Türkiye'nin En İyi Güvenlik Şirketi

türkiyenin en iyi güvenlik şirketi

Tüm Sektörlerin Tercihi: Ro Group Güvenlik Firması

İstanbul merkezli büyük güvenlik şirketleri arasında varlığını sürdüren Ro Group Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak kurulduğumuz günden bu yana sektörde öncü olduğumuz yeniliklerle büyük bir fark yarattık ve son on yılda iş ortağı portföyümüzü 20 kat arttırdık. Yalnızca merkez ofisimizin bulunduğu İstanbul’da değil, Ankara güvenlik şirketleri, Bursa güvenlik şirketleri, İzmir güvenlik şirketleri ve Antalya güvenlik şirketleri arasında da ilk tercih edilen markalardan biri haline geldik. Başarının tesadüf olduğuna inanmayarak,

Doğru Segment, Doğru Yaklaşım = Yüksek Hizmet Kalitesi, Yüksek Güvenlik

prensibi ile çıktığımız bu yolda, her sektöre özgü olarak yeni ve geliştirilebilen bir güvenlik hizmeti politikası oluşturduk ve iş ortaklarımızın isteklerini daima önceliğimiz olarak belirledik.
Türkiye’de özel güvenlik hizmetleri sektöründe dijitalleşme yoluna giden tek firma olarak, proje alanlarımız ve merkez ofisimiz arasında dijital köprüler kurduk ve tüm projelerimiz için 24 saat olacak şekilde merkezi denetim çalışmalarımızı başlattık.
İş ortaklarımızın memnuniyetini sağlama hususunda, sektördeki tüm özel güvenlik şirketlerinden farklı olarak, bir gün değil her gün raporlama ilkesi ile projelerimizde gerçekleştirilen devriye hizmetleri raporlarını iş ortaklarımızla anında paylaştık.

Güvenilir, Şeffaf, Sözünün Arkasında

hizmet politikası ile çıktığımız bu yolda, güvenlik hizmetlerini gerçekleştirme hususunda güvenlik yasası ve beraberindeki kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak hareket ettik ve başarıya giden yolda her şeyin mübah olduğunu düşünen güvenlik firmalarına nazaran ilkelerimizden taviz vermedik.

Optimum Maliyet, Maksimum Fayda

İlkelerini gözeterek, maliyet ve fayda ilişkisine öncelik vererek tekliflerimizi hazırlamayı prensip edindik. Güvenlik hizmetinin keyfi bir ihtiyaç olmadığının farkında olarak ve herkesin güvenlik hizmetine ulaşabilmesini hedefleyerek, her bütçe ve her sektöre hitap edebilmeyi işimizin bir parçası olarak gördük.

Bizi daha yakından tanımak ve çalışmalarımıza göz atmak için Neden Ro Group sayfasını ziyaret edebilir, teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 
alışveriş merkezleri için özel güvenlik hizmetleri

Özel güvenlik hizmetleri açısından önemli bir yere sahip olan alışveriş merkezleri, tüketicinin her türlü ihtiyacını tek bir bina içerisinde karşılamayı amaçlayan ve geniş yüzey alanına sahip olan yapılardır. Alışveriş merkezleri gerek içerisinde bulunan sektörel çeşitlilik, gerekse her gün bünyesine çektiği ziyaretçi yoğunluğu sebebi ile özel güvenlik hizmetlerine en çok gereksinim duyulan alanlardan biridir.

Alışveriş Merkezlerinde Özel Güvenlik Hizmetlerinin Önemi

Alışveriş merkezleri kat sayısı ve yüzey alanının büyüklüğü gibi faktörler göz önüne alındığında, özel güvenlik hizmetlerinde tedbir yoğunluğu konusunda oldukça titiz davranılması gereken alanlar içerisinde ilk sıralarda yer almaktadır. Özel güvenlik hizmetlerini karşılama konusunda oldukça detaylı bir çalışma planı gerektiren alışveriş merkezlerinde çalışacak olan özel güvenlik personeli sayısı, alışveriş merkezinin büyüklüğü ile doğru orantılı olarak belirlenmektedir.

Alışveriş Merkezlerinde Güvenlik Hizmetleri Nasıl Sağlanmalıdır?

Giriş ve çıkış kontrollerini sağlama noktasında titiz bir çalışma gerektiren alışveriş merkezlerinin güvenliğini sağlamak, özel güvenlik şirketleri için oldukça zor ve önemli bir konudur. Her ne kadar alışveriş merkezlerinde teorik olarak giriş ve çıkış kontrollerini sağlama özel güvenlik hizmetlerini yerine getirme konusunda yeterli görünse dahi aslında bu durum pratikte yetersiz kalmaktadır. Alışveriş merkezlerinde özel güvenlik hizmetleri yalnızca giriş çıkış kontrolleri ile değil;

 • otoparklarda araç giriş ve çıkış kontrolü
 • katlar arası düzenli devriye çalışmaları
 • risk analizinde tehlike arz eden fiziki koşulların tespiti ve giderilmesi
 • alarm sistemlerinin düzenli kontrol çalışmaları 

gibi durumların tespiti ve yerine getirilmesi gibi çalışmalar ile de sağlanmalıdır. 

Alışveriş Merkezlerinde Güvenliği Sağlama Konusunda Ro Group A.Ş. Farkı

Alışveriş merkezlerinde özel güvenlik hizmetlerini sağlama konusunda önde gelen ve en çok tercih edilen özel güvenlik firmalarından biri olarak, iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlama hedefiyle çıktığımız bu yolda her zaman kendimizi geliştiriyor ve en yeni güvenlik sistemlerini sizler için yakından takip ediyoruz. Alışveriş merkezlerindeki özel güvenlik hizmetlerini gerçekleştirme konusunda yalnızca giriş çıkış denetimini sağlamakla kalmıyor;

 • saha personellerimiz aracılığı ile düzenli devriye hizmetleri gerçekleştirme
 • tehlike arz eden durumlar için uyarıcı ve yönlendirici çalışma faaliyetlerini yürütme
 • özel güvenlik personelleri arasında organize edici ve koordinasyon sağlayıcı çalışmaları hayata geçirme
 • gerekli koşullarda kolluk kuvvetleri ve merkezi operasyon sorumluları ile anında iletişime geçebilme

gibi birçok hizmeti sağlama konusunda da üstün bir başarı gösteriyoruz. 

Yöneticiliğini üstlendiğiniz alışveriş merkezinin güvenlik hizmetini sağlama konusunda zorluk yaşıyor ve özel güvenlik hizmetleri için profesyonel bir yardım arıyorsanız, Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. ailesi ile iletişime geçebilir ve firmamızın ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz. 

hastane güvenlik hizmetleri

Özel Güvenlik Şirketlerinin Hastane Güvenliğini Sağlarken Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Özel güvenlik şirketleri için ilk akla gelen hizmet alanları arasında yer almıyor olmasına rağmen hastaneler için güvenlik hizmeti oldukça önemli bir konudur. Bu noktada hastane güvenliğini sağlama konusunda özel güvenlik şirketlerinin dikkat etmesi gereken bazı hususlara şu şekilde örnek verilebilmektedir.

 • Gerek özel sektör gerek devlet sektöründe olsun en yoğun insan kalabalığının var olduğu hastanelerde özel güvenlik şirketleri için en önemli konulardan biri, mevcut yerin güvenliğini hem kamera sistemi hem de özel güvenlik personel tahsisi ile sağlamaktır. 
 • Özellikle güvenlik hizmetlerini sağlama hususunda en yeni teknolojiyi mevcut hastaneye konumlandırmak ve kör nokta kalmayacak biçimde hastane ve hastane çevresi için kontrol alanları oluşturmak oldukça önemlidir. 
 • Şüpheli herhangi bir durum oluştuğu takdirde, özel güvenlik şirketleri adına çalışan özel güvenlik personellerinin ilk müdahalede bulunması, durumu kontrol altına alması ve derhal kolluk kuvvetlerine haber vermesi personellerin en öncelikli sorumluluklarından biridir.

Hastane Güvenliğini Sağlama Konusunda Hijyen Eğitiminin Önemi

Hastanelerin güvenlik hizmetlerini sağlama konusunda çalışan özel güvenlik şirketlerinin dikkat etmesi gereken en önemli hususlardan biri, personellerin hijyen eğitimi olmalıdır. Özel güvenlik şirketlerinin bir çoğu bu duruma dikkat etmese de hastane gibi yoğun hijyen denetimine tabî olan hizmet alanlarında, özel güvenlik personellerinin de gerek örnek olma gerekse bulunduğu özel güvenlik kulübesini sterilize etme konusunda örnek birer çalışan olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda kamuya açık alanlar içerisinde yer alan hastanelerde çalışan özel güvenlik personellerinin, kendilerini doğru ve etkili bir şekilde ifade edebilme kabiliyetine sahip kimseler arasından seçilmesi de özel güvenlik şirketleri için oldukça önemli bir husustur. Böylece hem hijyen denetimi hususunda vatandaşları uyarma hem de herhangi bir tehlike anında paniğe sebep olmayarak kalabalık kontrolünü sağlama ve vatandaşları doğru yönlendirme görevi sağlanmış olacaktır.

Diğer Özel Güvenlik Şirketlerinden Farklı Olarak Biz Ne Yapıyoruz?

 • Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. olarak hastaneler için tahsis ettiğimiz özel güvenlik personellerini, hijyen eğitimi almış ve daha önce hastane güvenliği yapmış olan güvenlik görevlileri arasından seçiyor, sağlığınızı önemsiyoruz. 
 • Kalabalık insan kitlelerinin var olduğu alanlarda güvenlik hizmetini sağlamanın ne kadar zor bir işlem olduğunu biliyor ve özel güvenlik personellerimizi kalabalık kontrolü eğitimi alan kişiler arasından seçiyoruz.
 • Hastane ortamında çalışmanın zorluğunu biliyor ve tüm sorumluluğu saha personellerimize yüklemek yerine sadece Ro Group A.Ş. bünyesinde bulunan Akıllı Personel Takip ve Merkez Çevrim Sistemini proje alanına kurarak çalışanlarımızın iş yükünü hafifletiyor ve  kontrollerimizi merkezi operasyon birimimiz aracılığı ile sağlıyoruz.

Siz de yöneticiliğini üstlendiğiniz hastanenin güvenlik hizmetini sağlama konusunda zorluk yaşıyor ve özel güvenlik hizmetleri için profesyonel bir yardım arıyorsanız, Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. ailesi ile iletişime geçebilir ve firmamızın ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz.

banka için özel güvenlik hizmetleri

Özel güvenlik hizmetleri birçok alanda olduğu gibi bankacılık sektöründe oldukça öne çıkan bir başlıktır. Bankalar gerek çalışan kadrosu gerek gün içerisinde aldığı ziyaretçi sayısı ile özel güvenlik hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan alanlar arasında yer almaktadır. Kurum güvenliği başlığına dahil olan bankacılık sektöründe özel güvenlik hizmetleri için seçilen özel güvenlik personelinin, eğitimi ve donanımı mevcut bankanın özel güvenlik hizmetlerini sağlama noktasında oldukça önemlidir. 

Banka Güvenliğinde Çalışan Personellerin Mesleki Donanım ve Yeterliliği Nasıl Olmalıdır?

Banka güvenliğini sağlama konusunda gerekli eğitimi almayan ve yeterli mesleki donanıma sahip olmayan özel güvenlik personeli, kurumun güvenliği noktasında çıkabilecek olası bir olumsuz durum karşısında gerekli ilk müdahaleyi yapamayacak ve 5188 sayılı kanunun ilk maddesinde bahsedilen kamu güvenliğini tamamlama amacıyla kurulan özel güvenlik hizmetleri biriminin kuruluş amacını yerine getirme konusunda yetersiz kalacaktır. Bu sebeple özel güvenlik şirketleri bünyesinde bulunan ve banka güvenliği konusunda çalıştırılacak olan personeller bazı kriterler doğrultusunda seçilmelidir. Bu kriterlere şu şekilde örnek verilebilir:

 • Özel güvenlik hizmetleri için çalışacak personellerin kimlikli özel güvenlik personeli olması banka güvenliğini sağlama hususunda yeterli bir kriter değildir. Bu sebeple banka güvenliğinde çalışacak personeller kimlikli ve silahlı özel güvenlik koşulunu sağlamalıdır. 
 • Bankada çalışacak özel güvenlik personelleri, can güvenliğinin beraberinde soyguna sebebiyet verebilecek boyutta para ve kıymetli mal güvenliğini de sağladığından ötürü, kriz ve kaos anlarını yönetebilecek beceriye sahip kimseler arasından seçilmelidir. 
 • Bankalarda özel güvenlik hizmetlerini karşılamak için çalışan özel güvenlik firmaları, yalnızca banka içi güvenliği değil bankanın çevre güvenliğini sağlamakla da mükelleftir. Bu sebeple bankanın bulunduğu alanın kameralar ile kontrolü ve kamera kayıtlarının izlenmesi için de yeterli donanıma sahip personeller ile çalışılması önemli bir husustur.

Bankalarda Özel Güvenlik Hizmetleri Sağlama Konusunda Ro Group A.Ş. Ayrıcalıkları

Bu konuda Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. olarak, rakiplerimizle aramızdaki farkı açmak ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla, personellerimize özel güvenlik hizmetleri üzerine düzenli olarak eğitim veriyor ve hem yazılı hem sözlü bir teste tabî tuttuktan sonra yeterli donanımı kazandıklarına emin olarak göreve başlamalarını sağlıyoruz. Aynı zamanda Türkiye’de yalnızca Ro Group A.Ş. tarafından sunulan Akıllı Personel Takip ve Merkez Çevrim Sistemini de projelerimiz için kuruyor ve projede bulunan saha personellerimizi merkezimizden sürekli olarak takip ediyoruz. 
Siz de yönetiminden sorumlu olduğunuz bankanızın güvenlik hizmetini sağlama konusunda zorluk yaşıyor ve özel güvenlik hizmetleri için profesyonel bir yardım arıyorsanız, Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. ailesi ile iletişime geçebilir ve firmamızın ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz.

havaalanları için özel güvenlik hizmetleri

Havaalanlarında Güvenliği Sağlarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Havaalanları için özel güvenlik hizmetlerini sağlama konusunda, özel güvenlik şirketleri tarafından öncelikle teknoloji yakından takip edilmeli ve iyi eğitim almış doğru bir güvenlik personel kadrosu oluşturulmalıdır.
 • Havaalanı güvenlik personelleri kimlikli ve silahlı adaylar içerisinden seçilmeli ve bu kişiler eksiksiz teçhizat ile donatılmalıdır.
 • Havaalanı güvenlik personelleri kalabalık kontrolü ve kriz yönetimi konusunda özel eğitim almış, tecrübeli kimseler arasından seçilmelidir.
 • Havaalanları için doğru ve titiz bir çalışma yöntemiyle, hizmet verilecek alanda gerekli güvenlik risk analizi uzman ekiplerce yapılmalı ve oluşabilecek her türlü tehlike göz önünde bulundurularak kusursuz bir sistem kurulmalıdır. 
 • Havaalanları için akıllı kontrol noktası oluşturulmalı ve akıllı kameralardan toplanan veriler ile bu kontrol noktalarındaki kamera kayıtları 7/24 izlenmelidir.
 • Havaalanlarında bulunan alarm sistemlerinin bakımları özel güvenlik şirketlerinin teknik ekibi tarafından düzenli olarak yapılmalı ve çalışabilir durumda olmasına dikkat edilmelidir.

Havaalanı Özel Güvenlik Hizmetlerini Sağlamada Ro Group A.Ş. Farkı

 • Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. olarak havalimanlarında faaliyet göstermek üzere, özel bir risk belirleme ve takip birimi oluşturuyor, böylece oluşabilecek tüm risk ihtimallerini minimalize ederek en güvenilir ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz.
 • Yazılımını yurtdışından özel olarak satın aldığımız Akıllı Personel Takip ve Merkez Çevrim Sistemi sayesinde Türkiye’de dijital operasyon ve özel güvenlik hizmetlerini birleştiren tek şirket olarak, havaalanı saha persolleri ile merkezi operasyon birimimiz arasında anında ve kesintisiz kurduğumuz iletişim ile kusursuz bir koordinasyon sağlıyoruz.
 • Yalnızca fiziki güvenliği sağlamakla kalmıyor drone yardımı ile potansiyel güvenlik ihlallerine karşı havadan kontrol çalışmaları da yürütüyoruz.
 • Yangın gibi istenmeyen durumların tespiti için yalnızca tavana monteli duman sensörü kullanmakla kalmıyor, dumanı farkeden ve uyarı veren özel teknoloji ile donatılmış kameralarla da özel güvenlik hizmetlerini sağlama noktasında önlem alıyoruz. 

Yöneticiliğini üstlendiğiniz havaalanının güvenlik hizmetini sağlama konusunda zorluk yaşıyor ve özel güvenlik hizmetleri için profesyonel bir yardım arıyorsanız, Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. ailesi ile iletişime geçebilir ve firmamızın ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz.

fuar ve konser için özel güvenlik hizmetleri

Özel güvenlik hizmetleri kapsamında fuar ve konser alanlarının güvenliğini sağlamak özel güvenlik firmaları için oldukça meşakkatli ve korkutucu bi iş olmakla beraber; alanın genişliği, kişi sayısının çokluğu, giriş çıkış denetimi gibi faktörler de bu konuyu zorlaştıran etkenler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple hem özel güvenlik personellerinin iş akışında yoğunluk meydana gelmekte hem de bu personellerde oluşan yorgunluk dikkat eksikliğine sebep olarak hata payını arttırmaktadır. Bu durum istenmeyen durumların meydana gelmesine sebep olabilmekte ve müşterilerin güveninin sarsılmasında rol oynamaktadır.

Özel Güvenlik Firmalarının Fuar ve Konser Organizasyonları İçin Aldığı Güvenlik Tedbirleri

 • Özel güvenlik firmaları tarafından fuar ve konser alanı, etkinlik süresinden en az üç gün önce boşaltılır ve alan için risk analiz raporu hazırlanır.
 • Risk analiz raporu doğrultusunda çalıştırılacak özel güvenlik personel sayısı belirlenir ve personel sayısıyla doğru orantılı olarak teçhizat temini sağlanır.
 • Fuar ve kongre organizasyonunun gerçekleştirileceği fiziki alan emniyet bandı ile kapatılır ve belirli alanlar için kontrol noktası oluşturulur.
 • Fuar ve kongreye katılım sağlayan kişiler, kontrol noktalarından gerekli denetlemeden sonra geçirilir ve kendilerine denetimden geçtiklerine dair ayırt edici bir (katılım bileti, bilekliği, mührü gibi) ibare sağlanır.
 • Fuar ve kongre süresince oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda, ilk müdahale özel güvenlik firmaları görevlileri tarafından yapılır ve kolluk kuvvetleri ile iletişime geçilir.
 • Özel güvenlik hizmetinin gerçekleştirileceği alan, gece görüş kameralarına sahip drone aracılığı ile sürekli olarak izlenir ve denetlenir.

Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. olarak, üst düzey güvenlik sistemleri, merkezi ve saha ekibi arasındaki koordinasyon ve iletişim, hızlı ve kusursuz güvenli alan oluşturma gibi hizmetlerimizle güvenlik sektöründe fuar ve kongre organizasyonlarında en çok tercih edilen marka konumuna eriştik. Gerek kalabalık yönetiminde gerek kaos oluşumunda anında müdahale ve kontrol sağlayarak iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlama hususunu kalite politikamız gereğince öncelikli tuttuk. 

Siz de kısa süreli fuar ve konser organizasyonlarınız için özel güvenlik firmalarından destek almak istiyor ve profesyonel bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız, Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. ailesi ile iletişime geçebilir ve firmamızın ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz.

toplantı seminer ve kongre için özel güvenlik hizmetleri

Sürekli eğitim ve gelişimin hayatımızın merkezine oturduğu bu dönemde, özellikle artan teknojik faaliyetlere bağlı bilimsel çalışmalar ve sosyal-toplumsal yenlikler için düzenlenen seminer ve kongrelerin sayısı oldukça artış göstermiştir. Aynı zamanda küreselleşen dünya ve gelişen ekonominin doğal bir sonucu olarak ortaya çıkan ihracat ve ithalat faaliyetlerini sağlayan firmalar da, özel güvenlik hizmetleri konusunda yüksek çalışmalar gerektiren toplantılara konu olmuştur.

Kısa Süreli Toplu Organizasyonlarda Güvenliği Sağlama Konusunda Nelere Dikkat Edilir?

Özel güvenlik hizmetlerinin sağlanması konusuna büyük önem verilen toplantı, seminer ve kongre gibi özel organizasyonlarda güvenliği sağlamak, birçok özel güvenlik şirketi için basit bir çalışma gibi görünse dahi aslında oldukça zor bir çalışma biçimidir. Her ne kadar katılımcı sayısı sınırlı tutulsa dahi toplantı, seminer ve kongre gibi etkinliklerde güvenlik hizmetlerini sağlamada yerine getirilmesi gereken birçok kriter vardır. Bunların bazılarına şu şekilde örnek verilebilir:

 • Katılımcı giriş ve çıkış denetiminin titiz bir çalışma ile yerine getirilmesi
 • K-9 ekipleri ile patlayıcı madde kontrolü sağlama ve ortamda var olabilecek herhangi bir suikastin önüne geçme 
 • Dinleme faaliyetlerinin önüne geçme maksadıyla ortamın gerekli teçhizatlar yardımı ile denetlenmesi ve bilgi güvenliğinin sağlanması

Her Türlü Özel Güvenlik Hizmetleri İhtiyacınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. kısa süreli ve toplu organizasyonlarda en iyi özel güvenlik hizmetleri çalışmalarını sağlayıp sektörde ki güvenilirliğini kanıtlayarak en çok tercih edilen markalardan biri olmuş; kurumsal yapısı, personel kalitesi ve özel güvenlik metotları ile bu konuda da rakiplerine fark atacak bir konuma erişerek tüm iş ortaklarına güven veren bir özel güvenlik şirketi haline gelmiştir. 

Siz de kısa süreli organizasyonlarınız için özel güvenlik firmalarından destek almak istiyor ve profesyonel bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve firmamızın ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz.

fabrika ve şantiyeler için özel güvenlik hizmetleri

Özel güvenlik hizmetleri için fabrikalar, özellikle yüzey alanı ve çalışan yoğunluğu sebebiyle güvenlik faaliyet alanlarında önemli bir yere sahiptir. Gerek fabrika içerisinde bulunan demirbaşların korunması gerek giriş çıkışlardaki kontrol ve denetimin sağlanması gerekse acil durumlarda ilk gerekli müdahalenin yapılması konusunda, fabrika yönetimlerinin özel güvenlik şirketlerinden destek alması ve özel güvenlik hizmetlerini sağlama konusunda yetki devretmesi önemli bir gereksinimdir.

Fabrika ve Şantiyeler İçin Güvenlik Hizmetlerini Sağlama Konusunda Dikkat Edilmesi Gereken Konular

 • Özellikle yüzey alanının genişliği sebebi ile fabrika ve şantiyelerde, gece vardiyası devriye denetimlerinin kontrollü ve sıkça gerçekleştirilmesi özel güvenlik hizmetlerini sağlama konusunda öncelik oluşturmaktadır.
 • Harekete duyarlı kameralarla hizmet verilen alanın sürekli olarak izlenmesi, güvenlik hizmetini doğru ve kontrollü sağlamak konusunda oldukça önemli bir husustur. 
 • Yüzey alanı büyük fabrikalarda ve silah sanayi, kimyasal sanayi gibi koruma hizmetlerinin üst düzeyde sağlanması gereken fabrikalarda, özel güvenlik hizmetleri K-9 köpekleri ve bu konuda özel eğitim almış özel güvenlik personelleri ile sağlanmalıdır.
 • Şantiye güvenliğini sağlama konusunda özel güvenlik hizmetleri kapsamında çalışan kişiler, şantiyelere işçi ve giriş yetkisine sahip mülk sahipleri dışında kimseyi almamalıdır.

Diğer Özel Güvenlik Şirketlerinden Farklı Olarak Biz Ne Yapıyoruz?

 • Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. olarak mevcut projelerimiz için yurtdışından özel olarak tahsis ettiğimiz Akıllı Personel Takip ve Merkez Çevrim Sistemi sayesinde merkez ekibimiz ve sahada bulunan güvenlik personelleri arasında üst düzey bir koordinasyon kuruyor ve çıktığımız bu yolda, başından beri en önemli ilkemiz olan iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlama konusundan ödün vermiyoruz.
 • Silah sanayi, kimyasal sanayi gibi koruma hizmetlerinin üst düzeyde sağlanması gereken fabrikalarda K-9 eğitimi almış özel güvenlik personelleri ile çalışıyor ve personellerimizin eğitimini sürekli hale getirerek belirli aralıklarla denetim gerçekleştiriyoruz.
 • Üst düzey eğitime sahip merkez ekibimiz aracılığı ile düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz risk analizleri doğrultusunda, özel güvenlik hizmetleri kapsamında korunan alan için güvenlik açıklarını tespit ediyor ve iş ortaklarımıza raporlayarak gerekli önlem çalışmalarını başlatıyoruz.

Siz de yöneticiliğini üstlendiğiniz fabrikaların ve şantiyelerin güvenlik hizmetini sağlama konusunda zorluk yaşıyor ve özel güvenlik hizmetleri için profesyonel bir yardım arıyorsanız, Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. ailesi ile iletişime geçebilir ve firmamızın ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz.

iş merkezi ve plazalar için özel güvenlik hizmetleri

Küreselleşme ile gelişen ekonomi ve ticaret beraberinde iş merkezi ve plazaların sayısının çoğalmasını sağlamış, bu noktada duyulan özel güvenlik hizmetleri ihtiyacı da günden güne artmaya başlamıştır. İş merkezi ve plazalar, gerek üst düzey yönetim kadrosu gerek yurtdışı ortaklığı ile gelen yabancı ziyaretçi sayısı gerek iş toplantıları gibi sebeplerle bünyesine birçok ziyaretçi çekmekte ve özellikle giriş çıkış denetimleri konusunda titiz bir çalıştırma gerektirmektedir.

İş Merkezi ve Plazalarda Çalışan Özel Güvenlik Firmaları Çalışanlarının Dikkat Etmesi Gereken Konular

İş merkezi ve plazalarda özel güvenlik hizmetleri faaliyetlerini sağlamak için çalışan personellerin başlıca iş tanımı şu şekilde sıralanabilir:

 • X-Ray cihazı aracılığı ile giriş çıkış denetimi,
 • Banko ve resepsiyon hizmetleri,
 • Kontrollü ziyaretçi alımı ve raporlaması,
 • Kurye ile gelen postaların teslimi
 • Kamera kayıtlarının düzenli olarak izlenmesi ve raporlanması
 • Araç giriş çıkışlarının denetlenmesi ve otopark güvenliğinin sağlanması

Ro Group A.Ş. Olarak Güvenliği Sağlama Konusunda Nelere Dikkat Ediyoruz?

İş merkezi ve plazalarda var olan özel güvenlik hizmetleri faaliyetlerini karşılamak için Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. olarak, sizler adına her şeyin en iyisini düşünüyor ve en kaliteli hizmeti tarafınıza sunuyoruz.

Giriş çıkış denetimi, kurye hizmetleri, kontrollü ziyaretçi alımı gibi konularda verdiğimiz hizmetin yanı sıra dijitalleşme adına attığımız adımlar ile yurt dışından özel olarak tahsis ettiğimiz Akıllı Personel Takip ve Merkez Çevrim Sistemi sayesinde personellerimiz ve merkez ekibimiz arasında kusursuz bir iletişim ağı kurarak hem devriyelerin kontrolünü canlı olarak takip edebiliyor hem de bas konuş sistemimiz aracılığı ile saha personellerimiz ile anında iletişime geçebiliyoruz. Aynı zamanda hizmet verilecek alan için ekiplerimizce oluşturulan risk analiz raporlarını iş ortaklarımızın tarafına sunarak, riskleri minimalize etme konusunda iş ortaklarımıza danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. 

Siz de plaza ve iş merkeziniz için özel güvenlik firmalarından destek almak istiyor ve profesyonel bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız, Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. ailesi ile iletişime geçebilir ve firmamızın ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz.

siteler için özel güvenlik hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetleri Yasasının revize edilmesi beraberinde site, apartman, residence gibi yaşam alanlarının özel güvenlik hizmetlerince korunabileceğine dair serbestlik getirmiş ve bu noktada yaşam alanları için özel güvenlik hizmetlerine olan talep artmıştır. Özellikle çok bloklu sitelerde konut sakinlerinin güvenlik konusundaki endişelerine çözüm olan 5188 Sayılı Kanun ile özel güvenlik şirketleri hizmet alanlarını genişlemiş ve özel güvenlik firmaları bu alanlar için de yeni çalışma yöntemleri belirlemeye başlamışlardır.

Site ve Residence için Güvenlik Hizmetlerinin Önemi

Site ve residence gibi yaşam alanlarında temel anlamda hırsızlığın ve gaspın önlenmesi amacıyla talep edilen özel güvenlik hizmetleri artık keyfi bir ihtiyaçtan ziyade zorunlu bir gereksinime dönmüştür. Site ve residence için özel güvenlik hizmetlerine gerek duyulmasının başlıca sebepleri ve önemi şu şekilde sıralanabilir.

 • Site ve residence içerisine misafir olarak gelenlerin kişi bilgilerinin alınması ve geldiği daire için site sakinine haber verilerek tedbirli bir şekilde girişinin sağlanması
 • Kargo ve yemek şirketlerinden gelen kuryelerin gerekli güvenlik tedbirlerini karşılayarak siteye girişine müsaade edilmesi
 • Site ve residence için araç giriş ve çıkış denetiminin kontrollü ve güvenli bir şekilde sağlanması
 • Site alanı ve çevresi için yeterli miktarda güvenlik kamerasının kurulumu ve 7/24 olacak şekilde izlenmesi
 • Site ve residence alanı içerisinde hırsızlık ve gaspa yeltenilmesi durumunda ilk müdahalenin özel güvenlik görevlilerince yapılması ve akabininde kolluk kuvvetlerine haber verilmesi

Güvenliğe Dair Tüm İhtiyaçlarınız İçin Bizimle İletişime Geçin

Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak konusunda var olan özel güvenlik hizmetleri çözümleme yöntemlerimizle her an yanınızdayız. Diğer özel güvenlik şirketlerinden farklı olarak kurumsal ve yüksek koruma gerektiren tüm alanlarda var olan yüksek maliyetli sistemleri, residence ve siteler için maliyeti optimize ederek hizmetinize sunuyor ve sizlere yüksek güvenlik önlemli bir yaşam alanı sunuyoruz.

Siz de yöneticiliğini üstlendiğiniz residence ve sitelerde güvenlik hizmetini sağlama konusunda zorluk yaşıyor ve özel güvenlik hizmetleri için profesyonel bir yardım arıyorsanız, Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. ailesi ile iletişime geçebilir ve firmamızın ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz.

okullar için özel güvenlik hizmetleri

Gerek devlet okullarında gerekse özel okullarda özellikle son zamanlarda ivme kazanan özel güvenlik hizmetleri, okulların fiziki çevre güvenliğinden duyulan endişe sebebi ile tercih edilmektedir. Özel güvenlik firmalarının hizmet alanına dahil olan okul güvenliğini sağlamak, özel güvenlik şirketleri için oldukça meşakkatli bir iş olmakla beraber son derece titiz bir çalışma planı ve dikkat gerektirmektedir.

Okullarda Özel Güvenlik Hizmetlerini Karşılama Konusunda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 • Özel güvenlik hizmetleri kapsamında okullarda kontrollü giriş ve çıkışlar için turnike hizmeti sağlama
 • Eğitimci, memur ve temizlik görevlisi gibi okul çalışanları hariç sivil vatandaşların okula kontrolsüz girişini önleme
 • Okul çevresinin kameralar ile izlenmesi ve gerekli kayıtların tutulması
 • Okul çevresinde madde kullanımı gibi zararlı faaliyetlerin gerçekleşmesini önlemek ve böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde konu ile alakalı olarak kolluk kuvvetlerinden destek almak
 • Öğrencilerin okul içerisinde tütün kullanımının önüne geçilmesi ve zarar verici maddelerle (bıçak, çakı, şiş vb.)  okula girişlerin engellenmesi
 • Okul otoparkı için araç giriş ve çıkışlarının denetlenmesi

Üniversitelerde Özel Güvenlik Personellerinin Sorumlulukları

 1. Üniversite giriş kapıları için kontrol noktalarının oluşturulması ve bu noktalarda turnike kullanımının sağlanarak öğrenci girişi dışındaki girişlerin önlenmesi
 2. Fakülteler arasındaki mesafe gözetilerek gerekli devriyelerin düzenli olarak gerçekleştirilmesi
 3. Üniversite sınırları içerisinde yönetmeliğe aykırı olacak şekilde toplantı, eylem ve gösteri faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinin önlenmesi
 4. Üniversite sınırları içerisinde tütün kullanımının yasak olduğu alanlarda tütün kullanımının önlenmesi
 5. Özel güvenlik personelleri arasında sürekli ve kesintisiz iletişimin sağlanması ve gerektiği takdirde destek istenilen bölgeye anında intikal edilmesi
 6. Üniversite içerisinde ve çevresinde konumlandırılan kameraların 7/24 olacak şekilde izlenmesi

Her Türlü Güvenlik Talebiniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. olarak okul ve üniversite güvenliğini sağlama hususunda iş ortaklarımıza, okulun fiziki güvenliğini sağlamada ve çevreden gelecek riskleri minimize etme noktasında her türlü tedbiri göz önünde bulundurarak hizmet vermekte ve memnuniyetleri için sürekli olarak çalışmaktayız.

Siz de okul ve üniversitelerde özel güvenlik hizmetini sağlama konusunda zorluk yaşıyor ve özel güvenlik hizmetleri için profesyonel bir yardım arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve firmamızın ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz. 

Bizi Arayın
+90 216 577 21 60