Özel Güvenlik Hizmet Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel Güvenlik hizmeti fiyatları emek yoğun bir sektör olan özel güvenlik sektöründe birçok maliyet unsuruna bağlı olmakla beraber en büyük maliyet kalemi ve özel güvenlik hizmetinin temeli oluşturan personel maaşları ve bu maaş kalemine endeksli bulunan SGK ve stopaj giderleridir.

Her yıl açıklanan asgari ücretle beraber maliyet tabloları ve özel güvenlik fiyat teklifi yeniden şekillenmektedir. Üstteki özel güvenlik teklif formunu doldurmanız durumunda içinde bulunduğumuz 2021 yılına göre güncellenmiş maliyetlerimiz ışığında belirlenmiş özel güvenlik fiyat teklifimizi tarafınıza sunabiliriz.

Özel Güvenlik Fiyat Teklifi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Tüm özel güvenlik firmalarınca verilen hizmetlerin kalitesi aynı değildir. RO GROUP Özel Güvenlik Anonim Şirketi gibi kuruluşu tamamlayıp kendini ispat etmiş bir özel güvenlik firması ile sektörü yeni girmiş, kurumsallıktan uzak, bilgi sistemlerini henüz kuramamış ve ilerde muhtemelen kuramayacak bir özel güvenlik firmalarından birinden alacağınız özel güvenlik hizmeti aynı olmayacaktır. Özel Güvenlik hizmetleri gibi malın hizmet olduğu sektörlerde düşük fiyatlı bir özel güvenlik fiyat teklifi tabanında işi ilgili firmaya vermeniz ileride hem güvenlik zaafiyeti doğuracak hem de ödenmemiş SGK primlerinin tarafınıza kamu tarafından rûcu edilmesiyle sonuçlanacaktır.

Özel güvenlik fiyatları ne de olsa diyip güvenlik gibi zaafiyeti durumunda telafisi zor durumlarda kalabileceğiniz bir işte mutlaka aldığınız özel güvenlik fiyat tekliflerinin analizi için zaman ayırmalı ve derinlemesine fiyat farkı oluşuran durumları düşünmelisiniz. Bilinmelidir ki; özel güvenlik fiyat farkı hizmetin üstün kalitede olması ve uzun dönem birlikte çalışacağınız firmanın kurumsal yapasıyla çok ilgilidir.

En basitinden size sunulan "özel güvenlik fiyat analizi tablosu" eğer Microsoft Excel şeklinde gelmiş ise; formüllerinde hata olup olmadığı muhakkak kontrol edilmelidir.

RO GROUP Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Anonim Şirketi Hakkında;

İstanbul merkezli özel güvenlik şirketleri arasında, kurumsal ve dinamik yapısı, yüksek eğitimli idari kadrosu, gelişmiş bilgi işlem sistemleri ve özel güvenlik risk yönetim metotlarıyla, sektöründeki diğer güvenlik firmaları aksine kulvarında farklı olan RO GROUP A.Ş. tanınmış ve tecrübesini ispat etmiş bir güvenlik şirketidir. Hizmetlerimiz ve dijital özel güvenlik operasyon merkezimiz hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Ayrıca, RO GROUP A.Ş. Türkiye'de IBM World Community Grid'e kabul edilen tek ticari firmadır. Platformunda Türkiye partnerleri sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Geniş Özel Güvenlik Hizmet Ağımız;

Özel güvenlik firmalarının yoğun rekabet içinde olduğu İstanbul Anadolu Yakasında, Ataşehir’de operasyon merkezi bulunan şirketimiz; İstanbul, Gebze, İzmit, Ankara, İzmir Ve Antalya başta olmak üzere ülkemizin her köşesinde özel güvenlik hizmeti vermeye İçişleri Bakanlığı’nca yetkili kılınmıştır.

En Uygun Özel Güvenlik Fiyat Teklifi

RO GROUP Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Anonim Şirketi olarak; potansiyel iş ortaklarımıza üstün derecede hizmet sunarken doğru, esnek, analitik ve hesaplı özel güvenlik fiyat teklifi sunuyor ve tekliflerimizi potansiyel iş ortaklarımıza göre şekillendiriyoruz.

İhtiyacınıza göre oluşturacağımız birim maliyet fiyat teklifi için yukarıdaki teklif formunu doldurabilirsiniz. Gerekli bilgileri sağlandığında özel güvenlik birim fiyat teklifimizi gün içerisinde tarafınıza ulaştırıyor olacağız.

Grup Firmalarımızın Hizmetleri - Danışma Yönlendirme 

Teklif talep formumuzu doldurarak grup firmamızın RO GRUP Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları Anonim Şirketi’nin sağlamış olduğu;

  • Danışma Yönlendirme Hizmetleri
  • Tesis Yönetim Hizmetleri
  • Temizlik Hizmetleri
  • Entegre Temizlik Hizmetleri

Ve diğer hizmetlerimiz içinde de fiyat teklifi alabilirsiniz.

Talep Ettiğiniz Hizmetlerle ile İlgili Ne Kadar Süre Sonra Size Döneceğiz?

Doğru fiyatlandırma ve kadro planlaması için müsaitliğinize göre tarafınızdan fizibilite raporu için randevu istenecektir. Eğer standart koşullarda birim özel güvenlik fiyatı ya da diğer grup firmamızın sunduğu danışma - yönlendirme, resepsiyon, temizlik hizmeti ve diğer hizmetlerle âlakalı talebiniz olması durumunda birkaç saat içerisinde belirttiğiniz şekilde tekliflerimizi size ileteceğiz.

Referanslarımız Hakkında Bilgi Edinin

Parçası olduğumuz özel güvenlik sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalar gibi referasnlarımızı saklamıyor şeffaflık ilkesiyle özel güvenlik hizmeti verdiğimiz tüm iş ortaklarımızı talebiniz halinde paylaşıyoruz. Çünkü biliyoruz ki; hizmet sektörlerinde en önemli teminat ortaya sunulan ve kemikleşmiş hizmetlerdir.

özel güvenlik fiyat teklifi 2021

Bizi Arayın
+90 216 577 21 60