Özel Güvenlik Şirketleri Kalite Politikasında Ro Group Farkı

Özel Güvenlik Şirketleri Arasında En Kaliteli Hizmet Politikası

özel güvenlik şirketleri kalite politikası

Özel güvenlik şirketleri arasında yer alan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak hizmet ve kalite politikamız gereği; kanun ve mevzuatlara uygun, müşteri taleplerine cevap verebilen, alanında sürekli gelişim gösteren hizmet ve sistem kalitesi ile ISO 9001 standartlarına uygun, özel güvenlik firmaları arasında adı kalite ve güven olgusu ile anılan bir kuruluş olma gayreti içerisindeyiz.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, ülkemizin koşullarına paralel olarak özel güvenlik hizmetleri sunma hedefindedir. Kaliteli ve kalifiye özel güvenlik şirketleri hizmetleri arasında faaliyet gösteren firmamız, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, hatasız ve profesyonel olarak gerçekleştirmek için uzun yıllardır benimsediği kalite politikası ile çevreyi, mekanı ve tesisleri daha yaşanır, daha güvenli hale getirme gayreti içerisindedir.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, insan emeğine dayanan kaynakları güvenlik hedefine yöneltmek için kalite bilinci ve anlayışı ile hareket etmektedir. Özel güvenlik hizmetlerinde çalışan tüm özel güvenlik personeli üzerinde bu kalite politikasını yaygınlaştırmak amacıyla sürekli eğitim sürecine dahil etmekte; maksimum verim alarak kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, özel güvenlik şirketleri tarafından sunulan güvenlik hizmetlerinde en yüksek kaliteyi yakalamak için gerekli teknik ve fiziksel tüm çalışmaları gerçekleştirmektedir. Şirketin üst düzey güvenlik uzmanları tarafından gerekli analizler sonucu farklı güvenlik hizmetleri oluşturularak kalıcı ve üstün güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile güvenlik olgusunda yer alan hizmetlerin en güzelini sunmakta; hizmetin devamlılığı konusunda gerekli altyapı çalışmalarını ve denetimlerini 7 gün 24 saat sürdürmektedir. Kalite politikası ve güvenlik hizmetleri anlayışı ile müşteri ve güvenlik çalışanı güvenliğini sağlamakta, bu konuda çeşitli zafiyet durumunda şirket yapısı konusunda sektörel ve kurumsal anlamda pek çok zarara sebebiyet verilebileceğinin bilincinde hareket etmektedir.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, amaç edindiği kalite politikası doğrultusunda ‘Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’ gayesini ilk hedefi haline getirerek güvenlik hizmetleri kapsamında ön koşul almaktadır.
Şirketimiz, hizmet verdiği özel güvenlik şirketleri sektöründe sadece pazardan pay alarak rekabet etmek hedefinde olmayıp; sektörde değişen pazar koşullarına ayak uydurmayı temel hedef edinerek müşteri mutluluğuna odaklanmış bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Müşterilerin özel güvenlik hizmetinden koşulsuz mutlu kalabilmesi için müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte kaliteli, ekonomik ve hızlı reaksiyon alan bir özel güvenlik hizmetini yaşam biçimi haline getirmeyi ilke edinmiştir. Kaliteli özel güvenlik hizmeti için kalifiye güvenlik elemanları ile başladığı hizmet sektörüne devam etmektedir.

İlk Hedef; Önce Kalite

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, müşteri mutluluğunun sağlanması için gerekli hizmetlerin mükemmel seviyede sağlanması gerektiğine inanmaktadır. Firmamız tarafından sunulan özel güvenlik şirketleri hizmetleri ile kalite algısının bölünmez bütünlüğü korunmakta; özel güvenlik hizmetinin zamanında ve devamlı olarak sağlanması gerektiği için öncelik hedefimiz ‘kalite’dir.

Kendini Yenileyen, Sürekli Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Odaklı Yaklaşım Başarımızın Temel Taşıdır.

Şirketimiz tarafından sunulan özel güvenlik hizmetlerinin kalitesinin, güvenirliliğinin ve rekabet kabiliyetinin korunmasında ve sürekli olmasında ölçüt olan, özel güvenlik personelimiz ile oluşturduğumuz büyük bir aile ortamı oluşmakta ve temel ilkelerimiz doğrultusunda birlikte gelişim göstermekteyiz. Temel ilkelerimizin bilinciyle hizmet öncesi ve hizmet esnasında gerekli altyapıları sağlıyoruz, sürekli meslek içi eğitimleri ile donanımlı personellerimizle gelişerek hizmetimizin temellerini attığımız tesislerde devamlı olarak özel güvenlik şirketleri hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Kalifiye Ekip ile Takım Çalışması Yaparak Hizmeti Yürütüyoruz

Sektörün gerektirdiği gerçek rekabet ortamında güvenlik görevlilerimizi sadece, bireysel kararlar alabilen bir personel olarak değil; saygılı, birbirine güven duyan, destekleyen, etkin iletişime sahip, açık ve ön yargısız çalışma ortamına dayalı adeta birer takım oyuncusu olarak yetiştiriyoruz; böyle nitelikte olan elemanların sayısının artmasını hedefliyoruz.

Kalite Politikamız Gereği Üstün İş Ahlakı ve Dürüstlük Kriterleri Vazgeçilmez Prensiplerimiz Arasındadır.

Sağladığımız tüm çalışmalarda 5188 sayılı yasaya uygun ve ahlak kurallarına dayalı hizmet anlayışı ile hareket ederek, sektörün ve çevrenin saygınlığını kazanıyoruz; ülkemiz ve tüm dünya için gerekli çevre koruma bilinci ile güvenlik hedeflerimizi gerçekleştirmeyi önceliğimiz olarak alıyoruz.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak kalite politikası içeriğimizde yer alan başlıklar:

 •  İSO Standartlarına uygun stratejik planlama,
 •  TSE Standartlarına uygun stratejik planlama,
 •  Güvenlik hizmeti verilecek projeye uygun özel güvenlik şirketleri personeli istihdam edilmesi,
 •  5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dayalı Kanuna uygun özel güvenlik personeli istihdam edilmesi,
 •  Özel güvenlik personeli işbaşı verimlilik veri formu hazırlama,
 •  İşveren ile ortak özel güvenlik talimatnamesi hazırlama,
 •  Hizmet alanının ve güvenlik personelinin 7/24 saat denetimi

 Şirket Politikamız Gereği Kalite Değerlerimiz

 •  Kişi haklarına ve insan olgusuna değer verme,
 • İnsan haklarına saygılı, ayrımcılık söz konusu olmadan güler yüzle hizmet verme,
 •  Hukukun üstünlüğünü esas alma,
 • Toplumsal değerleri ön planda tutma,
 •  Bilgi çağına ayak uydurabilme ve teknolojik gelişmeleri takip etme,
 •  Özel güvenlik şirketleri personelinin motivasyonuna önem verme,
 •  Personel seçimi, eğitimi ve işbaşı denetimi hususlarında azami özen gösterme,
 •  Eğitimde sürekliliği sağlamak için sürekli projeler üretme,
 •  Hizmet noktalarında devamlı irtibatta olup eksiklikler ya da problemlerin çözümü konusunda ortak akıl yolu ile hızlı çözümler üretmek.

Kalite yönetimimiz ile birlikte sektörün geleceğine yönelik uzun vadede başarılı olmamızın sebebi; anahtar bilgiler, sorumluluk bilinci, güvenli hizmet, ekip çalışması, paylaşım ve geri dönüşümler gibi unsurlarla maddi ve manevi değerlerin kurumumuzun içinde bütünleşme bilincinin sağlanması ve aile şirketi havasının hiç bozulmadan devamı ve sadakati sayesindedir.

Güvenlik hizmetlerimizin geliştirilmesi, güvenlik hizmeti sağladığımız tesisler ve güvenlik çalışanlarımız nezdinde kurum imajımıza katkı sağlamayı hedefleyen yönetim kadromuz, hizmet yerlerindeki firma idarecileri ve çalışanları arasındaki sürekli anket faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız, bu analizler ve anketler ile her zaman en iyi güvenlik hizmetini verebilme gayretini göstermektedir.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi olarak hizmet verdiği yerlerde karşılaşılan tüm problemlerin aşılmasında temel faktör, kaliteli hizmet anlayışı ve benimsenen yaşam tarzı ile çözüm odaklı en gerçekçi yollar yaygınlaştırılmaktadır. Firma kalite politikası gereği, hizmette, paylaşımda, düşüncede, davranışta, yönetimde ve yaşamda kalite ön görülen noktalar arasındadır.

Her birim ve her özel güvenlik şirketleri personelinde gelişme ve yeniliğin sürekli ön planda tutulmasını amaçlayan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, kendi bünyesi içerisinde çalışanlarının ve yönetim kadrosunun bilgi, yetenek ve iş kabiliyetini paylaşarak artırmaya çalışmaktadır. Böylelikle kişisel inisiyatiflerin, ön yargıların, öz güvensizliklerin, korkuların yenmesi amaçlanmaktadır. Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, toplumsal ve evrensel değerlere uygun hareket eden çalışanları her geçen gün bünyesine katarak bireysel ve kurumsal kalite ile yoluna devam etmektedir.

Firmamız, insan odaklı kalite çerçevesinde gün geçtikçe sağlamlaştırdığı kalite politikalarını ve iş planlarını devreye sokmaktadır. Bilim ve teknolojinin gücünden yararlanarak güvenlik sektörünün hedeflerine ve ihtiyaçlarına devamlı surette cevap vermektedir. Üst yönetim hedeflerinin anlaşılması gayesiyle bilgi akışı ve iletişimi güçlü tutarak rekabet ortamından adından sıklıkla söz ettirmektedir. Paylaşım ve dayanışmaya dayalı hizmet anlayışı ile personellerinin moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmaya; böylelikle de kaliteli ve profesyonel iş anlayışı ile en iyi güvenlik hizmetini vermeye devam etmektedir.

Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, İstanbul Ataşehir merkezli olup, İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu Yakası, Kocaeli, İzmit, Gebze, Yalova illerinde yoğunlaşmış güvenlik hizmetlerini Marmara Bölgesi’nde, Ankara başta olmak üzere tüm İç Anadolu Bölgesi’nde, Ege Bölgesi’nde, Akdeniz Bölgesi’nde sürdürmektedir.

Hizmet ağının genişlemesi ile birlikte İstanbul ve çevre illerde gerekli altyapı yatırımlarıyla sürekli olarak güvenlik faaliyetleri göstermektedir. İstanbul Avrupa Yakası özel güvenlik şirketleri, Anadolu Yakası özel güvenlik firmaları nezdinde öne çıkan güvenlik şirketleri arasında yerini korumaktadır. Sadece bu bölgelerde de sınırlı kalmayan Ro Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, kalite politikası ile birlikte site, otel, okul güvenliğinden VIP yakın koruma özel güvenlik hizmetlerine kadar sektörün bütün alanlarında müşterilerine özel güvenlik hizmetleri sunmaktadır.

Sizde alanında deneyimli özel güvenlik şirketleri ile kontak kurarak hizmet almak istiyorsanız; bizimle iletişime geçebilir, firmamızın özel güvenlik hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kalite politikası gereği müşteri – hizmet arasında sağlam planlar çerçevesinde en iyi hizmeti, en ekonomik maliyetlerle sağlamayı hedefleyen firmamızın yönetim kadrosu ile iletişime geçerek size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Referanslarımız

 

Ro Group Özel Güvenlik A.Ş. olarak
dijital yarınlara hazırız ve
sektörel gücümüzle yanınızdayız!

Sizde bu gücü kullanmak ve iş ortağımız olmak için

TEKLİF ALIN
0
Paylaşım