşu güvenliği hizmetlerinde İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde daha fazla ihtiyaç olan bu hizmeti teknolojik ağlarla donanımlı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ro Grup Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, firmamızın stratejik olarak önem verdiği bina ve tesislerin güvenliğinde gerçekleştirilen güvenlik ağı, bilgisayar donanımları ile yapılmaktadır. Teknolojik destekle beraber fabrika ve tesislerin çevresinde detaylı araştırma yapılarak bölge analizini en sorunsuz şekilde kurmaktayız. Giriş-çıkışlarda, tesis içerisinde oluşturduğumuz el detektörleri, kapı detektörleri, patlayıcı madde detektörleri ve X-Ray cihazları ile patlayıcı ve yanıcı maddenin tesise girişi önlenmektedir. Bu sistemin bilgisayar ağı ile olan desteği sayesinde büyük- küçük işletmelerin, şirketin genel müdürlüklerinin 7/24 güvenliğini sağlamaktayız. İçeriden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı, sorunsuz çalışan sistemimizle, kötü niyetli insanlardan, tesisi ve personeli korumaktayız. Sabotaj, yangın, işten alıkoyma, hırsızlık gibi her türlü tesise ve personele karşı zarar gelebilecek durumların önlenebilmesi için fabrika güvenliği uygulamamız güncel olarak işlemektedir.

Türkiye çapında büyükşehirlerden İstanbul özel güvenlik şirketleri, Ankara özel güvenlik şirketleri, İzmir özel güvenlik şirketleri gibi lokasyonlarda yapılan bölge analizi ile durum değerlendirmesi yapan firmamız, sermayeyi ve insan sağlığını korumak için çalışmaktadır. Sanayi kuruluşları, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi yerlerde ağırlıklı olarak bulunmaktadır. Buralardaki güvenlik hizmeti ihtiyacı çevre illere göre daha fazladır. Bunun bilincinde olarak geliştirdiğimiz sistemle her bölgeye özel fizibilite çalışmaları ile en iyi desteği sağlamaktayız. Sanayinin gelişmesiyle Gebze gibi küçük ilçelerde de özel güvenlik şirketleri yoğun olarak çalışmaktadır.Ro Grup Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketiolarak Türkiye’nin her yerine ulaştırdığımız personelimizle üretim ve istihdam alanları olan bu tesisler için en iyi hizmet sağlanmaktadır. İhtiyaca göre hareket ettiğimiz bölgelerde özel güvenlik görevlileriyle yapılan keşif çalışması ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Endüstriyel tesislerde, fabrika ve sanayi kuruluşlarında, fabrikaların tesis yöneticilerinin talepleri dikkate alınarak ve müşteri memnuniyetinin yüksek tutulması hedeflenerek, tesisin çalışmasını aksatacak her türlü zarar ve tehdide karşı, Ro Grup Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, özel güvenlik hizmetleri veren bir özel güvenlik şirketi olarak, gerekli güvenlik önlemlerini almakta ve bu konuda görev alacak personeli fabrika güvenlik hizmetleri kapsamında mesleki oryantasyona tabii tutmaktayız. Bu meslek içi eğitim oryantasyonunu tarafımızca sağlayarak güvenlik ihtiyacını minimuma indirmek hedefindeyiz.

Fabrika ve sanayi kuruluşları gibi tesislere gelebilecek iç tehditler olarak, hırsızlık, çalışan işçilerin toplu isyan etmesi ve fiziksel ve teknik aksaklıktan kaynaklanan yangın vb. gibi durumlar gösterilebilir. Bu tesislere dışarıdan gelebilecek tehlikelere, silahlı veya silahsız yapılan hırsızlık vakası, sabotaj ya da kundaklama örnek verilebilir. Bu hırsızlık olayları ister bireysel ister organize bir ekiple olsun, her türlü önlemi alan firmamızla güvenlik desteği maksimum seviyede olacaktır. Personelin tesisle olan ilişkisi ile de doğrudan ilişkili olan zafiyetler söz konusu olabilir. Bu tip durumlara karşı iş ahlakı yüksek olan özel güvenlik şirketleri çalışanlarımızla tesisin güvenliği en iyi sağlanmaktadır. Tehlike anında panik yapmaması için donanımlı olarak yetiştirilen personelimizle güvenlik firmaları arasında en güncel sisteme sahibiz. İstanbul’da yaşayan vatandaşların daha rahat ulaşabileceği güvenlik firmalarından olan Ro Grup Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, talepleriniz doğrultusunda Anadolu Yakası, Avrupa Yakası gibi bölgelerde destek ekiple birlikte güvenlik hizmeti isteklerinize cevap verebilir.

Endüstriyel güvenlik alanlarından olan üretim tesisleri, plaza ve satış lokasyonları, otomotiv, gıda, kimyasal alanlar gibi tüm sektörlerden gelen talepler doğrultusunda en iyi güvenlik ağını oluşturuyoruz. Sivil savunma ve etkili iletişim yeteneği yüksek olan adaylardan oluşturduğumuz güvenlik personelimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Ro Grup Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi ile iletişime geçerek, fabrika ve sanayi kuruluşları tesislerinin özel güvenlik ihtiyacı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Taleplerinize göre destek hizmeti verdiğimiz, firmamızın ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

0
Paylaşım