Tüm özel güvenlik şirketleri hep aynı, değil mi? Diğerlerinden farklı bir özel güvenlik şirketi, neden olmasın?

Biz; yola; “diğerlerinden farklı bir özel güvenlik şirketi” olmak için çıktık.
hakkımızda

Özel Güvenlik Hizmetleri sektöründe 25 yılı aşkın süredir yer alan kişilerin bir araya gelerek kurdukları firmamız, yaklaşık 10 yıldır ülkemizin birçok kentinde kurumların ve kişilerin özel güvenlik hizmetli ihtiyacının yanı sıra, insan kaynakları tedarik taleplerine de cevap vermiştir. Kurumsal kimliği, merkezi ve saha operasyonu koordinasyonu, yüksek iş akış yönetimi, teknolojide yenilikçilik prensibi gereği sürekli geliştirdiği özel güvenlik sistemleri ile rakiplerine karşı fark yaratan biz özel güvenlik firması olarak varlığını sürdürmektedir, kısa zamanda özel güvenlik şirketleri arasında bilinen, güvenilen ve örnek alınan yüzlerinden biri haline gelmiştir.

Özel Güvenlik Hizmeti gibi iş operasyonlarının ve rekabetin son derece zor olduğu, hataların ve eksikliklerin asla kâbul edilmediği bir sektöre adım attığından bu yana yüzlerce noktada özel güvenlik ve koruma hizmetleri veren firmamız imzasını attığı hiçbir özel güvenlik projesinde de başarısız olmamış ve yapmış olduğu uzun dönem özel güvenlik hizmet sözleşmelerinin, geçtiğimiz son 10 yıllık zaman diliminde %94’ünde hizmet sözleşmesini uzatma yoluna giderek mevcut iş ortaklarına özel güvenlik hizmeti vermeye devam etmiş aynı zamanda güçlü referansları sayesinde özel güvenlik şirketleri arasında marka bilinirliğini arttırmıştır.

300+

Kurumsal,
Residence ve
Toplu Konut
İş Ortaklığı

200+

Özel Güvenlik,
Temizlik ve
Outsourcing
Hizmeti

150+

Büyük Marka
ile doğrudan
anlaşmalı
İş Ortaklığı

1000+

Her gece
gerçekleştirilen
Güvenlik Noktası
Taraması

Daha güçlü ve etkin, özel güvenlik firması, RoGroup ile mümkün.

neden ro group

Grubunun üyesi olduğu outsourcing hizmet şirketlerinin ve özel güvenlik şirketi’nin toplam taahhüt edilmiş ve ödenmiş sermayesini geçtiğimiz yıllarda 2.000.000₺ seviyesine çıkararak, sahip olduğu özel güvenlik hizmet şebekesini tüm istanbul, marmara, iç anadolu ve ege bölgelerine yaydık. Özel Güvenlik operasyonlarında müdahale edebildiğimiz il sayısıyla Türkiye çoğrafyasının geniş bir kesimine özel güvenlik hizmeti ve diğer hizmetlerimizi sağlıyoruz.

Bünyesinde çalışan tüm özel güvenlik görevlisi takım arkadaşlarına karşı sorumlulukları tam zamanında ve eksiksiz yerine getirirken, onlara sürekli eğitim-öğretim felsefesiyle değer katıyor, onlarla birlikte iş ortaklarımızın ve toplumumuzun önem verdiklerini özel güvenlik hizmetleri vasıtasıyla koruyoruz.

RO GROUP ÖZEL GÜVENLİK KORUMA HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ; Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığınca 1627 sayılı özel güvenlik faaliyet belgesi ile özel güvenlik sektöründe ruhsatlandırılmış ve tüm Türkiye’de özel güvenlik personelleri istihdam etmeye ve özel güvenlik hizmeti sağlamaya yetkili kılınmıştır.

Referanslarımız

Neler yapıyoruz?

Özel Güvenlik ihtiyacının satılmayacağına, iş ortağı olunacağına inanıyoruz. Bu yüzden hiç müşterimiz yok, iş ortaklarımız var ortaklarımızın risklerini azaltıyoruz.
RO GROUP A.Ş. ÖZEL GÜVENLİK Firması olarak iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle yüksek değerli ilişkiler kurmaya kendimizi adadık. En birinci ilkemiz; tüm taahhütlerimizi; tam ve zamanında yerine getirmek; tâbi olduğumuz tüm yasalara eksiksiz uyum sağlayıp, faaliyetlerimizden doğan kamu alacaklarını tamamanı eksiksiz beyan edip kamuya aktarmaktır.
Özel güvenlik hizmetleri’nin sadece fiziki ve istihdam temelli olduğuna inanmıyoruz, diğer hizmet sektörlerinden farklı olarak hatalara tahammül edilmeyeceğini biliyoruz. Baştan sona özel güvenlik anlayışı ile sürekli “durum analiz” ilkesini uyguluyor; risk analiz raporlarımızı, özel güvenlik danışmanlık sorumluluğumuzu DEVAMLI yerine getiriyoruz!

 

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
Bizi Arayın
+90 216 577 21 60