Site ve Konut Projeleri İçin Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Sitelerde Aldığı Güvenlik Tedbirleri

sitelerde özel güvenlik hizmetleri

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, site ve konut özel güvenlik hizmetleri kapsamında sunulan güvenlik hizmetleri ile profesyonel özel güvenlik hizmeti vermektedir. Site, konut, toplu konut, villa, özel konut gibi arazilere giriş ve çıkışların sürekli olarak takip edilerek buralarda yaşayan insanların ve misafirlerin huzur ve güvenliği ön planda tutulmaktadır. Site ve özel konutlarda gerekli güvenlik önlemleri, alanında uzman ve deneyimli personeller ile sağlanmaktadır.

Özel güvenlik şirketleri arasından uzun yıllardır faaliyet gösteren ve pek çok branşta kaliteli güvenlik hizmeti veren firmamız tarafından verilen profesyonel site özel güvenliği ile, konut ve siteye giren ziyaretçilerin giriş-çıkışlarının devamlı olarak kontrol edilmesi, site/konut arazilerinin içinde ve çevresinde sürekli olarak devriye hizmeti verilmesi, site çevresinde kör noktalara ulaşımın engellenmesi, site sahiplerinin konutları içerisinde ikamet ederken huzurlu ve güvenli yaşamaları ve misafirlerinin güvenle konaklaması sağlanmaktadır.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, branşında uzman ve deneyimli personelleri, güvenlik hizmeti vermekle yükümlü olduğu site, villa gibi özel veya toplu konutların güvenliğini sağlamak için, sitenin yaşam alanlarının ve çevresinin güvenlik fizibilitesini yapmaktadır. Olabilecek her türlü güvenlik açığının tespit edilmesi ve raporlanması yapılarak, güvenlik kontrolünün güçlendirilmesi gereken alanlar belirlenmektedir. Bu fizibilite çalışması ile site, apartman, villa veya konutlara gelebilecek sabotaj, saldırı, hırsızlık, terör gibi problem ve tehditlere karşı güvenlik analizi hazırlanmış olmaktadır. Firmamızca, bu özel güvenlik hizmetleri analizi ve fizibilite çalışmaları ile site ve konutlar için gerekli olan özel güvenlik görevlisi sayısı teklif edilmektedir. Bu çalışmalar sonucunda, proje, toplu/özel konut yönetimi veya site yönetimi tarafından kabul edildiği takdirde, sertifikalı özel güvenlik görevlisi alımları gerçekleştirilmektedir. Valilik iznine müteakip, fiziki olarak da emlak ve site güvenliği hizmeti verilmeye başlamaktadır.

Özel güvenlik hizmetleri faaliyetlerine başlaması ile birlikte, özel güvenlik personellerimiz site/bina içi ve dışı olmak üzere kamera ve alarm sistemleriyle yaşam alanlarını ve çevresini 7 gün 24 saat süreyle gözlemlemektedir. Sertifikalı ve meslek içi eğitime tabi denetimle yetiştirilmiş özel güvenlik personelleri, site sahiplerine huzurlu ve güvenli bir hayat sürmeleri adına yaşanabilecek her türlü yangın, terör, mala zarar verme, çocuk kaçırma, suikast girişimi, hırsızlık vb. gibi eylemlere karşı gerekli tüm önlemleri almaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi büyükşehirlerde yaşayan iş insanları, tanınmış kişiler, sanatçı, yazar gibi pek çok üst statüdeki insanlar; site, villa, özel konut gibi meskenlerde yaşamayı tercih etmektedir. Ünlü isimlerin konumlarından dolayı böyle yerlerde hırsızlık, zarar verici fiiller yaşanmaya meyillidir. Bu sebeple özel güvenlik firmaları tarafından verilen özel güvenlik hizmetleri ile site/ özel konut gibi ikametgahların son derece hassas bakış açısı ve profesyonel olarak özel güvenliği sağlanmalıdır. Bu mantıkla daha profesyonel ve alanında başarılı personellerden oluşan özel güvenlik hizmetinde, giriş kontrolü ile başlayan donanımlı güvenlik kriterleri sunulmaktadır.

Özel güvenlik personelleri tarafından sunulan hizmetler kapsamında; özel güvenlik görevlileri tarafından kimlik kontrolü yapılarak siteye yabancı kişilerin girmesi önlenir. Site sahiplerinin bilgisi dışında yaşam alanlarına hiçbir yabancının girmesine izin verilmemektedir. Sitedeki araç plakaları kaydedilip yabancı plakalı araçların siteye giriş yapmasına müsaade edilmemektedir. Site çevresinde gece ve gündüz devriye hizmeti verilerek geniş alanlarda da güvenlik kontrolü sağlanmaktadır. Sitede görev yapan özel güvenlik personelleri belli aralıklarla mesleki eğitim olan profesyonel site güvenliğinde oryantasyon eğitimine tabi tutulmaktadırlar.

Fiziki özel güvenlik hizmetlerinin yanında fiziki güvenliği destekleyecek sistemlerle site ve toplu ya da özel konutlarda uygulanabilecek elektronik güvenlik sistemleri ile bilgi ve donanımsal olarak daha kaliteli özel güvenlik hizmetleri verilmektedir. Bu sistemlere örnek olarak;

• Kapı telefonu,
• Bahçe/Site giriş kapı sistemleri,
• Araç giriş çıkış bariyer düzenekleri,
• Yangın alarm sistemleri,
• Acil durumlarda kırılan cam dedektörü,
• CCTV kamera sistemleri,
• Vitrin izleme dedektörü gibi sistemler kullanılmaktadır.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi’nin özverili ve alanında yetkin, bilgili özel güvenlik personelleri ile ikametgahınızdaki yaşam alanınızda huzurlu ve güvenli vakit geçirme imkanı bulabilirsiniz. Firmamız tarafından, sitelerde görevlendirilen özel güvenlik personelimiz denetleme ve değerlendirme kurulu tarafından belirsiz gün ve zamanlarda, habersiz ve sürekli olarak denetlenmektedir. Bu değerlendirmeler sonucu özel güvenlik personelinin başarı oranını içeren sonuç raporu site sahiplerine bildirilerek geri dönüş alınabilen bir sistemle sürekli olarak güncel ve geliştirilebilir bir iş ve personel akışı sağlanmaktadır.
İkamet edilen site veya konutlarda ebeveyn ve çocukların huzurlu ve güvenli olarak yaşaması için titizlikle çalışan firmamızın özel güvenlik hizmetleri ve deneyimli personeli hakkında daha ayrıntılı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilir, firmamızın size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

0
Paylaşım