Özel Güvenlik İş Başvurusunu Doldur Bu Büyük Güce Katıl.

Özel Güvenlik İş Başvuruları için form

Türkiye'nin en iyi ve büyük özel güvenlik şirketine iş başvurusunda bulunun.

Aşağıdaki forma CV'nizi yüklemeniz gerekmektedir.

No file(s) selected

 

RO Group Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi İnsan Kaynakları Müdürlüğü


1998 yılında kurulan Ro Group Özel Güvenlik Şirketinin insan kaynakları departmanı, alanında uzman kişilerce yönetilmekte ve personel seçiminde oldukça titiz hareket etmektedir. Özel güvenlik hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde temel unsur olan personellerin her şeyden önce şirketimizin misyonuna uygun olması bizler için öncelik teşkil etmektedir. Bu konuda oldukça seçici davranan insan kaynakları departmanımızın dikkat ettiği bazı hususlar aşağıdaki gibidir:

  • Özel Güvenlik aday personellerin belirlenen yaş sınırını (40-45) geçmemiş olması
  • Aday personellerin özel güvenlik kimlik kartı sürelerinin güncel olması
  • Aday personellerin özel güvenlik temel eğitim sınavından 70 ve üstü puan ile geçmiş olmaları
  • Özel Güvenlik Aday personellerin minimum lise, tercihen önlisans mezunu olmaları
  • Özel Güvenlik Hizmetlerinde çalışacak aday personellerin diksiyonunun düzgün olması ve kendini iyi ifade edebilmesi
  • Aday personellerin özel güvenlik sektöründe iş tecrübesinin bulunması

Özel Güvenlik Hizmetleri Sektöründe Güçlü Bir Kariyer

İnsan kaynakları departmanımızca yukarıdaki kriterler doğrultusunda yapılan ön elemenin ardından mülakat işlemi gerçekleştirilir. Kriterleri karşılayan özel güvenlik personelleri arasında seçim yapmak için gerçekleştirilecek olan mülakatta, personelle yüz yüze tanışılır ve personellerin fiziki özellikleri de göz önünde bulundurularak asıl adaylar seçilir.

Seçilen özel güvenlik personellerinden, iş başvuru evraklarını hazırlayarak 3 iş günü içerisinde Ro Group Özel Güvenlik Şirketi insan kaynakları departmanına teslim etmeleri istenir. Başvuru evraklarını tamamlayan özel güvenlik personellerinin özlük dosyaları insan kaynakları departmanı tarafından muhafaza edilir ve ilgili bir proje başlaması durumunda personel proje alanına yönlendirilir.

Projeler için seçilen personeller, özel güvenlik hizmetleri kapsamında bazı branş eğitimlerine yönlendirilir ve personellerin bu alanlarda uzmanlık kazanması sağlanır. Böylece ilkyardım, yangın eğitimi, kriz yönetimi, müşteri ilişkileri gibi her alanda personeller donanım kazanmış olur.


Ro Group Özel Güvenlik Şirketi insan kaynaklarının personel tedarik ederken dikkat ettiği bir diğer husus, özel güvenlik sektörünün en büyük sorunlarından biri olan eleman sirkülasyonu konusudur. İnsan kaynakları departmanımız, bu kapsamda eleman sirkülasyonunun önüne geçmek için her proje alanına ayrı bir çalışma gerçekleştirmekte ve hem civarda hizmet veren diğer özel güvenlik şirketleri tarafından verilen maaş skalasına hem yönlendirilecek personelin yol konusunda avantaj ve dezavantaj durumuna bakmakta böylece optimum maaş ücretini belirleyerek eleman sirkülasyonunu önlemektedir. Bunun sonucunda hem müşteri hem de özel güvenlik çalışanı için emek sermaye dengesi kurulmaktadır.


Tüm bunların yanından insan kaynakları departmanımızın önem verdiği bir diğer husus müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlamaktır. Bu kapsamda müşterilerimize belirli aralıklar ile memnuniyet anketi gönderilmekte böylece projede çalışan her personel için değerlendirme raporu oluşturulmaktadır. Değerlendirme raporu sonucunda, Ro Group Özel Güvenlik Şirketinin belirlemiş olduğu %75 olumlu puanının altında kalan özel güvenlik personellerinin firmamızla ilişkisi tüm hak edişleri karşılanarak kesilmektedir.


Siz de özel güvenlik hizmetleri kapsamında firmamızdan teklif almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Şirketimizin bünyesinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak ve ailemizin bir parçası olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İlginiz için teşekkür ederiz.