Entegre Temizlik Hizmeti

temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri

Entegre Temizlik Hizmetleri, temizlik şirketleri tarafından, hizmet satın alma ihtiyacı duyan tüm tesis, işletme ve özel mülklerin talepleri baz alınarak hazırlanan özel temizlik hizmetleri yöntemleridir. Entegre temizlik hizmetleri, birden fazla ve farklı makine ve teçhizat gerektiren alanların temizliğinin tek bir sözleşme üzerinden yürütülmesi üzerine kurulmuş bir hizmet türüdür ve müşteriye hizmet kolaylığı sağlaması yönünden oldukça avantajlıdır. Entegre temizlik hizmetleri sözleşmeleri ile, müşteriler hizmet alımı yapacakları birden fazla mekanın temizlik hizmetleri sözleşmesini tek bir kurumdan tek bir sözleşme ile temin edebilmektedirler. Aynı zamanda, entegre temizlik hizmetleri sözleşmeleri müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda temizlik şirketleri tarafından kişiselleştirilebilmekte ve müşterilerin taleplerine çözüm olma yönünden klasik temizlik hizmetleri sözleşmelerine fark yaratmaktadır.

Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. ile Entegre Temizlik Hizmetleri Artık Çok Daha Kolay

Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. entegre temizlik hizmetleri ile temizlik sektöründe hizmet kalitesi konusunda rakipleriyle arasındaki farkı ortaya koyan ve temizlik sektöründe iş ortaklarına en güvenilir hizmeti sağlayan kurum olma konumuna ulaşmıştır. Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle çıktığımız bu yolda, önceliğimiz her zaman iş ortaklarımızın sorunlarına anında çözüm üretmek ve yüksek iş akış farkımızı ortaya koymak olmuştur. 

Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. olarak iş ortaklarımızla çıktığımız bu yolda, entegre temizlik hizmetleri sözleşmelerimiz ile ofis, fabrika, otel, okul, inşaat, plaza, iş merkezi, avm, şahsi mülk gibi alanlarda ve bahçe temizliği, cam temizliği gibi kategorilerde talepleriniz doğrultusunda hizmet alımı yapabilir ve aldığınız tüm hizmetleri tek bir sözleşme ile temin edebilirsiniz. 

Entegre Temizlik Hizmetlerinde Nasıl Bir Süreç İzliyoruz

 1. Temizlik hizmetlerinin sağlanacağı alan veya alanları belirleme.
 2. Alan temizliğinin sağlanabilmesi için gerekli fizibilite çalışmalarını yerine getirme.
 3. İş ortaklarımızın taleplerine uygun temizlik yöntemlerini belirleme.
 4. Temizlik hizmetlerini gerçekleştirecek olan temizlik personel ekibini, ilgili alan veya alanlara yönlendirme.
 5. Temizlik hizmetlerinin sona ermesinin ardından, ilgili alana yönlendirilen uzman ekibimiz aracılığı ile hizmet kalitesinin kontrolünü sağlama.
 6. Merkez ekibimiz aracılığı ile hizmet kalitesinin değerlendirilmesine dair “iş ortağı memnuniyet anketi” çalışmasını yürütme.

Danışma Yönlendirme Hizmeti

danışma yönlendirme hizmetleri

Ro Group Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Anonim Şirketi’nin kardeş şirketi olarak faaliyet gösteren Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları Anonim Şirketi tarafından sağlamakta olduğumuz danışma yönlendirme hizmetleri kapsamında, kurumlara tahsis edilen danışma elemanlarının temel sorumluluğu, şirket girişinde müşterileri karşılamak ve yönlendirme faaliyetlerini yerine getirmektir. Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. olarak hizmet sağlanacak alanlara konumlandırdığımız danışma elemanları, görev ve sorumluluklarının bilincinde birer çalışan olarak marka kalitemize uygun olarak hareket etmekte ve hizmet verilen iş ortaklarının memnuniyetini sağlama kapsamında yoğun bir çalışma performansı göstermektedir.

Danışma Yönlendirme Hizmeti Kapsamında Çalışan Personellerin Yetki ve Sorumlulukları

Danışma yönlendirme hizmetini yerine getirmek maksadıyla;

 • Danışma yönlendirme personelleri şirket girişlerinde gelen ziyaretçileri karşılarlar.
 • Danışma yönlendirme personelleri şirkete gelen ziyaretçileri gidecekleri kişiye ve kata yönlendirirler.
 • Danışma yönlendirme personelleri şirkete gelen telefonları cevaplandırır ve ilgili birimlere aktarımını sağlarlar.
 • Danışma yönlendirme personelleri şirket adına gönderilen kargo ve evrakları şirket adına teslim alır ve ilgili yöneticilere teslimini gerçekleştirirler.

Danışma Yönlendirme Hizmetleri Kapsamında Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. Farkı

 • Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. olarak markamız adına iş ortaklarımıza tahsis ettiğimiz tüm danışma yönlendirme personellerini titizlikle seçerken, bu uğurda iş disiplininin bilincinde, görev ve sorumluluklarını eksiksiz yerine getirebilme becerisine sahip olan personelleri markamızın yüzü haline getiriyoruz.
 • İş ortaklarımıza en kaliteli hizmeti sunmak ve memnuniyetinizi sağlamak maksadıyla, alanında uzman idari personel ekibimiz ile çalışanlarımızı düzenli olarak ziyaret ediyor ve istek ve beklentileriniz üzerine personellerimizin iş akış yöntemini şekillendiriyoruz.
 • Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. olarak “dürüst, ilkeli ve güvenilir” sloganı ile çıktığımız bu yolda, iş ortaklarımızı çoğaltmak ve herkese kaliteli hizmet sağlamak maksadıyla, sürekli olarak çalışıyor ve sizler için hizmet kalitesinde en iyisini ve en yenisini temin etme konusunda sektörümüzde başarı ile ilerliyoruz.

İnsan Kaynakları Tedarik Hizmeti

insan kaynakları tedarik, tesis yönetimi

Son zamanlarda küresel ekonomi ve ticaretin gelişmesi beraberinde orta ve büyük ölçekli şirket sayısının çoğalmasına vesile olmuş ve yüksek oranda işçi istihdamının ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bu istihdamın ortaya çıkmasıyla danışmanlık şirketleri aracılığı ile personel tahsis eden firma sayısı da günden güne çoğalmış ve bu konuda hizmet veren danışmanlık şirketleri de doğru orantılı olarak sektörel bir artışa geçmiştir. 

Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. olarak 25 yılı aşkın bir süredir var olan tecrübemizle danışma, yönetim, muhasebe gibi farklı departmanlarda sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinde, tahsis ettiğimiz tüm personelleri titizlikle seçiyor ve mesleki donanım konusunda yeterliliklerini yazılı ve sözlü mülakat yöntemi ile ölçümlüyoruz. 

Sizler adına seçimini gerçekleştirdiğimiz tüm personellerimizin tahsisinde titizlikle çalışıyoruz

 • CV inceleme ve ilk eleme.
 • Yazılı mülakata alma ve ilk öngörüşmeyi gerçekleştirme.
 • Özel seçim tekniklerinin uygulandığı sözlü mülakata tabî tutma.
 • Adayın fiziksel kontrolü ve sağlık raporunun temini.
 • Belirlenen son üç adayın tarafınızla görüşmesinin sağlanması.

Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. ile çalışmanın avantajları;

 • Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. ailesi olarak sizleri, uzman merkez ekibimizin araştırma ve geliştirme çalışmaları dahilinde, bulunduğunuz sektörde personel tahsis etmek istediğiniz departmanlar hakkındaki son yenilik ve gelişmeler hakkında bilgilendiriyoruz. 
 • İnsan kaynakları konusunda yurtdışı eğitimi almış ve uluslararası sertifikalarla donanım kazanmış uzman ekibimiz tarafından, doğru iş akış yöntemleri ile kaliteli bir hizmet sunuyoruz.
 • Geniş network çalışmalarımız ve iş bağlantılarımız ile sizler için en doğru hizmeti, en doğru kaynaktan, anında tedarik ediyoruz.
 • Dijitalleşme yolunda attığımız adımlar ve Ro Group Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş.’ ye özel oluşturduğumuz kanallar aracılığı ile, sizlerle 7/24 iletişim kurabiliyor ve isteklerinize anında çözüm oluşturuyoruz.
 • “Dürüst, İlkeli ve Güvenilir” sloganıyla çıktığımız bu yolda, isteklerinize değer veriyor ve sizlere en uygun maliyet çalışmaları ile en kaliteli hizmeti sunma yolunda sürekli olarak çalışıyoruz.
Bizi Arayın
+90 216 577 21 60